Latvijā: Nedēļas nogale būs ļoti auksta; nākamnedēļ sals būšot pamatīgs 5 komentāri
 
Latvijā

Nedēļas nogale būs ļoti auksta; nākamnedēļ sals būšot pamatīgs

 
F64

Šīs nedēļas otrā puse Latvijā būs auksta, bet vēl lielāks sals gaidāms nākamajā nedēļā, liecina jaunākās laika prognozes.

Tuvākajā naktī, līdzīgi kā naktī uz trešdienu, vietām valstī, kur ilgāk saglabāsies skaidras debesis, termometra stabiņš noslīdēs nedaudz zem -20 grādu atzīmes. Naktī uz piektdienu valsts austrumos sals var pastiprināties līdz -25 grādiem.

Piektdien valsti sasniegs neliels ciklons no Baltijas jūras, tā ietekmē gaidāms sniegs, vietām snigs stipri un, pieaugot vēja ātrumam, arī nedaudz putinās. Brīvdienās būs maz nokrišņu, vienīgi novados pie Rīgas jūras līča rietumiem var sagaidīt stiprāku snigšanu, un valsts lielākajā daļā spīdēs saule.

Sagaidāms, ka brīvdienu naktis un rīti daudzviet būs aukstāki par -20 grādiem, dienas laikā gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par -6..-11 grādiem.

Nākamnedēļ ienāks vēl lielāks aukstums no Krievijas. Saskaņā ar pašreizējo prognozi gaisa temperatūra vietām Vidzemē un Latgalē pazemināsies līdz pat -32 grādiem. Liels un ilgstošs sals gaidāms visā Latvijā.

Visticamāk, februāra beigās un martā tiks pārspēti daudzi aukstuma rekordi. Šis aukstuma vilnis, ņemot vērā gan sala stiprumu, gan ilgumu, kļūs par vienu no lielākajiem pēdējās desmitgadēs.

Visu Rīgas līci pārklās ledus, sāks aizsalt arī atklāta jūra.

Komentāri [5]
#
Nejēga 22.februāris 2018 10:54 atbildēt
Līcis ir saukts Rīgas vārdā, bet jūra tomēr ir Baltijas jūra, jūrai nav dots Rīgas vārds.
 
#
lapa 21.februāris 2018 14:06 atbildēt
cerams ka saimas deputati neapsals . citadi nekas.
 
#
īpaši stulbs 21.februāris 2018 13:01 atbildēt
Būs jptvjmķ...
 
#
ha 21.februāris 2018 10:31 atbildēt
Nu beidzot, riktīga ziema!
 
#
b 21.februāris 2018 8:43 atbildēt
nu tad bērniem skolā nav jāiet.. būs apsaldējumi.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers