Latvijā: Ziņu aģentūra pārliecināta, ka bilde ar Rimšēviču Krievijā ir īsta 11 komentāri
 
Latvijā

Ziņu aģentūra pārliecināta, ka bilde ar Rimšēviču Krievijā ir īsta

 
AP/Scanpix

Ziņu aģentūra AP ir pārliecināta par šonedēļ izplatītās fotogrāfijas, kurā redzams Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs kopā ar vairākām personām, īstumu, informēja AP sabiedrisko attiecību direktore Lorēna Īstone.

Viņa uzsvēra, ka AP foto redaktors ir pārbaudījis attēlu un pārliecinājies par bildes autentiskumu, kā arī to, ka bilde nav apstrādāta. AP pārstāve gan nekomentēja, kas ir šīs bildes avots.

Vienlaikus Īstone norādīja, ka AP arī neatkāpjas no sniegtās informācijas pirmdien publicētajā rakstā par Rimšēviču.

Kā ziņots, AP šonedēļ publicēja rakstu, kurā "Norvik bankas" lielākais akcionārs Grigorijs Guseļņikovs apgalvoja, ka Rimšēvičs gadiem ilgi izspiedis kukuļus no viņa vadītās kredītiestādes.

Tāpat rakstā vēstīts, ka 2010.gadā Rimšēvičs devies uz Krieviju, šķiet, lai piedalītos medībās, kā varot spriest pēc AP rīcībā esošajām fotogrāfijām, kurās viņš it kā redzams saviesīgā atmosfērā kopā ar Krievijas Informāciju tehnoloģijas izpētes institūta vadītāju Piļščikovu. Šis institūts ir valstij piederošs militāro tehnoloģiju uzņēmums, kas pakļauts ASV sankcijām. Rakstam pievienota arī fotogrāfija.

Rimšēvičs otrdien preses konferencē neizslēdza, ka aģentūras AP publicētā fotogrāfija, kurā viņš redzams saviesīgā atmosfērā kopā ar Krievijas Informāciju tehnoloģijas izpētes institūta vadītājam Dmitrijam Piļščikovam līdzīgu personu, varētu būt falsificēta. "Manā arhīvā tādas bildes nav, es tiku informēts, ka šī foto ir montēta un falsificēta," sacīja Latvijas Bankas prezidents.

Viņa advokāts Saulvedis Vārpiņš žurnālistiem paziņoja, ka, visticamāk, saistībā ar šo fotoattēlu tiks gatavots iesniegums Drošības policijai (DP).

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) AS "Norvik banka" vadības aktivitātes ārvalstu medijos uzskata par provokāciju un vēršanos pret valsti.

Komentāri [11]
#
fakts 20.februāris 2018 21:05 atbildēt
"AP pārstāve gan nekomentēja, kas ir šīs bildes avots."

Bet tieši tas ir vissvarīgākais, jo ne jau AP pārstāvis rokoties pa internetu nejauši uzgāja 2010.gadā kādā lapā ievietotu foto un atpazina tajā Rimšēviču. Nosēdināt kādam blakus mazpazīstamu militāristu nav nekādu problēmu.
 
#
fufs 20.februāris 2018 20:44 atbildēt
Nu man kā pilnīgam nespeciālistam, šķiet ka bilde nav īsta. Interesanti būtu uzzināt, kuru cilvēku pie galda I. Rimšēvičs uzklausa. Runātāji nesēž viņam pretī, bet skatiens versts taisni.
 
#
Sniedze 20.februāris 2018 20:44 atbildēt
Lieciet tak mieru tam Rimševicam. Nu ir pateicis neapdomīgi kādreiz viņš neatzinīgus vārdus par mūsu valdošās blices varoņdarbiem. Ir ne reizi vien uzdrošinājies publiski noniecināt mūsu spīdošo sociālekonomisko situāciju, metis ēnu uz mūsu dižajiem valsts pārvaldītājiem. Nu nāk un nāk tās Saeimas vēlešanas. Mati slienas stāvus. Tā vien rādās, ka labāk būtu, ja tās nenotiek vispār. Skatoties uz šodienu, uz kaut vai to pašu elektrības OIK, un visu pārējo - tie joprojām bēgošie aptaurētie ļautiņi var sabalsot nezko. Tāpat mums tak vajadzētu beidzot saprast, ka pati Krievija nav īsta. Nu, nav tādas Krievijas! Un nav bijis. Tak visi mēs zinām, ka Dievs ir radījis mūžīgi pastāvējušās Amerikas Savienotās Valstis (to zinām ne tikai mēs, bet ikviens arī pašā Vašingtonā). Bet kas zināja par tādu Krieviju pirms pāris simts gadiem? Varbūt tikai indiāņi.
 
#
Ievērojiet ! 20.februāris 2018 20:37 atbildēt
Kā Īstone sapinusies savos melos un tendenciozitātē. Tad, kad, it kā, uzņemta šī fotogrāfija (8 gadi atpakaļ, cik zinu), tad vēl nebija ASV sankciju pret šo krievu uzņēmumu. .......... Paskataties uz iespējamā krievu "pudelesbrāļa Rimševiča" seju un liekas, ka viņš ir vienīgais, kas šajā kompānijā nav dzēris un skats arī ir ne tāds, kā tas ir kompānijās, kur saviesīgi lieto alhogolu. No citādākas dzīves situācijas. ....... Vispār, tie krievu specdienesti ir gudri. Tikai šoreiz fufelis ir acīm redzams.
 
#
fufs » Ievērojiet ! 20.februāris 2018 20:46 atbildēt
Gluži manas domas
 
#
Re » Ievērojiet ! 21.februāris 2018 0:09 atbildēt
Nav dūmu bez uguns, Rimka atzina šo faktu LTV 1 tiešraidē pie Rēdera. Ir,ir pie vainas.
 
#
novērotājs 20.februāris 2018 20:15 atbildēt
Te nu NRA veikli pispēlē hibrīdkara uzbrucējiem. Vajag tikai nedaudz paskatīties atpakaļ, cik daudz feiku ziņu ir nācis caur AP.
 
#
LoL » novērotājs 20.februāris 2018 20:25 atbildēt
nevis piespēlē, bet gan nemetās aizstāvēt kukuļņēmēju.... Smiekli nāk - hibrīdkarš...?!?!? ko vēl sadomās, lai to korumpantu attaisnotu un aizstāvētu?!?!?
 
#
to Lol » LoL 20.februāris 2018 20:39 atbildēt
Es gan, Tevi, krievu žurka, labprāt uzvilktu uz iesma. Žēl, ka neesi pa rokai man, bidla !
 
#
Mierā » LoL 21.februāris 2018 0:06 atbildēt
Krievi nak, mukam, vai ne trakie,kā kaut kas,tā visās LR problēmās vainīgi krievi utt.,tas sāk izskatīties pēc naciķu maniakālās depresijas.
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers