Latvijā: Versija: Maligina nāvi saista ar viņa biznesu 58 komentāri
 
Latvijā

Versija: Maligina nāvi saista ar viņa biznesu

 
F64

Lai gan nedēļas nogalē mirušajam AS "Olainfarm" vadītājam un līdzīpašniekam Valērijam Maliginam ārējas vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas, saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Lai gan precīzu uzņēmēja nāves iemeslu noskaidros ekspertīzē, pagaidām izskan dažādas versijas par to, kāpēc nomira Maligins.

Sava notikušā versija ir arī bijušajam Latvijas PSR Valsts Drošības komitejas darbiniekam Borisam Karpičkovam, kas patlaban dzīvo Londonā. Pēc viņa domām, uzņēmēja nāve varētu būt saistīta ar farmācijas biznesu, raksta „Kompromat.lv”.

„Kā zināms, liela daļa biznesa, īpaši tāda, kāds bija Maliginam, balstās uz tā saucamajiem neformālajiem kontaktiem. Vēl jo vairāk - „Olainfarm” nodarbojas ar tik populāra preparāta kā meldonijs ražošanu, kā arī ražo vēl dažus „medikamentus”, kas oficiāli tiek klasificēti kā narkotiskie preparāti. Tāpat tur iepriekš tika ražoti preparāti specdienestu vajadzībām (runa ir tostarp par superslepenu gāzi, ko Krievijas specdienesti pielietoja „Nord-ost,” stāsta Boriss Karpičkovs.

Jau ziņots, ka Maligins mūžībā aizgāja nedēļas nogalē 52 gadu vecumā, liecina "Olainfarm" paziņojums biržā "Nasdaq Riga".

Maligins kļuva par "Olainfarm" valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā. "Viņa vadībā AS “Olainfarm” attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm," norāda uzņēmuma pārstāvji.

Maligins ir bijis arī "Endokrininiai Preparatai" valdes priekšsēdētājs, AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika" padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas "Aroma Baltfarm" un SIA "Alfa-Denta" direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta "Dienas Bizness" šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7.vietā ar 70 miljonu eiro turību.

Komentāri [58]
#
oi,bljad,ka viss shitas apnicis 19.decembris 2017 11:52 atbildēt
dirsis gadu dazhadas versijas,kada jega,tapat pateikt pats vairs nevar. Beidziet publiceet to mirongjimi. I pails veel ar savu nozheelu.Paulam visur skari,pec kaa vinsh "palecaas" Vienkarsi katram savs laiks,vai kaa?
 
#
ostaps 16.decembris 2017 11:30 atbildēt
Nu kādu meldoniju! Mildronātu ražo Grindeks, tad jau Lipmanam arī jāgatavojas
 
#
minu , ne zinu 15.decembris 2017 9:35 atbildēt
Runā, ka miris seksa laikā...
 
#
Supertalants 14.decembris 2017 19:58 atbildēt
Tagad 52 gadi, 1997.-32 un vessels Olainfarm Tev zem kajam! Par kaadu naudu? Par kaadu gudriibu? Taapeec 52 gados jau kaa vecis!
 
#
Tas gan 14.decembris 2017 19:55 atbildēt
Uz,Rita skapis ar prihvatizeetajiem miljoniem!
 
Skatīt visus 58 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers