Latvijā: Latvijā sāk iezīmēties "Lidl" aprises 22 komentāri
 
Latvijā

Latvijā sāk iezīmēties "Lidl" aprises

 
AFP / Scanpix

Februāra pēdējā dienā izdarītas būtiskas izmaiņas ar Lidl saistītā uzņēmumā ¬– MMS Property Solutions, tādējādi netieši apstiprinot Lidl apņēmību ienākt Latvijā.

SIA MMS Property Solutions, kas dibināts 2016. gadā, ir pusmiljonu eiro liels pamatkapitāls, un tas nodarbojas ar jautājumiem, kas saistīti ar Vācijas veikalu ķēdes Lidl ienākšanu Latvijā. Neko neizsakošais nosaukums MMS Property Solutions aizstāts ar nosaukumu Lidl Latvija, liecina Firmas.lv rīcībā esošā informācija.

Nosaukuma grozījumi nav vienīgās izmaiņas - ir pilnībā nomainīta valde. Mārtiņa Sprūdža, Daiņa Riktera un Tarvo Kubja vietā stājušies trīs Lietuvas pilsoņi: valdes priekšsēdētājs Marius Kībarts, Arūns Dziks un Mindaugs Falkausks. M. Kībarts it Lidl Lietuva vadītājs, un arī A. Dziks un M. Falkausks darbojas šajā uzņēmumā.

Tāpat mainīta uzņēmuma juridiskā adrese no Vīlandes ielas 6-4 uz Kārļa Ulmaņa gatvi 119, kur atrodas biroju un noliktavu komplekss Baltais vējš.

Neatkarīgā jau rakstīja, ka Rīgā sākotnēji varētu būt vismaz pieci Lidl veikali (Dzelzavas, Lubānas, Sergeja Eizenšteina, Anniņmuižas ielā un Anniņmuižas bulvārī) un vismaz pa vienam Liepājā un Jūrmalā.

Ventspils domes Ekonomikas nodaļas vadītāja Elita Baklāne-Ansberga Neatkarīgajai neatklāja, vai lielveikalu tīkls Lidl ir interesējies par iespēju iegādāties nekustamo īpašumu Ventspilī vai par iespēju atvērt veikalu. «Diemžēl bez saskaņošanas ar komersantu nevaram sniegt informāciju. Aicinām vērsties ar šiem jautājumiem pie pašiem komersantiem. Savukārt, atbildot uz jautājumu - kā dome vērtē iespējamo Lidl veikalu ķēdes ienākšanu pilsētā, paužam viedokli: veikalu ķēdes Lidl ienākšana Ventspilī pašvaldības ieskatā būt vērtējama kā pozitīvs signāls pilsētas ekonomiskā potenciāla novērtējumam. Pilsētas iedzīvotāji pozitīvi novērtētu Lidl lielveikalu ķēdes ienākšanu Ventspilī, kas paplašinātu izvēles iespējas,» sacīja E. Baklāne-Ansberga.

Lietuvā Lidl ienāca 2016. gadā, uzreiz atverot 15 veikalus. Pašlaik šajā kaimiņvalstī ir viens šī mazumtirgotāja loģistikas centrs un 30 veikalu, no tiem Vilņā - desmit.

Komentāri [22]
#
ilonciks 11.marts 2018 18:20 atbildēt
Nekas Lidl letaks nebus! Esmu bijusi Lietuva,tur viss ir dargi un produkti pilni ar E vielam! Tagad jauc nost Darzniecibu Riga Mezciema,tas vieta buves Lidi noliktavas. Tas nav normali! Secinajumus izdariet pasi...
 
#
*** 11.marts 2018 12:33 atbildēt
MAXIMA un RIMI saviem darbiniekiem būs spiesti celt algas gan veikalos, gan noliktavās ... Ja necels tad palikušajiem tur būs milzīga noslogošana darbā: pārstrādātas darba stundas. Kā piespiest darbiniekus strādāt ilgāk? ... uzsēdināt uz minimālā atalgojuma ''adatas'' drusku virs ...
 
#
Hh 11.marts 2018 6:22 atbildēt
Nekādu brīnumu jau nebūs. Lidl paņems kādus 6-7% tirgus un tā arī paliks. Labā ziņa ir tāda, ka Latvijas spēlētāji mazliet sarosīsies gan cenās, gan sortimentā. Noteikti pieaugs algas pārdevējām, jo Ikea, Lidl un Akropoles veikaliem pārdevēju atlase būs eksistenciāls jautājums, viņi tās pārpirks, kas cels algu tirgū. Kopumā sliktāk nebūs, tas nu noteikti.
 
#
Brunacite75 8.marts 2018 23:22 atbildēt
Un kāpēc gan nevarētu būt Torņkalna ielas un Vienības gatves krustojumā, kur patiesībā tieši tika nojaukts grausts un attīrīta teritorija? Ļoti laba vieta kur uzcelt LIDL veikalu priekš pārdaugavas iedzīvotājiem. :-)
 
#
es 8.marts 2018 22:33 atbildēt
Esmu tikai par,un man vienalga, putes Maximas,Rimi vai pasmaju tirgoni,ka tik letak butu.Vieglak bus ari mazturigajiem un pensionariem,jo tur cenas ir krietni letakas.Un kas grib iepirkties pie pasmaju,uz prieksu!,katrs pats izvelas,kur iepirkties.Un cik zinu,Eiropa ir iecienits sis LIDL zemo cenu un kvalitativaku precu del!LAI DZIVO LIDL!!!
 
Skatīt visus 22 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers