Latvijā: LRA politiķis nekautrējas norādīt, ka Bondars melo 6 komentāri
 
Latvijā

LRA politiķis nekautrējas norādīt, ka Bondars melo

 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency

Rīgas domes deputāts Mārtiņš Bondars (LRA) būtu jāizslēdz no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), uzskata LRA veidojošas partijas "Reģionu alianse" Rīgas nodaļas priekšsēdētāja vietnieks Arnolds Babris.

Bondars ir "Reģionu alianses" biedrs, taču intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" paziņoja, ka svētku brīvdienās domāšot, vai palikt šajā politiskajā spēkā. Bondars intervijā sacīja, ka LRA lēmums nesadarboties ar partiju "Latvijas attīstībai" viņam nav saprotams. Bondars domā, ka atsevišķi LRA pieņemtie lēmumi var novest pie LRA "izbeigšanās".

Babris uzskata, ka Bondars no partijas būtu jāizslēdz, jo viņš esot melojis un "rīkojās nodevīgi pret partiju". Babris uzskata, ka Bondars lobē partijas "Latvijas attīstībai" (LA) intereses, upurējot LRA kopējās intereses. Tāpat viņš pauda aizdomas, ka Bondars, mudinot LRA un LA sadarboties Saeimas vēlēšanās, esot vēlējies "uztaisīt LA restartu" un "izmantot LRA platformu".

"Man ļoti nepatīk, ka Mārtiņš Bondars melo," sacīja Babris. Viņš klāstīja, ka Bondars "uzspieda ņemt LA par partneriem" Rīgas vēlēšanās, kā arī atbalstīja sadarbību Saeimas vēlēšanās. Tomēr LRA vadība ilgstoši skaidroja Bondaram nostāju par sadarbību ar LA Saeimas vēlēšanās, apgalvoja Babris.

Kā ziņots, LRA Pārstāvju sapulce 12.decembrī lēma, ka nesadarbosies ar partiju "Latvijas attīstībai". "Lēmums attiecībā uz partiju "Latvijas attīstībai" tika pieņemts, tādēļ, ka abām politiskajām organizācijām ir atšķirīgi mērķi un redzējums attiecībā par Latvijas nākotni. LRA veidos savu patstāvīgu sarakstu," norādīts politiskā spēka paziņojumā.

Bondars iepriekš sarunā ar aģentūru LETA šo lēmumu nosauca par tuvredzīgs un viņam nesaprotamu. "Sākotnējā noruna ar LA bija, ka kopā startējam Rīgas domes vēlēšanās, paskatāmies vai mums ir laba sadarbība - kas notika un mēs guvām labus panākumus, un nākamais solis bija lemt par startēšanu Saeimā," sacīja Bondars. Viņš norādīja, ka šobrīd LRA ir izdarījuši visu, lai tas nenotiktu, un tādā veidā ir pievīlusi sadarbības partnerus un maldinājuši gan viņu, gan kolēģus.

Politiķis neslēpa, ka šobrīd ir nostādīts ļoti sarežģītā situācijā, jo ar LA partneriem Rīgas domē ir izveidojusies ļoti laba sadarbība, kas tiks turpināta.

Komentāri [6]
#
phe 17.decembris 2017 18:27 atbildēt
bondar, kas tu mīkstais esi? ko babri uz dueli neizsauci??
 
#
Raimonds 17.decembris 2017 17:25 atbildēt
Bondars šobrīd ir sarežģītā situācijā ... jo nevar īsti saprast, kurai partijai pieslieties, lai nākamajā saeimā atkal būtu pie siles ...
 
#
to >>>ESMAIJA 17.decembris 2017 17:04 atbildēt
kremlinu trolli,nepluutii shkidri. Turies pie sava ushakova,okupantu pectechu,atkritum.
 
#
Jupis » to >>>ESMAIJA 17.decembris 2017 17:08 atbildēt
PaTS NEPĻŪTĪ! Ar Esmaijas muti runāja patiesība. Arī es Bondaru vērtēju kā tukšu mucu, kas tāli skan!
 
#
ESMAIJA 17.decembris 2017 15:50 atbildēt
Par kādiem kopīgiem nākotnes plāniem un mērķiem varētu vest sarunas ar Bondaru? Šis izteiktais karjerists un glumais tukšpauris neko citu savā darbībā nespēj plānot, vienīgais mērķis, ko viņš sev uzstāda ir gāzt tagadējo Rīgas mēru. šis cilvēks ielīdīs bez ziepēm jebkurā caurumā, lai tikai tiktu pie siles. Pat Kaimiņu atzina par labu partneri, lai ietiktu Saeimā. Un droši vien sev uzsita uz pleca, sevi atzīdams par izcilu asprāti, kad atkārtoja Hruščova triku ar novilkto zābaku. Pats pat neko jaunu nebija spējīgs izdomāt...
 
#
LRA 17.decembris 2017 15:23 atbildēt
Labi, ka bus zusu aizliegums>Sis tacu ir pirmais " zutis" , kuru vietejie politiskie ,makskernieiki neuzskata par smagu zivi.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers