Latvijā: Dzintars Rasnačs: Ir jāatjauno Policijas akadēmija 27 komentāri
 
Latvijā

Dzintars Rasnačs: Ir jāatjauno Policijas akadēmija

 

Par tiesnešu neatkarību, par paveikto maksātnespējas procesu administrēšanas jomā un citām aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču (Nacionālā apvienība).

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [27]
#
labak lai sis 6.decembris 2017 22:30 atbildēt
latentais miljonars tiira tiesnesu bandu,...lai atnak uz ltv1
 
#
olegs golovciks 6.decembris 2017 15:48 atbildēt
Ko nu,ko nu Rasnacha kungs ! Tiesneshi pakljauti vieniigi LIKUMAM ? Tad kaa Juus izskaidrosiet Borisa Geimana klajo Likuma ignoreeshanu Lemberga tiesaashanas procesaa ? Kam taadi geimani IISTENIIBAA KALPO ?
 
#
Dobre 6.decembris 2017 15:21 atbildēt
Tā jau domāju, ka pie policista piekaušanas būs vainīgs pats policists un skolas vadība. Šie inkubatora mēģenē izaudzinātie ne pie kā nav vainīgi. Kaut nu Rsnača kungs satiktos naktī un uz ielas ar šiem nevainīgajiem.
 
#
G 6.decembris 2017 12:32 atbildēt
Vislielākais stulbums bija šo akadēmiju likvidēt vispār, ja vajadzēja pārveidot, tad ar to vajadzēja nodarboties Iekšlietu ministrijai, nevis uzklausīt aplamus padomus.
 
#
Mērķis tak bija tāds 6.decembris 2017 11:44 atbildēt
Bet Policijas akadēmiju tādēļ jau arī nolikvidēja, lai Akadēmijas uzturēšanas naudu iebāztu kabatā, bet policisti būtu dumji, mutes vien vārstītu aiz nesaprašanas un Mafija varētu valsti izzsagt uz nebēdu.
Akadēmijas likvidētājiem un iniciatoriem ir vārdi uzvārdi un personas kodi. Vai arī tie atrodas neatveramajos čekas maisos?
 
#
Pastalnieks 6.decembris 2017 10:51 atbildēt
Zemessardzi jādzen uz ceļiem un privātmāju rajonos, jo zagļu bandas pārņem valsti. Kamēr nav atjaunota Policijas akadēmija, "nesaražoti" mācīti policisti, zemessargu patruļām jābūt, kā 90-mitajos.
 
#
Valdis Freimantāls 6.decembris 2017 6:04 atbildēt
Tieslietu ministrija 1993. gada 18. februara naktī veica N O Z I E G U M U pret latviešiem - varmacīgi nakts laika iznīcinot visus atjaunotas Rīgas Latviešu Biedrības dokumentus un izlaupot nacionalās makslas galerijas "Latvijas Kultūra" milzīgo 10 000 eksponātu ekspozīciju.

Šo noziegumu 24 gadu laikā piesedz Latvijas politiķi.

Lasīt tuvāk manu rakstu internetā :"Mosties, celies, strādā"!

Tieslietu ministrijas darbība ir jānosoda un jāatzīst par pretlatvisku un neatbilstošu satversmei!

Katra Latvijas tieslietu ministra nodarījumi ir jaizvērtē starptautiskajai komisijai un jāsoda vainīgie!

Paša Rasnača noziegums ir Rīgas Latviešu Biedrības iesnieguma ignorance pēc 1993. gada 18. februāra nakts zverīgās Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas, likumīgo 1938. gada statūtu aizliegšanas un viltus biedrības radīšanas!

Tas ievadīja visatļautības ēru 4. maija valstī un komunistu pretlatviskas darbības leģitimizaciju!

Lasiet manas daudzskaitlīgās publikācijas internetā!

Dievs, svēti Latviju!
 
#
viesis 6.decembris 2017 0:57 atbildēt
Ja Latvijas valsts dibinātājiem policija bija viena no svarīgākajām institūcijām, kas tika izveidota tūlīt pēc valsts nodibināšanas, tad neatkarības atjaunotājiem policija jau kopš 1991.gada ir bijusi kā piektais ritenis, tāpēc arī ir likumsakarīga Policijas akadēmijas likvidēšana. Situācijā, kad policija hroniski cīnās gan ar kvalitatīvu gan kvantitatīvu kadru trūkumu, visas runas par akadēmijas atjaunošanu nav nekas vairāk par tukšiem priekšvēlēšanu solījumiem. Pēdējais, kas atjaunotās Latvijas politiķiem ir vajadzīgs- ir spēcīgas tiesību aizsardzības iestādes, policiju ieskaitot. tas ir viņu lielākais murgs.
 
#
MI 5.decembris 2017 20:54 atbildēt
Ko kavēt laiku runājot?
Nolikvidējāt, abās kājās iecirtāt, ja ne nocirtāt un tagad pļāpā. Atsviedāt Policijas zinātni par daudziem gadiem atpakaļ. Cik vēl aizies, lai atjaunotu zinātnisko bāzi, utt. Bet ģenerālprokurors tikmēr var sev matus plēst.
Vai nākošā gada budžetā tas ir paredzēt? Ja nav, tad tas būs kaut kad..... ūūū... tālā nākotnē.
Bija un būs ļoti laba augstskola. Savā laikā kokurenci varēja sastādīt tikai Latvijas Universitāte. Augstkola, kura Latvijai devusi daudz un viņas absolventi strādā ne tikai Policijā.
 
#
Opers 5.decembris 2017 19:34 atbildēt
KAD VISS PIEVĀKTS ČALIEM UN NOFENDERĒTS NAV NEPIECIEŠAMĪBAS,ĻOTI APŠAUBĀMS REZULTĀTS VISMAZ 7 GADI,skati jankisu "rezultātus" ukrijā,pie lavrušnikiem,jā tribaltos ne specus uz "izgriezā",nazuki paši tiktu musorniekos,jā jā.
 
#
studente 5.decembris 2017 18:49 atbildēt
un Lindu cietumā! Tas būtu taisnīgi!!!
 
#
Nja 5.decembris 2017 18:27 atbildēt
Policijas akadēmiju vajadzēja likvidēt (līmenis nekāds) Meikališa, - lemberga advokāta sievasmāte, kas tadad iekārtota Rīdzenes komisijā par "eksperti" vien bija ko vērta (nevērtīga).
 
#
Nja 5.decembris 2017 18:24 atbildēt
Krautmanim, vai taisnība, ka lembergs NA mēdzot saukt par lētākajām prostitūtām???
 
#
... 5.decembris 2017 10:11 atbildēt
Kurš (-) bija tie gudrīši, kuri likvidēja veiksmīgi darbojošos vienīgo šādu mācību iestādi?
 
#
Saulvedis 5.decembris 2017 10:02 atbildēt
Ne velti latviešiem ir teiciens - ņemas kā pliki pa nātrēm... Vai - tur jau suņam jāsmejas... Visi taču redzēja - ka nevajag likvidēt. Tikai daži likvidētāji nemanīja neko.
 
#
Yox 5.decembris 2017 9:48 atbildēt
Vai Policijas akadēmijas likvidēšana ir vienīgais varoņdarbs, ko pastrādāja ievērojamais konsolidators un "Veiksmes stāsta" autors Dombrovskis?
 
#
policijas akadēmija 5.decembris 2017 9:30 atbildēt
Pirmām kārtam vajadzētu atjaunot tiem cilvēkiem diplomu, kas ieguva augstako izglītību likvidētajā Policijas Akademijā!
 
#
eurēka! 5.decembris 2017 9:25 atbildēt
tas ir labi!
 
#
zuze 5.decembris 2017 9:15 atbildēt
ir nācies strādāt ar LU beigušajiem, šķiet, ka viņi vispār nesaprot, ko nozīmē praktiski strādāt augstākais, ko spēj citēt grāmatas i to neprecīzi...
paši salaida visu grīstē un ta tagad attapās, ka jāatjauno...
 
#
Kergers 5.decembris 2017 9:14 atbildēt
Nu tad beidzot ,kad policijas kadru trūkums un kvalitāte ir katastrofāla, ir atjēgušies ,ka ir tikusi izdarīta milzīga kļūda likvidējot PA. Tagad mēs redzam sekas un redzēsim tās vismaz vēl 10 gadus. Policijas speciālisti no gaisa nekrīt .Tie izaug. Bet ,ja nav kam augt ....Nu tad ir tā kā pašlaik...slikti.
PA ir natjaunojama nekavējoties!
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers