Latvijā: Radikāli ierobežojot iespējas aizstāvēties, lemj sākt debates t.s. Lemberga prāvā 9 komentāri
 
Latvijā

Radikāli ierobežojot iespējas aizstāvēties, lemj sākt debates t.s. Lemberga prāvā

 

Pilnībā atbalstot prokurorus, bet liedzot Aivaram Lembergam un viņa aizstāvjiem iesniegt un nostiprināt pierādījumus, Rīgas apgabaltiesa gandrīz deviņus gadus ilgušajā tiesas procesā lēma pabeigt tiesas izmeklēšanu un uzsākt debates 2018. gada 5. februārī.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [9]
#
Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! 12.decembris 2017 20:12 atbildēt
LR “Krimināllikums”

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

144.pants. Korespondences un pa elektronisko sakaru tīkliem pārraidāmās informācijas noslēpuma pārkāpšana

(2) Par prettiesisku publiski nepieejamu datu pārraides vai signālu pārtveršanu elektronisko sakaru tīklos, kā arī par prettiesisku publiski nepieejamu elektromagnētisku datu iegūšanu no elektronisko sakaru tīkla, kurā atrodas šādi dati, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā vai otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

==============

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
 
#
latvānijas zaķkāpostu hūtsmēslam 12.decembris 2017 20:09 atbildēt
Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
 
#
lidaka 5.decembris 2017 17:34 atbildēt
Kā līdaka teica lemberg aizver muti!
 
#
olegs golovciks 4.decembris 2017 16:57 atbildēt
Geimans &Co,kaa arii visi,kas aiz vinjiem ,,staav,, nomainiis A.Lembergu uz ,,cietaa solinja,, ! Tas notiks visai driiz,liidz ko sabruks prettautiskaa,ciniskaa un BEZTIESISKAA 4.maija ,,LV,,... Tas ir praatam neaptverami ! Vai tieshaam nesaprotat,ka shiis ,,valsts,, represiivo orgaanu maltuvee var nokljuut JEBKURSH un PAR JEBKO ,un JEBKURAA BRIIDII !!!??? ,,Barikaazhu sapnis,, ir izsapnjots ...
 
#
Antiņš 4.decembris 2017 12:46 atbildēt
Kāpēc četri tiesneši? Agrāk iztika ar trīs seržantiem. Valsts līdzekļus vajadzētu paekonomēt.
 
#
jā, jā 4.decembris 2017 8:19 atbildēt
Tiesa ļāva nopratināt desmit apsūdzības lieciniekus, kas redzēja kā apsūdzētais veica noziegumu, bet liedza apsūdzētajam aizstāvēties un nopratināt 7.585.582.046 lieciniekus, kas neredzēja, ka viņš izdara noziegumu!
 
#
TIESA 4.decembris 2017 7:46 atbildēt
Ir redzamas lietas ko Lembergs dara.. Sar. Min. un LDZ..... Otra Ventspils tiek garavota .. Tikai vasta apjoma
 
#
Modž » TIESA 4.decembris 2017 14:22 atbildēt
Vispirms izguli dzērumu.
 
#
Logičeskijs 4.decembris 2017 6:53 atbildēt
NATO -pret krieviem, ne pret latviešiem.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers