Latvijā: VID brīdina: Latvijas iedzīvotajiem izsūta viltus vēstules 2 komentāri
 
Latvijā

VID brīdina: Latvijas iedzīvotajiem izsūta viltus vēstules

 
F64

Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina neatsaukties uzņēmuma "EBN-European Business Number Latvija" viltus vēstulēm, liecina informācija VID mājaslapā.

Gadījumā, ja tiek saņemta vēstule no "EBN-European Business Number Latvija" departamenta, kas it kā lūdz ieskaitīt zināmu naudas summu, lai uzņēmums tiktu iekļauts PVN reģistrā, VID aicina neatsaukties tam.

VID norāda, ka tā ir krāpniecība un šim departamentam nav nekādas saistības ar Latvijas nodokļu administrāciju. Saņemot šādu vai līdzīgu piedāvājumu, VID aicina brīdināt arī savus sadarbības partnerus un informēt par to Valsts policijas darbiniekus.

Jau pagājušajā gadā VID brīdināja iedzīvotājus būt piesardzīgiem, saņemot šādus viltus uzaicinājumus. VID rīcībā ir informācija, ka iedzīvotāji līdzīgas viltus vēstules saņēmuši arī šogad. Šādi krāpniecības gadījumi ir novēroti arī citās Eiropas Savienības dalībvalstīs (Somijā, Vācijā un citās.).

Papildus VID vērš uzmanību, ka ar informāciju par to, kā reģistrēties PVN maksāšanai, iespējams iepazīties oficiālajā VID mājaslapā "www.vid.gov.lv" sadaļā "Pievienotās vērtības nodoklis".

Komentāri [2]
#
ome 21.februāris 2018 15:25 atbildēt
Vai ir vel kada iestade palikusi, kurai var ticet?
 
#
īpaši stulbs 21.februāris 2018 14:55 atbildēt
Labāk jau tomēr pieprasīto naudiņu ieskaitīt, jo ikviens labs darbs nākotnē nes augļus.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers