Latvijā: Iedzīvotāji: Latvijas valdībai ir pārāk daudz varas 15 komentāri
 
Latvijā

Iedzīvotāji: Latvijas valdībai ir pārāk daudz varas

 
Rūta Kalmuka, F64 Photo Agency

Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka valdībai ir pārāk daudz varas, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Oktobrī veiktajā aptaujā iedzīvotājiem tika lūgts norādīt, vai, viņuprāt, Latvijas valdībai patlaban ir pārāk daudz varas, tik varas, cik nepieciešams, vai arī varas ir pārāk maz.

Šogad 39% respondentu atzina, ka varas Latvijas valdībai ir pārāk daudz. Salīdzinot ar iepriekšējiem mērījumiem, kas veikti 2015.gadā, šādi domājošu cilvēku īpatsvars pieaudzis par astoņiem procentpunktiem, atkārtojot 2011.gadā fiksēto rezultātu. Lielākais šādu viedokli paudošo īpatsvars novērots 2012.gadā, kad tā domāja 44% Latvijas iedzīvotāju.

Par pieciem procentpunktiem, salīdzinot ar 2015.gadu, kad fiksēts augstākais rādījums, sarucis to iedzīvotāju īpatsvars, kas domā, ka valdībai varas ir tieši tik, cik nepieciešams - tā šogad domā 33% iedzīvotāju.

Savukārt 12% iedzīvotāju pārliecināti, ka valdībai varas ir pārāk maz. Šādu atbildi sniegušo iedzīvotāju īpatsvars divu gadu laikā sarucis par pieciem procentpunktiem.

Vēl 17% iedzīvotāju nespēja sniegt konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Komentāri [15]
#
Guntis 17.decembris 2017 4:19 atbildēt
Valdibai vai pat atsevišķiem ministruem nevar but tiesibu vienpersonigi pienemt lemumus ,kas skar un iznaina visas tautas likteni ,tās turpmākas identitates saglabāsanu , izdzivivošanu ,karu pieteikšanu ,iebrukumu suverenās valstis atbalstišanu , iedzivotaju etniska sastāva ,kulturas ,tradiciju un ticibas mainu ,islamizāciju ,parazitu škiras veidošanu uc. Šadus ,visai sabiedribai svarugus jautajumus ir jālemj tautai referenduma ceļā ! Tie ir meli ,ka tauta ir deleģejusi valdibai tiesibas lemt šādus jautājumus lidz ar referendumu par iestāšanos eiropas savienibā ,vuspirms jau šai referenduma nepiedalijās visi balsot tiesigie bet ,ja nemaldos , ap65% ,un no siem 65% ari apmeram tikpat nobalsoja par iestasanos ekonomiskā savienibā nevis politiska ,diktatoriska veidojumā !
Otris ,cilveki ,pirs referenduma tika maldinati ,ka siropas savieniba ir ekonomiska savieniba ,ka tā nav agresiva ,pašnavnieciska savieniba ,ka tās merķis ir baltās rases iznicināsana eiropā ,vispareja islamizacija ,āfrikas kontinenta pārcelšana uz eiropu ,freiberka meloja ,melo ja ,meloja ! Kapec tas viss netika stāstits pirms referenduma ? Ar meliem un viltu tika panakta latvijas neatkaribas zaudešana ,pec tam okupacija ,un islamizacijas uzsakšana pa naktim ievedot islama valsts atbalsta bazi ! Šadus tautai svarigys jautajumus nedrikst lem atsevuški korumoeti judas ,tie jalemj taytai referendumā !
 
#
o >>>opis no laukiem 16.decembris 2017 14:14 atbildēt
kapec tu esi pret "beegshanu " uz citam zemem? Tev viss kartiba,nu tad dzivo laimigs un balso par sudu centru,jo NA,jau "parkrasojas" tapat kaa tu,atradies patriots. Diez vai esi stavejis uz barikadem,mosh,ka partijas bilete tevi pasargaja no nabadzibas un zemaas pensijas,ka tik varonigi izsmej aizbraucejus? ka tur ir? Uzraksti,merkakji,a?
 
#
Latvijaa vispar nemaz nav valdibas 16.decembris 2017 14:09 atbildēt
jekabielas cuku kuuti sezh vieni nekaunigi norijushies baroklji un cuukas. Zog,laupa valsti un melo,ka straada. Stardaa gan tikai savai kabatai,ka atkal izdomat kadus jaunus nodoklus. Sudainu mietu par vinju pikajiem paurishiem,taa apmeram...valdiba. Nozheelojamo komunistu kangaru banda,ibio.Kadbeidzot beigsiet melot un zagt. Rekur viens jau atstiepa kaajas,laikam bite iekodusi pirms Ziemassvetkiem,kaut ka jocigi,vai ne? varbut kadam nedamaksaja,to tikai Dievs zina,tais tumshajas lietas.
 
#
Yes 16.decembris 2017 13:40 atbildēt
Saeimas deputātu skaits jāsamazina līdz 50. Tad tauta pazīs visus savus deputātus. un pārredzēs viņu darbošanos. Arī valdība varēs labāk strādāt, ja ierēdņu skaitu ministrijās un to pakļautības iestādēs samazinās uz pusi. Sliktāk nebūs, būs tikai labāk
 
#
Neslāvs 16.decembris 2017 12:21 atbildēt
Bet tāpēc jau tā ir VALDĪBA. Un paldies dievam vara nepieder vienam "vadonim", kā tas ir krievijā un pārējās Vidusāzijas valstīs.
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers