Latvijā: Tiesa spilgti nodemonstrē attieksmi pret Saeimu 17 komentāri
 
Latvijā

Tiesa spilgti nodemonstrē attieksmi pret Saeimu

 

Šā gada 27. novembrī Rīgas apgabaltiesas sastāvs tā dēvētajā Lemberga prāvā negaidīti netipiski vilcinājās uzsākt tiesas sēdi iepriekš noteiktajā laikā, kas radīja iespaidu, ka tiesa tā rīkojās speciāli, lai nepieļautu Ventspils mēra Aivara Lemberga nokļūšanu uz parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdi.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [17]
#
sandrana_credito@hotmail.com 13.decembris 2017 10:39 atbildēt
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj veikt aizdevumu no summas, kas jums nepieciešams, un ar nosacījumiem, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies
 
#
HHLS 12.decembris 2017 21:01 atbildēt
Homo Hominis Lupus Est
Cirka izrāde turpinās.
God. Saeima,
varbūt varētu lustrēt tos RAT tiesnešus, kuri tur ir krietni vien aizsēdējušies, bet AT līmeni vēl nav sasnieguši un nekad vairs nesasniegs...
 
#
Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! 12.decembris 2017 20:12 atbildēt
LR “Krimināllikums”

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

144.pants. Korespondences un pa elektronisko sakaru tīkliem pārraidāmās informācijas noslēpuma pārkāpšana

(2) Par prettiesisku publiski nepieejamu datu pārraides vai signālu pārtveršanu elektronisko sakaru tīklos, kā arī par prettiesisku publiski nepieejamu elektromagnētisku datu iegūšanu no elektronisko sakaru tīkla, kurā atrodas šādi dati, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā vai otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

==============

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
 
#
latvānijas zaķkāpostu hūtsmēslam 12.decembris 2017 20:09 atbildēt
Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
 
#
Komentēšana ir liegta – CENZŪRA.nra.lv 12.decembris 2017 19:51 atbildēt
> nra.lv administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski profāniem "biogaļas izstrādājumu atkritumiem")

=======

Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
 
#
nu nu 9.decembris 2017 13:38 atbildēt
kā besī ārā tādi Lemberga pakaļlaižas žurnālisti, kas jau gadiem mēģina parādīt ka nekas jau nav bijis.... nekad mūžā nespētu saņemt naudu par to, ka kautkāds lišķis maksā par to, ka jābuco dibens
 
#
Paritāte 8.decembris 2017 20:04 atbildēt
Vecā miesa = Ac jew S[ae]im.
 
#
vilks 8.decembris 2017 14:58 atbildēt
Kas ir parlamentārā izmeklēšanas komisija ? Tai nav nekādu juridisku tiesību vispār kaut ko izmeklēt, spriest, vai sodīt. Tam domātas citas instances. Teātris !!!
 
#
Ak, šīs sievietes, sievietes. 8.decembris 2017 6:46 atbildēt
Prātīgāk vajag.
 
#
Lembrgoīdi demonstrē savas "prāta" spējas 7.decembris 2017 23:17 atbildēt
Ņemot vērā to, ka Aivars Lembergs tiesu informēja, ka uzaicinājumu uz Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdi nav saņēmis, tiesas kolēģija (tiesas sastāvs, kura tiesvedībā ir kriminālprocess Nr. 12812001408) atzina, ka nav pamata atcelt tiesas sēdi.

PILNĪGI LOĢISKS UN PAMATOTS TIESAS LĒMUMS!
 
#
opaps 7.decembris 2017 15:50 atbildēt
Viss loģiski un saprotami - tiesa beidzās ar čiku, arestētie īpašumi sen sadalīti starp apsūdzētājiem un turīgo LV ierēdņu blīvums nedaudz palielinājies , Lembergs ES tiesā vēl pēc 10 gadu tiesāšanās mūža nogalē "uzvelk" LV pārvaldi uz n-tajiem mio kompensācijām ... un visi, izņemot ierindas iedzīvoājus, ir "šokolādē".
 
#
TRAMPISTS 7.decembris 2017 10:24 atbildēt
TIESAS STRADA IDIOTI.
 
#
secinājums 7.decembris 2017 9:28 atbildēt
Kopš Gvido Zemrībo nevada tiesu darbu, tur valda pilnīgs bardaks. Pilnīgi atbilstoši valsts lielas daļas ierēdņu necieņai pret iedzīvotājiem.
 
#
erzerums 7.decembris 2017 7:45 atbildēt
Vispār šī "Lemberga" lieta ir kaut kāds "ugunsgrēka" seriāls: vienīgais zaglis Latvijā tiek tiesāts vairāk nekā 10 gadus un vēl nav nemaz paredzams, cik ilgi cīņa turpināsies. Pa šo laiku notikuši daudzi citi noziegumi, bet, dīvaini, tikai Lembergu cenšas iedabūt cietumā. Vai nebūtu laiks beigt šo "Lemberga" balagānu un atzīt, ka Latvija nespēj notiesāt zagli vai arī Lembergs ir godīgs.
 
#
R.Z.Rumam » erzerums 7.decembris 2017 10:22 atbildēt
Tieš tā! Paldies par komentāru - lai laba diena!
 
#
Seniors 7.decembris 2017 7:22 atbildēt
Atlaist no darba , sadus tiesnesus un ari , priekssedetaju ! Cik Lembergs samaksaja ???
 
#
Delfs 7.decembris 2017 6:13 atbildēt
Man liekas ,ka pec šis ampelešanās ,Lembergs parsudzes safabriceto tiesas spriedumu ,pec publikācijam prese var un grinberga lietas pieredzes var prognozet šadu iznakumu un latvijai uzliks maksāt latvijai milijonus ,tad to nevajag darit valstija ,bet gan konkretiem mahinatiriem un tiesai !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers