Latvijā: Austrieši nopērk daļu no "KVV Liepājas metalurga" 11 komentāri
 
Latvijā

Austrieši nopērk daļu no "KVV Liepājas metalurga"

 
F64

Maksātnespējīgās AS "KVV Liepājas metalurgs" velmētavas kustamās mantas izsolē uzvarējis Austrijas uzņēmums "Smart Stahl GmbH", sacīja uzņēmuma administrators Guntars Koris.

Austrijas uzņēmums uzvarējis izsolē ar piedāvāto cenu 1,57 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 1,9 miljoni eiro ar PVN. Par pirkumu "Smart Stahl GmbH" ir jānorēķinās trešdien, 21.martā.

Koris aģentūrai LETA sacīja, ka šodien izsolē piedalījās trīs pretendenti - bez Austrijas uzņēmuma vēl arī Latvijas uzņēmumi SIA "Tolmets" un SIA "FeLM".

Velmētavas mantas izsoles sākumcena bija noteikta 1,33 miljonu eiro apmērā.

Austrijas resursā "firmenabc.at" pieejamā informācija liecina, ka "Smart Stahl GmbH" dibināta 2017.gada aprīlī ar 35 000 eiro pamatkapitālu. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Kiprā reģistrētā kompānija "Segoa Ventures Limited". "Smart Stahl Gmbh" raksturota kā holdinga uzņēmums, kas nodarbojas ar tērauda ražošanu, tirdzniecību, vadības un datoru pakalpojumiem.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka 26.februārī sākās arī elektroniskā izsole maksātnespējīgā "KVV Liepājas metalurgs" elektrotēraudkausēšanas ceham un tur esošajai kustamai mantai - cehā uzstādītajām tehnoloģiskajām iekārtām un mašīnām kā lietu kopībai, kā arī četriem uzņēmumam piederošajiem nekustamajiem īpašumiem. Liepājā, Brīvības ielā 94, esošā elektrotēraudkausēšanas ceha un iekārtu kā lietu kopības pirmās izsoles sākumcena ir noteikta 5,35 miljonu eiro apmērā.

Tāpat 26.februārī sākās izsoles Liepājā esošajiem nekustamajiem īpašumiem ar adresi Brīvības ielā 92A, Brīvības ielā 94A, Brīvības ielā 100, Brīvības ielā 100B. Šo četru nekustamo īpašumu kopējā sākumcena ir 313 000 eiro.

Izsoles notiks elektronisko izsoļu vietnē "izsoles.ta.gov.lv". Tās tiks slēgtas 28.martā, plkst.13.

"KVV Liepājas metalurgs" par maksātnespējīgu tika pasludināts 2016.gada septembrī.

Komentāri [11]
#
pretīgi 21.marts 2018 3:34 atbildēt
Nevis austrieši bet krievu maltas ofšors. Austriešu fasāde, lai prestižāk izklausītos, makaronus ar karina par darbības atjaunošanu - zirgam jāsmejās.
 
#
Labi, labi! 20.marts 2018 21:44 atbildēt
Austrieši! Vācieši. Tur pat jau ir. Dievs dod lai viss izdodas un pēc dažiem gadiem šis uzņēmums Ražotu un Ražotu! Un darba vietas vairāk un vairāk! Arī algas lai ceļas uz EU līmeni. Nu kautvai 70% no EU līmeņa! Tas jau būs sasniegums!
 
#
ēēē 20.marts 2018 19:17 atbildēt
Austrieši nopirka to caurumu, kur naglas bira ārā ?
 
#
XXL 20.marts 2018 17:34 atbildēt
Vai tie "austrieši" nav mūsu pašu darboņi ?
 
#
Mr.Susurs » XXL 20.marts 2018 17:57 atbildēt
Un tu par to vel shaubies, ja Austrijas uznemuma ipashnieks ir Kipras ofshors - paskastite :)) Te es no smiekliem, gandriz no kresla nokritu. Nevar tik gardi smieties :)))
 
#
Mr.Susurs 20.marts 2018 16:01 atbildēt
Nu LM sagraushana bija vislielakais valsts stulbums, kadu vien vareja atlauties LR. Stasts no realas arvalstu kompaniju dzives. Ir man 1000 Luksemburgas metalurgijas giganta Arbed akcijas. 2005 gada nopirku par 12,50 eiro akcija. Viens no maniem pirmajiem lielajiem akciju pirkumiem. Es nezinitis vel tikai pirmos solus birza dariju un akcijas nokrita pat uz 11,25 eiro. Es uzreiz maklerim zvaniju un visos iespejamos "milvardinos" nosaucu . Vieglakais no viniem laikam bija bledis tu, ne maklers. Bet vinsh man ta mierigi pateica, neceri uz atru pelnu. Visgudrakie vardi ko es dzive esmu dzirdejis Tagad jau 2018 gads, Arbed katru gadu strada no paris desmitu lidz paris miljardu zaudejumiem, bet tikai akciju cena shodien ir 123,20 eiro :) Tas es tagad saprotu , ka Arbed tiki uzperk un uzperk aktivus un paliek minusos, veido vismaz 25 % no Luksemburgas ekonomikas un vismaz nodarbina 30 % Luksemburgas stradajoshos. Tieshi tadu pashu scenariju vareja iet ari LM. Ta vieta lai atbalstitu LM atjaunoshanu valsts saka piedzit paradus. Valsti kaut viens ir aprekinajis cik vini zaudeja no PVN, ienakuma un socialajiem nodokliem likvidejot LM? Sen jau visi ieguldijumi butu konpensejushies, nemaz jau nerunaju par pashu Liepajas ekonomiku. Bet valsti tachu visi pargudi specialisti un konsultanti, ne tikai visus ieguldijumus padirsa, visus nodoklus, bet ari par kapeikam iekartas luzhos pardeva. Super izdoma. Un superieguldijums Latvijas ekonomika.
 
#
??? » Mr.Susurs 20.marts 2018 16:09 atbildēt
Ja esi akcionārs vai Jums ir tās firmas akcijas ,tad es esmu Anglijas karaliene.
 
#
??? » Mr.Susurs 20.marts 2018 16:34 atbildēt
Vecit, ja butu gudraks tad panemtu Arbed akcionaru registru ( kas ir publiski pieejams ) un atri uzzinatu, ne tikai , ka mani sauc, bet ari manu dzivesvietu Brazilija. Man vienkarshi sak parsteigt tavs stulbums. Gandriz parliecinats esmu, ka tu esi Senu Vecis. Nu baigi lidzigs, tikai nedaudz pamainijis rakstishanas stilu.
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers