Latvijā: Liepnieks par Rimšēviča aizturēšanu sniedz trīs versijas: Kura izrādīsies patiesa - rādīs laiks 12 komentāri
 
Latvijā

Liepnieks par Rimšēviča aizturēšanu sniedz trīs versijas: Kura izrādīsies patiesa - rādīs laiks

 

Politehnologs Jurģis Liepnieks dalījies ar savām trīs versijām par notiekošo ap Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [12]
#
*** 21.februāris 2018 20:23 atbildēt
Vēl pastāv arī ceturtā versija: ''oligarhu sazvērestība'' ...Šķēle, Šlesers, Lembergs ... mērķis: vērst tautas dusmas uz citiem ''objektiem''.
 
#
ainis 21.februāris 2018 16:28 atbildēt
Ļoti intresanti sanak. oligarhu lieta ija ieraksti,liecinieki,et nevareja ,vai negriēja pierādīt. Rimševičam tikai bilde un mutiski apvainojumi viens pret vienu.Taču uzskatīt par vainīgu var uzreiz. Vai tas neizskatās dīvaini. vinus negrib aiztikt otru par tenkām iesedināt.
 
#
lolita 21.februāris 2018 12:02 atbildēt
Versiju ir daudz. Bet ir arī versija, ka ekonomisko noziegumu apkarotāji jau gadiem ir noklausījušies Rimševiču un arī Martinsonu. Un tad pēdējā brīdī pieaicinājuši KNAB pie kratīšanas un atdevuši lietu. Saka, ka nekā pārliecinoša tur nav. Jo KNAB šefs ļoti pateicās ekonomiskajai un kriminālpolicijai par darbu- parasti viņi konkurē, kuram vairāk plusiņu. Bet šoreiz atdeva KNAB un 90%, ka lieta pret Rimševiču izčabēs un KNAB priekšnieks zaudēs savu pirmo lielo prāvu.
 
#
usne 21.februāris 2018 11:14 atbildēt
Viena pagale nedeg. Pirms nomētāt ar akmeņiem Rimšēvicu, varbūt vajag paskatīties arī uz tiem, kas jau ir metuši pirmos akmeņus. Googlē uzgāju rakstiņu no ziņu aģentūras "Utronews" par Guseļņikovu, ko sarakstījusi tā korespondente Maskavā vēl 4 mēnešus pirms Latvijas notikuma. Domāju, ka vērts izlasīt, un tad vētīt, cik kurā pusē taisnības var vērtēt katrs pats. utronews.org/economi..uselnikova_uDz_2017/
 
#
Wikipedia » usne 21.februāris 2018 15:36 atbildēt
Anderss Fogs Rasmusens (dāņu: Anders Fogh Rasmussen, izrunā: [ˈɑnɐs ˈfɔʊ̯ˀ ˈʁɑsmusn̩]; dzimis 1953. gada 26. janvārī) ir dāņu politiķis, bijušais NATO ģenerālsekretārs (2009—2014) un Dānijas labējo koalīcijas valdību premjerministrs (2001—2009).

2018. gada janvārī Anderss Fogs Rasmusens kļuva par Latvijā reģistrētā bankas Norvik Banka padomes priekšsēdētāja vietnieku.
 
#
naivais 21.februāris 2018 7:58 atbildēt
Pajautāja polittehnologam! ZZS propagandists vēl varēja piezīmēt, ka šobrīd viņa partija kontrolē visas nozīmīgākās valsts varas struktūras. Sākotnējais stāsts par tām bankām kā sistēmiskām un valstij nozīmīgām liek jautāt - nu tās ir tukšas un bankrotējušas. Varbūt svarīgāk būtu tikt skaidrībā- kas notiek ar sistēmu un valsti?
 
#
Liepnieks 21.februāris 2018 0:05 atbildēt
Esmu marihuānu pārpīpējies gavņuks.. Sorry !
 
#
J. 20.februāris 2018 23:10 atbildēt
neticu, ka tādu nopietnu apsūdzību var izdarīt bez pamata, savu interešu dēļ. Tur jābūt galīgi trakam, lai celtu otram neslavu, kaitētu valstij, nespējot pierādīt vainu. tā bilde ir štrunts, kur pierādījumi, ka citas bankas maksājušas kukuļus, kāds naudas atmazgāšanas piemērs, lai piestāda. Kā KNABs var rīkoties tik radikāli, ja viiņu rīcībā ir tikai no sērijas "viena tante teica" argumenti. Ja rimševics ir tik balts un pūkains tad, lai iesniedz pretprasību, par goda un cieņas aizskaršanu, nomelnošanu, kas nes aiz sevīm neprognozējamas sekas, valstij viņam kā amtpersonai....
 
#
Jantariks un Co 20.februāris 2018 20:26 atbildēt
Izmetiet, no galvas, versiju, ka vainīgs mūsu partijas cienījais un īstenais šefs Sprūds, kas ne tikai pusmiljonu ātri atrada, bet arī mūsu partiju koriģē. Gudrs vīrs tas Sprūds.
 
#
non 20.februāris 2018 20:05 atbildēt
ne viens, ne otrs, ne trešais, bet gan ķēdē ir radies pārrāvums. Ja izdosies ātri noteikt demarkācijas līniju, dažiem galvas ripos, ja nē un tas visticamāk, tad viss nočūkstēs ar gadiem ilgu izmeklēšanu un pierādījumu trūkuma dēļ viss būs "kārtībā"....
 
#
juhops » non 20.februāris 2018 22:25 atbildēt
Gluži mana pārliecība.
 
#
vispār 20.februāris 2018 20:05 atbildēt
Izrādīsies, ka 3 versijas vienā.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers