Latvijā: Kauns valdībai: Paralimpiskajam čempionam šķēpmešanā nepiešķir ne centa 41 komentāri
 
Latvijā

Kauns valdībai: Paralimpiskajam čempionam šķēpmešanā nepiešķir ne centa

 

Latvijas paralimpiskās vienības sportists Dmitrijs Silovs sociālajā tīklā Facebook publicējis vēstījumu, kurā atklājis, kāds patiesībā ir Latvijas valdības atbalsts sportistiem.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [41]
#
Nepieņemu!!! 7.decembris 2017 13:35 atbildēt
Paralimpietis ! Kas tas tāds? Vai viņš piedalās Alimpiādē vai Limpiādē ? Ja atņem priedēkli "para", tad iznāk šādi kropļojumi. Vai tad vairs nav pareizi - Paraolimpiāde un paraolimpietis ? Vai latvieša mēle,kas veikli lokās krievu un īpaši angļu valodā,nespēj izlocīt šo -ao- garā vārda vidū ? Bet par sportista neapbalvošanu kauns tiem,kas to liedz!
 
#
reno 6.decembris 2017 19:39 atbildēt
veesture atkaartojas!!!! tuvojas 1905g notikumi!!
 
#
Latvis 6.decembris 2017 17:50 atbildēt
Kāpēc vispār jāpiešķir kkas par valsts vārda nešanu pasaulē?
 
#
Karina » Latvis 6.decembris 2017 18:36 atbildēt
Idiots
 
#
Lol » Latvis 7.decembris 2017 14:50 atbildēt
Tapecka tu lohs nenes!
 
#
omg 6.decembris 2017 17:25 atbildēt
dzit pie baltiem laciem ar kajam un plikus visus vinus.....
 
#
ss 6.decembris 2017 16:04 atbildēt
PRĒMIJĀS KUNGIEM PIETRŪKS..
 
#
otto 6.decembris 2017 15:55 atbildēt
nedaudz, bet pārzinu šo virtuvi, jo arī organizēju spēles paralimpiešiem, tikai manā sporta veidā visus nesadala 10 vai citā skaitā grupu, un PČ par medaļām cīnās ap simtu sportistu. Ja manējos dalītu grupās, tad ik gadus Latvijai būtu pa čempionam vai vismaz medaļniekam PČ un EČ. Par terminu "paralimpieši" - SOK neļauj izmantot "-olimpieši", jo tiem jābūt fiziski un garīgi veseliem sportistiem.
 
#
Daiga » otto 6.decembris 2017 21:09 atbildēt
ja organizējat spēles, tad jau būtu jāzina to, ka paralimpietis ir sportists, kurš piedalījies Paralimpiskās spēlēs, gluži kā olimpietis ir tas, kurš piedalījies Olimpiādē.
Ir termins paralimpiskais sportists, olimpiskais sportists, pielāgotā sporta sportists.
 
#
Artūrs 6.decembris 2017 15:24 atbildēt
Zelta medaļa septiņu sportistu konkurencē... Un par to ko, 50 000??? Viņam priekš inventāra piešķīra 2000EUR.
m.paralympic.org/lon..avelin-throw-f37.htm
 
#
Aldis. 6.decembris 2017 14:47 atbildēt
Kas tas tāds makšķerēšanas sports ! Pagaišo gadu Latvijā notika Pasaules čempionāts zemledus makšķerēšanā , uz kuru bija ieradušās 14 valstis , un Latvija izscīnīja sudraba medaļas , un individuāli bronzu , arī mēs nesam Latvijas vārdu pasaulē , arī mums bija maza cerība , bet ja neiedeva šim džekam nekā , sapratām ka mums vispār nau ko cerēt , nu neko izstiksim , turās sportisti !
 
#
jaa 6.decembris 2017 14:07 atbildēt
Valdībai nav kauna :(
 
#
Neciešu un neieredzu viņus ! 6.decembris 2017 13:02 atbildēt
Pie varas ir pārbaroti, necilvēcīgi baroni, kuri darbojas TIKAI savu un bagāto interešu labā ! Arī likumi tiek pieņemti par labu viņiem. Šodien ar milzu naudu prēmēja lielos izredzētos, par ko, bet slimam invalīdam, kurš tik daudz panācis uzspļauj. Varai nabagi un slimi cilvēki neinteresē, ka tikai viņu bagātība vairojas no mūsu naudas. Arī priekš mirstošiem cilvēkiem viņiem nav naudas,tos ārstē paši iedzīvotāji. Nesaprotu, lāpēc mums būtu jāmaksā nodokļi priekš viņiem ?!
Kauns par šo valsti, kur netīti korumpēti cilvēki to ir padarījuši par smakojošu purvu.
 
#
Meža meiča 6.decembris 2017 12:15 atbildēt
Kāds kauns! Vai maz valdība zin - kas tāds?!
Attieksme pret visiem saviem tautiešiem ir zem katras kritikas! VIENALDZĪBA!
Galvenais,lai pašiem būtu ko kabatā iebāzt!! Iedzīvojas uz visiem labdarības projektiem! Pat bērnu adopciju!! Un neviens par to atbildību nenes! Roka roku mazgå!
 
#
Yo 6.decembris 2017 12:11 atbildēt
Lai LOK treknie ruņči padalās, kur problēma? Priekš sporta čempioniem viņiem nauda ir piešķirta, otrtik viņi vēl papildus saņem no ziedojumiem ar nodokļu atlaidēm. Paskat, kādas LOK trekniem ruņčiem mašīnas, kādas savrupmājas ar baseiniem... Prasi LOKam! Bet valsti liec mierā!
 
#
Mirdza Gorbova 6.decembris 2017 11:41 atbildēt
Es arī no sirds apsveicu DMITRIJU SILOVU,mūsu Latvijas sportu,ar IZCILO SASNIEGUMU! Nenolaist rokas,neraugoties ne uz !
Lai veicas !!!
Mēs lepojamies ar Jums!!!
Tā ir LATVJA,KAS LEPOJAS.,,Ar valdību tam nav sastības,jo,kā jau dzīve pierāda, tās ir 2as dažādas lietas
 
#
OI NU KO 6.decembris 2017 11:35 atbildēt
juus lepatojat ,, VAI SAADI JAUTAJUMI NAV LOK JAAGATAVO ?? TIE TAK TUR SEZZ APVEELUSIES ..TUULIIT SAAKSIES PREEMIJAU LAIKAS ATKAL :))))))
 
#
Aiga 6.decembris 2017 11:33 atbildēt
Kā tas vispār ir iespējams? Dara ko grib! Kāpēc tad Ostapenko piešķīra bet, bet Silovam nē? Cik zinu tad tāda nauda ir paredzēta. Kur tad viņa ir palikusi?
 
#
Ha ha » Aiga 6.decembris 2017 11:56 atbildēt
Kādiem sportistiem vēl naudu... Tak 5 ierēdņiem VID vajadzēja 57670 eiro prēmijām... Kur tad vēl prēmijas visiem lēmējiem???
 
#
undine 6.decembris 2017 11:29 atbildēt
vinus vajadzeti saut uz katra stura 24 stundas sutka un to vini driz vien piedzivos
 
#
Ķencis 6.decembris 2017 11:29 atbildēt
Šitie resnie rukši tak, to naudiņu kas bija varbūt paredzēta sportistam ,noēda lašmaizītēs !!!! Vai arī sadalīja savā starpā!!! Viņiem tak svarīgāk ,kā vairāk iebāzt savā maciņā!! Smerdeļi nevis yautas kalpi! Kauns par šiem zagļiem,un tautas nodevējiem!!!P.S. Kaut jūs degtu ELLES ugunīs!!!
 
#
Zorro 6.decembris 2017 11:26 atbildēt
Vai tad valdībai tas rūp??? Tuvojas Ziemassvētki un viņiem jādomā par savām prēmijām un banketiem........ Mūsu nodokļu maksātāju naudiņai uz gada beigām jābūt iztērētai. Murgs kaut kāds kas notiek šai valstī, ko vada šī klaunāde......
 
#
elle 6.decembris 2017 11:16 atbildēt
Kad ir atbalstīti invalīdi?Kropļiem tak neko nevajag.Ne slaveniem un kustēties spējīgiem,ne parastajiem mirstīgiem.Fakts.
 
#
anonīms 6.decembris 2017 11:01 atbildēt
Pareizi Raimi teikts.. Vajag taču Banketiem.. Ārzemju izbraucieniem. Valdības bērnu finansēšanai kuri mācās Ārzemēs.. UN pirmām kārtām ASV un NATO Slepkavu Armijas kontingenta uzturēšanai..Latvijā.. Bendreu un nacistu atbalstam Ukrainā... Tā taču bija ir un būs mūžīgi.. Hitlers, Šusmaņi, NATO, tie taču nav Okupanti un slepkavas, zagļi un Dopingā iejaukti..Tīri un skaisti..Pasaules izcilākie cilvēki.. Vot, PSRS, Krievija, ir utaini, Vatņiki, meļi, Putleristi.. OKUPANTI.. ASV, un pārējie sabiedrotie, kuri jau cik valstis iedzinuši verdzībā..Cik likvidējuši.. Cik mierīgo cilvēku ar savām rokām noslepkavojuši??Tas ir ļoti jauki..TIE TAČU SAVĒJIE....
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers