Latvijā: Latvijā populāri mūziķi rīkos grandiozu koncertu, lai palīdzētu onkoloģijas slimniekiem 3 komentāri
 
Latvijā

Latvijā populāri mūziķi rīkos grandiozu koncertu, lai palīdzētu onkoloģijas slimniekiem

 
F64

2018.gada 30.janvārī "Arēnā Rīga" norisināsies mūziķu iniciatīvas grupas un "Ziedot.lv" kopīgi rīkotais vērienīgais labdarības koncerts "Vienoti par iespēju", kas tiek rīkots onkoloģijas slimnieku atbalstam.

Jau tagad dalību koncertā apstiprinājuši daudzi pazīstami mākslinieki: grupas „Tumsa”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, „Dzelzs Vilks”, „Musiqq”, „Putnu balle”, „FrancoFranco”, Satellites.lv, dziedātāji Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Ivo Fomins, GoranGora u.c.

Koncerta dalībnieku saraksts tiek papildināts.

„Aicinām ikvienu iegādāties biļetes uz koncertu, lai atbalstītu tos onkoloģijas slimniekus, kuriem pašlaik visvairāk ir nepieciešama materiālā palīdzība, ko viņi nesaņem no valsts. Tāds arī ir koncerta mērķis - savākt līdzekļus viņu ārstēšanai,” pauž koncerta organizatoru pārstāvji.

„Tas var skart un diemžēl arī skar gandrīz katru no mums. Jebkura onkoloģiskā saslimšana prasa spēku, izturību un milzīgus finanšu līdzekļus, lai cilvēkam būtu iespēja ar to cīnīties. Šis koncerts sniegs iespēju turpināt cīņu tiem cilvēkiem, kuri bez mūsu atbalsta to nevar darīt. Mēs visi kopīgi gribam pateikt milzīgu paldies visiem tiem cilvēkiem, kuri palīdzēja un atbalstīja Valteru. Un mums ir iespēja palīdzēt vēl daudziem citiem!” tā par koncertu stāsta idejas autors, grupas „Tumsa” taustņinstrumentālists Dāvis Ābrams.

„Mākslinieki un mūziķi aktivizējās cīņai pret vēzi, atbalstot savu kolēģi Valteru Frīdenbergu, taču šādu cilvēku, kam neatliekami ir nepieciešama palīdzība, šobrīd ir vairāk nekā trīsdesmit, un tieši viņu ārstēšanai tiks izlietoti no koncerta biļetēm gūtie ieņēmumi,” uzsver „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

Koncerta laikā plānots atvērt īpašu ziedojumu tālruni, tāpat būs iespēja ziedot, pērkot koncerta biļeti, un to varēs izdarīt arī speciāli izveidotā projektā Ziedot.lv mājaslapā.

Biļetes uz koncertu var iegādāties www.ekase.lv. Biļešu cena: 5 - 25 EUR.

Komentāri [3]
#
Atbalsts 1.janvāris 2018 12:20 atbildēt
Jauki ka mēs paši aicinam atbalstīt , apliecinot ka satversme nedarbojas , jo kad esi slims , valsts tevi neatbalsta , kā citas tepat netālu kaimiņos esosās valstis--21 gadsimtā medicīna-un tās iespējas!
Bet ! Jauki ka atbalstam , dziedot un gribam ziedot , bet vai nauda tiks pie mērķa izārstēt , kaut vai apārstēt un pagarināt dzīvi????

Vai to saziedoto neieskaitīts tai melnajā caurumā ---par veciem un tikai pie mums nesamērīgi uzcenotiem medikamentiem , kas paši par sevi saindē cilvēku ?? Nauda tiks farmācijai un bizness rullēs!
 
#
Žanis 1.janvāris 2018 11:07 atbildēt
Nesaprotu,kas tā ir par labdarības akciju,ja ziedojuma solis noteikts strikti no 5 - 25 eiro.Tas nozīmē,ja es nevaru kā pensionārs to atļauties,tad man tas ir liegts.Es,varbūt,varu tikai 1 eiro ziedot un man nav ļauts tos populāros mūziķus klausīties,vienīgi aiz stūra ja tur ir kāds soliņs,jo parasti tas notiek tik skaļi,ka zālē sēžot var palikt kurls,
 
#
ai, ai » Žanis 2.janvāris 2018 16:45 atbildēt
Koncertu tiešraidē rāsīs LTV1, un ziedot savu 1 EUR jūs varat jebkurā gadījumā.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers