Latvijā: Kolēģi par Cīrules aiziešanu: VID bija viņas (pa)saule, uz kuru tiecās un sadega 5 komentāri
 
Latvijā

Kolēģi par Cīrules aiziešanu: VID bija viņas (pa)saule, uz kuru tiecās un sadega

 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency

Nedēļas nogalē visu Latviju pāršalca skumja ziņa par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājas Ilzes Cīrules pēkšņo, negaidīto nāvi.

I. Cīrule tika atrasta mirusi savā dzīvesvietā bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm.

Jurists, Zvērinātu advokātu biroja "Sorainen" eksperts Jānis Taukačs par viņas aiziešanu saka šādi: "Ilze Cīrule vēlējās pasauli padarīt labāku. Viņas pasaule nu jau pēdējos 1,5 gadus bija VID, arvien labāks VID. Tā bija viņas (pa)saule, uz kuru viņa tiecās un, kā Ikars, sadega. Gribas Ilzei pateikt paldies. Par pozitīvismu, atsaucību, nosvērtību, vienkāršību, sistēmisku pieeju jautājumiem. Paldies par biznesa skatījumu uz to, kā jāvirzās uz rezultātu. (...) Paldies par nekautrēšanos prasīt padomu gan kolēģiem, gan arī citiem speciālistiem, asociācijām. Kādā intervijā Bilancei viņa pat nekautrējās godīgi atzīt, ka “Mūsu stratēģija - atrast kādu citu nozares uzņēmumu, kurš mums var pateikt priekšā, kā negodīgo apturēt. Mēs paši varbūt tiešām reizēm nezinām, kā to izdarīt.” Vai arī “Praksē pārsvarā iznācis sastapties ar profesionāliem cilvēkiem, tāpēc neko sliktu nevaru teikt.” Cilvēcīgi. (...) Esmu pārliecināts, ka Ilze ielikusi pietiekošus pamatus, lai jaunajam VID vadītājam būtu grūti novirzīties no šī uzsākto pārmaiņu ceļa, kā arī racionālas biznesa pieejas kā viņa teica “Talejas ielas cietokšņa” pārbūvē.

Komentāri [5]
#
dens 17.marts 2018 11:28 atbildēt
sadeg tad, kad darbs nepatīk un nesanāk
 
#
Ināra 15.marts 2018 9:26 atbildēt
Viens nav cīnītājs- tā arī šoreiz. Neizturēja neuzpērkamā, godīgā, taisnīgā . Ļoti žēl. Lai vieglas smiltis , līdzjūtība tuviniekiem un nedaudzajiem īstajiem draugiem.
 
#
Inese 15.marts 2018 8:17 atbildēt
Darba vietā ilgstoši izbaudot Mobingu uz saviem pleciem ne viens vien nav izturējis līdz pensijas vecumam. Šajā bezdarba laikā nākas turēties pie darba, kaut darba vietā jācīnās ar mobingotājiem, pazemotājiem un pārākuma izrādīšanas.
Mobingotāji pa jaunam skoloti šādām lietām lielās, kā noveduši kādu līdz baltām pelītēm, bet savā neprātā nav pamanījuši, ka tas mobingotais darbinieks aiz muguras klusu un pa skarbo atriebjas mobingotājam. Nevienam taču nepatīk, ka par Tevi nepatiesi ņirgājas! Beigās no darba vai dzīves aiziet tieši mobingotājs!
Šis gan nekādā veidā neattiecas uz Cīrules kundzi!
Astoņus gadus izbaudīju, kā tas ir, kad Tevi noliek, pazemo, noniecina, piesavinās Tavus nopelnus darbā! Pienāca brīdis, kad vairs nespēju izturēt, domāju par pašnāvību, bet tad apdomājos, ka nav manai ģimenei jāpaliek bez tuvākā cilvēka!
Nopēros pirtī, pārdomāju rīcības plānu un iznākot no pirts jau zināju, ka izdzīvošu tikai aizmuguriski zāģējot pretī! Sajūta nav diez cik laba, bet vismaz naktīs varu gulēt un mazdrusciņ prieku sagādā katrs solis, ko esmu spērusi pretī mobingotājam!
 
#
jomajo 14.marts 2018 18:35 atbildēt
Baigi jau parspiileeti par to pasauli saka, tad jau uzreiz 90-tajos tai personai uz vid brinumzemi bija jaaiet kalpot! :-) :-) :-)
 
#
ja kas 14.marts 2018 18:06 atbildēt
Ļoti optimistiski:(
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers