Latvijā: Tiesa spilgti nodemonstrē attieksmi pret Saeimu 14 komentāri
 
Latvijā

Tiesa spilgti nodemonstrē attieksmi pret Saeimu

 

Šā gada 27. novembrī Rīgas apgabaltiesas sastāvs tā dēvētajā Lemberga prāvā negaidīti netipiski vilcinājās uzsākt tiesas sēdi iepriekš noteiktajā laikā, kas radīja iespaidu, ka tiesa tā rīkojās speciāli, lai nepieļautu Ventspils mēra Aivara Lemberga nokļūšanu uz parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdi.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [14]
#
HHLS 12.decembris 2017 21:01 atbildēt
Homo Hominis Lupus Est
Cirka izrāde turpinās.
God. Saeima,
varbūt varētu lustrēt tos RAT tiesnešus, kuri tur ir krietni vien aizsēdējušies, bet AT līmeni vēl nav sasnieguši un nekad vairs nesasniegs...
 
#
latvānijas zaķkāpostu hūtsmēslam 12.decembris 2017 20:09 atbildēt
Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
 
#
nu nu 9.decembris 2017 13:38 atbildēt
kā besī ārā tādi Lemberga pakaļlaižas žurnālisti, kas jau gadiem mēģina parādīt ka nekas jau nav bijis.... nekad mūžā nespētu saņemt naudu par to, ka kautkāds lišķis maksā par to, ka jābuco dibens
 
#
Paritāte 8.decembris 2017 20:04 atbildēt
Vecā miesa = Ac jew S[ae]im.
 
#
vilks 8.decembris 2017 14:58 atbildēt
Kas ir parlamentārā izmeklēšanas komisija ? Tai nav nekādu juridisku tiesību vispār kaut ko izmeklēt, spriest, vai sodīt. Tam domātas citas instances. Teātris !!!
 
#
Ak, šīs sievietes, sievietes. 8.decembris 2017 6:46 atbildēt
Prātīgāk vajag.
 
#
Lembrgoīdi demonstrē savas "prāta" spējas 7.decembris 2017 23:17 atbildēt
Ņemot vērā to, ka Aivars Lembergs tiesu informēja, ka uzaicinājumu uz Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdi nav saņēmis, tiesas kolēģija (tiesas sastāvs, kura tiesvedībā ir kriminālprocess Nr. 12812001408) atzina, ka nav pamata atcelt tiesas sēdi.

PILNĪGI LOĢISKS UN PAMATOTS TIESAS LĒMUMS!
 
#
opaps 7.decembris 2017 15:50 atbildēt
Viss loģiski un saprotami - tiesa beidzās ar čiku, arestētie īpašumi sen sadalīti starp apsūdzētājiem un turīgo LV ierēdņu blīvums nedaudz palielinājies , Lembergs ES tiesā vēl pēc 10 gadu tiesāšanās mūža nogalē "uzvelk" LV pārvaldi uz n-tajiem mio kompensācijām ... un visi, izņemot ierindas iedzīvoājus, ir "šokolādē".
 
#
TRAMPISTS 7.decembris 2017 10:24 atbildēt
TIESAS STRADA IDIOTI.
 
#
secinājums 7.decembris 2017 9:28 atbildēt
Kopš Gvido Zemrībo nevada tiesu darbu, tur valda pilnīgs bardaks. Pilnīgi atbilstoši valsts lielas daļas ierēdņu necieņai pret iedzīvotājiem.
 
#
erzerums 7.decembris 2017 7:45 atbildēt
Vispār šī "Lemberga" lieta ir kaut kāds "ugunsgrēka" seriāls: vienīgais zaglis Latvijā tiek tiesāts vairāk nekā 10 gadus un vēl nav nemaz paredzams, cik ilgi cīņa turpināsies. Pa šo laiku notikuši daudzi citi noziegumi, bet, dīvaini, tikai Lembergu cenšas iedabūt cietumā. Vai nebūtu laiks beigt šo "Lemberga" balagānu un atzīt, ka Latvija nespēj notiesāt zagli vai arī Lembergs ir godīgs.
 
#
R.Z.Rumam » erzerums 7.decembris 2017 10:22 atbildēt
Tieš tā! Paldies par komentāru - lai laba diena!
 
#
Seniors 7.decembris 2017 7:22 atbildēt
Atlaist no darba , sadus tiesnesus un ari , priekssedetaju ! Cik Lembergs samaksaja ???
 
#
Delfs 7.decembris 2017 6:13 atbildēt
Man liekas ,ka pec šis ampelešanās ,Lembergs parsudzes safabriceto tiesas spriedumu ,pec publikācijam prese var un grinberga lietas pieredzes var prognozet šadu iznakumu un latvijai uzliks maksāt latvijai milijonus ,tad to nevajag darit valstija ,bet gan konkretiem mahinatiriem un tiesai !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers