Latvijā: Kolēģes Sieviešu dienā Latvijā sveic knapi puse iedzīvotāju 54 komentāri
 
Latvijā

Kolēģes Sieviešu dienā Latvijā sveic knapi puse iedzīvotāju

 
F64

Sieviešu dienu ar kolēģiem kopīgi atzīmē 52% Latvijas iedzīvotāju, liecina personāla atlases uzņēmuma SIA "CV-Online Latvia" veiktā aptauja.

Vienlaikus populārākie no kalendārā ierakstītajiem svētkiem, kas tiek atzīmēti kolēģu vidū, ir Ziemassvētki, ko norādīja 81% aptaujāto, bet vasaras saulgriežus - Līgo un Jāņus darbavietās svin 50% iedzīvotāju.

Tāpat populāras ir kopīgi atzīmētas kolēģu dzimšanas dienas (80%), kā arī darba biedru vārda dienas, ko norādīja 58% respondentu.

Kopumā 88% aptaujāto uzskata, ka ir nepieciešams atzīmēt svētkus darbavietā.

"CV-Online Latvia" mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa atzina, ka svētku svinēšana darbavietā ir saistīta ar organizācijas kultūru un tās lielumu, kas arī nosaka kādi svētki, kā un cik bieži tiek svinēti. "Daudzi uzņēmumi kopīgas svinības ir noteikuši ne tikai ar uzdevumu, lai papildu motivētu darbiniekus un iedzīvinātu organizācijas vērtības, bet arī kā darbinieku saliedēšanas aktivitātes. To, ka kopīga organizēšana un svinēšana spēj saliedēt kolektīvu, apliecina arī aptaujas rezultāti - 93% aptaujas respondentu šim apgalvojumam piekrīt," uzsvēra Roziņa.

Iepriekš Saeimā iesniegtas vairākas iedzīvotāju parakstītas iniciatīvas ar aicinājumu 8.martu noteikt par oficiāli svinamu dienu, tomēr tās līdz šim vienmēr noraidītas.

Komentāri [54]
#
lapa 9.marts 2018 10:07 atbildēt
priecigus svetkus visiem . bet amerikanu trolli lai apklust.
 
#
:) 9.marts 2018 9:39 atbildēt
Lai apsveiktu sievietes darba kolēģes sieviešu dienā, tur ir jābūt vīrietim, ņaudētāji iemeslu kāpēc kko nedarīt vienmēr atradīs.
 
#
Ulza 8.marts 2018 22:49 atbildēt
Kada jega svinet Padomju svetkus??? Brivaja Eiropa to neviens ta nesvin! Luk ta!
 
#
Aldis » Ulza 8.marts 2018 22:52 atbildēt
palasi vesturi tad zinasi no kurienes tas na....prot tikai tuksu gvelzt......
 
#
Runčuks » Aldis 9.marts 2018 0:58 atbildēt
Palasi pats vēsturi. Lai apsveiktu sievietes tām ir domātas citas dienas. Šis te nāk no kremļa. Paskaties uz Ušakovu, VĒMIENS PAT NĀK.
 
#
Nu tad izdari » Runčuks 9.marts 2018 9:37 atbildēt
Nu tad ej un izvemies! Mūs darbā puiši apsveica un tas bija super. Īsti vīrieši spēj apsveikt arī darba kolēģes, pusvīrieši pat savējās ne.
 
#
lapa » Ulza 9.marts 2018 10:05 atbildēt
latviesiem - istiem, pretigi ir amerikosu helovin un valentin . 8 marts ir kartigi sieviesu svetki . un nav te jadzied amerikosu trollu fermu dziesmas.
 
#
rekur 8.marts 2018 12:16 atbildēt
Katrā zemē savas tradīcijas. Vācijā visvairāk svinētie svētki iz Ziemassvētki, Krievijā Jaunais gads. Vispār, par katru valsti pastāv svētku TOPS- kādus svētkus svin visvairāk. Visur novērojums- vismazāk svin dažādus politiskus svētkus.
 
#
Lija 8.marts 2018 12:12 atbildēt
Sieviešu solidaritātes diena nozīmē, ka sievietes savā starpā solidarizējas, apvienojas pret vai par kaut ko. Es te vispār neredzu nekādu vīriešu apsveikšanas iemeslu :) , ja tā loģiski padomā. Mūs gan sveic katru gadu, un ir mums gan puķes, gan kārumi, bet loģikas nekādas :D
 
#
tu esi » Lija 8.marts 2018 12:17 atbildēt
mazvērtības kompleksu nomākta sieviete.. ar zemu pašvērtējumu. vai arī feministe.
 
#
piekrītu Lijai : ) » Lija 8.marts 2018 12:37 atbildēt
.
 
#
tu » Lija 8.marts 2018 12:39 atbildēt
......cūka ej piesavava brīvības p tur tādas pašas, jūs pidari spējīgi tik sabojāt un izn;icināt, amerikānu cūka.
 
Skatīt visus 54 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers