Latvijā: VID apsola: Tuvākajā laikā par nodokļu parādniekiem zinās visi 4 komentāri
 
Latvijā

VID apsola: Tuvākajā laikā par nodokļu parādniekiem zinās visi

 
F64

Valsts ieņēmumu dienests (VID) drīzumā pilnībā atjaunos savu datubāzi par nodokļu parādniekiem.

Dienestā informēja, ka šā gada sākumā tika konstatētas kļūdas nodokļu aprēķinos "Nodokļu informācijas sistēmā" jeb NIS, tāpēc VID Publiskojamo datu bāzes sadaļa "Nodokļu parādnieki" tika īslaicīgi slēgta.

Tas bija vajadzīgs, lai novērstu nekorektas informācijas publicēšanu un pieejamību lietotājiem, norādīja VID. Dažos gadījumos tika konstatēts, ka sistēma parādnieku sarakstā atlasa arī tādus nodokļu maksātājus, kuriem parādu nav.

"Lai arī šādu gadījumu ir maz, tiek pārskatīta pilnīgi visa informācija. Šodien datubāzes sadaļas "Nodokļu parādnieki" darbība ir atjaunota, taču nodokļu parādu aprēķins par 2018.gada 7.janvāri vēl nav pieejams. Patlaban veicam pēdējo aprēķinu, lai pārliecinātos, ka visas kļūdas patiešām ir novērstas. Tiklīdz pārbaudes tiks pabeigtas, saraksts tiks publiskots pilnībā," informēja VID.
Komentāri [4]
#
lapa 12.janvāris 2018 14:00 atbildēt
lielu dalu cilveku tiesi valsts pataisijusi par paradniekiem. musu zeme tikai nodokla par svaiga gaisa elposanu trukst . un kapec lietuva un igaunija nav vieniga majokla nodokla , bet latvija ir ... , sava laika to pienema nelietis dambrovskis ar kamparu.
 
#
Zjk 12.janvāris 2018 11:35 atbildēt
Un par nodoklu IZŠĶĒRDĒTĀJIEM ???
 
#
pasnodarbinatais 12.janvāris 2018 11:31 atbildēt
Sit tos, kuri vēl palikuši valstī. VID sen pārsniedzis savas kompetences robežas. Viņi komentē likumus un MK lēmumus ar saviem neaktualizētajiem metodiskajiem norādījumiem (kursē 2002 un 2014 gadu), diktē kā veikt uzņēmējdarbību. Nevis nodarbojas ar to ar ko tiem būtu jānodarbojas. Ja uzņēmējs kaut ko dara ne īsti pareizi, tad VID jāiet pie likumdevēja pēc skaidrojumiem, nevis kā tagad uzņēmējam vai pašnodarbinātam jāpierāda, ka tā darbības atbilst llikuma vārdam vai MK noteikumiem! Metodiskos noteikumus, aktuālus, jāizstrādā MK. VID sen pārstājis pārstāvēt valsts iedzīvotāju intereses.
 
#
Antiņš 12.janvāris 2018 11:28 atbildēt
Vajadzētu arī zināt paskaidrojumus no nodokļu parādnieku puses, lai varētu saprast, kas šos iedzinis parādos.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers