Latvijā: Sinoptiķi pastāsta, kad beigs snigt 4 komentāri
 
Latvijā

Sinoptiķi pastāsta, kad beigs snigt

 
F64

Naktī uz trešdienu vēl daudzviet Latvijā gaidāms īslaicīgs sniegs, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -3..-8 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Dienā nav gaidāmi ievērojami nokrišņi, laiks būs visai saulains. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu un rietumu vējš, trešdienas vakarā - dienvidrietumu vējš. Gaiss iesils līdz -1..+4 grādiem.

Rīgā naktī nedaudz īslaicīgi snigs, trešdiena būs pārsvarā saulaina. Mēreni stiprs ziemeļu, ziemeļrietumu vējš kļūs lēnāks. Gaisa temperatūra saullēktā -4 grādi, pēcpusdienā līdz +1 grādam.

Otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu vietām apledos ceļi.

Komentāri [4]
#
adel 20.marts 2018 17:13 atbildēt
Vakar grābu pagalmā lapas.. tās tik cieši turas pie zemes.. piesalušas.. zeme vēl tik nedzīva un sasalusi.. bet saule tik spoža.Notrausu sviedrus no pieres..ai kā slāpst pieeju pie kļavas un baudu saldās sulas..spirgtums man ielīst dzīslās.pavasara vēji tik viltīgi.mani apņem... bet prieks, ka pagalms top tīrs..visu dienu ārā. kopā ar sauli debesīm zemi.. nav lielāka prieka un laimes.. būt pavasarī savās mājās.
 
#
īpaši stulbs » adel 20.marts 2018 18:44 atbildēt
Vai sekss arī tagad vairāk prātā? Mums te, Jēkabpilī, vispār sniega nav. Vējš dzenā putekļus kā Sahāras tuksnesī.
 
#
Adel » adel 20.marts 2018 19:00 atbildēt
Man praata ir tikai pavasaris...un pavasara darbi..nav ko seksoties bez gala.
 
#
adel 20.marts 2018 17:07 atbildēt
Skatos aiz loga ziema visā krāšņumā. Snieg tik neprātīgi balti.. koki balti ,zeme balta... bet Lieldienas jau klāt..varbūt arī tās būs baltas un saltas....bet man uz palodzes zaļš stādu dārzs.... un sniegā klusi sniegpulkstenis zvana... nu laiku nevar apturēt un saules ceļs jau gaismas varā./.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers