Latvijā: Koncertā vāks ziedojumus Valteram Frīdenbergam, Robertam Gobziņam, Ūdrītim un Aleksandram Šlujevam 7 komentāri
 
Latvijā

Koncertā vāks ziedojumus Valteram Frīdenbergam, Robertam Gobziņam, Ūdrītim un Aleksandram Šlujevam

 
Ekrānšāviņš/Facebook

Tirdzniecības centrā "Domina" 15.decembrī plkst.12 notiks mūziķu atbalsta fonda "Līdzskaņa" labdarības koncerts "Liec mūziķa sirdij dziedāt!", informēja biedrības "Latvijas izpildītāju un producentu apvienība" (LaIPA) pārstāve Kristīne Rasnača.

Pasākumā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti, lai palīdzētu rehabilitēties Aleksandram Šlujevam, Robertam Gobziņam, Rolandam Ūdrim-Balodim, Valteram Frīdenbergam un citiem atpazīstamiem māksliniekiem. Par ziedojumiem būs iespējams iegādāties pašmāju mūziķu un radošo personību veidotas apsveikumu kartītes, oriģināldarbus, krūzītes un mūzikas ierakstus.

Facebook

Tāpat muzikālus priekšnesumus pasākumā sniegs Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas audzēkņi, bērnu studija "Kukaiņi", Valdis Atāls, Nikolajs Puzikovs, Gobziņš, Jāņa Vanadziņa trio, Edgars Kreilis, Vita Baļčunaite un citi.

Kopš šī gada februāra fonds "Līdzskaņa" sniedzis palīdzību vairākiem sabiedrībā pazīstamiem mūziķiem. Komponistam Aleksandram Kublinskim nodrošināts atbalsts rehabilitācijai, veikts līdzmaksājums mūziķa Daiņa Dobelnieka kājas protēzes iegādei, dziesminiekam Valdim Atālām apmaksāta acu operācija, Gobziņam nodrošinātas fizioterapijas nodarbības, kā arī sniegta palīdzība mūziķim Balodim-Ūdrim jeb Ūdrītim, kuram bija nepieciešami asistenta pakalpojumi, medicīnas preču noma un palīdzība, pārceļoties uz piemērotāku dzīvesvietu.

Komentāri [7]
#
Kika 8.decembris 2017 6:05 atbildēt
Nu stulbi bus tie, kuri ziedos. Valteram ir saziedots gana, nevajag izbraukt uz cita nelaimes. Asistentu nodrosina valsts, to nu gan es znu. Acu operaciju? Nu paklau, man vajaga kaaju savest kartiba, varbut variet saziedot?
 
#
ES 7.decembris 2017 21:25 atbildēt
vai tad Valteram vēl nepietiek,kāpēc uz slima cilvēka rēķina tagad atkal darbosies.NU NE KAUNA NE GODA,VAI JŪS TIE ORGANIZATORI NEBAIDĀTIES,KA JUMS VAR PIEMEKLĒT TĀDA PATI KAITE!!!!!!
KAUNA SAJŪTA PAVISAM ZUDUSI-NEKAUŅAS!!!!
 
#
kola 7.decembris 2017 20:55 atbildēt
gobzins jau par cuuku nobarosies,sametiet gudraa tauta taa vairaak
 
#
ann 7.decembris 2017 19:54 atbildēt
Gobzinu vaig radinat pie darba.Viņš nezin ,kas tas ir.Tādam gobziņam nu gan nevajag ziedot,lai pats stradā.
 
#
Dr. Aiskule 7.decembris 2017 19:24 atbildēt
Nu, paskat' tik' - puikas izštukojuši, kā legāli nemaksāt nodokļus - sarīko koncertu pret ziedojumiem sev veselības aprūpes izdevumu segšanai, un viss kārtībā! Nu malači nu. Radošā šķira kā nekā, kurai kad būs dīkstāve, tad saņems stipendiju no kultūras ministrijas.
Varbūt Latvijā arī strādnieku un zemnieku šķiras pārstāvjiem vajadzētu tāpat: pieprasīt dīkstāves stipendijas, un strādāt nevis par algu, maksājot nodokļus, bet - PRET ZIEDOJUMIEM veselības aprūpei!
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers