Latvijā: Kā gadu pēc aknu transplantācijas jūtas Austris? 2 komentāri
 
Latvijā

Kā gadu pēc aknu transplantācijas jūtas Austris?

 
Ekrānšāviņš no video

1.decembrī apritējis gads kopš Austrim Augustam Tartu klīnikā veikta aknu transplantācija. Šis laiks nav bijis viegls ne pašam Austrim, ne viņa ģimenei, tomēr viņi ir pateicīgi visiem, kas šajos grūtajos brīžos ir bijuši kopā ar viņiem.

Austris gadu pēc notikušā saka lielu paldies ikvienam, kurš viņam palīdzēja. Kā zināms, tad aknu transplantācijas operācija tika veikta par sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem.

Komentāri [2]
#
sandrana_credito@hotmail.com 4.decembris 2017 13:07 atbildēt
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies
 
#
:) 3.decembris 2017 16:53 atbildēt
Nu turies, vecīt! Tu arī pirms gada biji brašs un izturēji visus trakumus. Dieviņš Tev atdeva veselību un dzīvi, tagad daudz kas arī Tavās rokās. Lai Tev veselība un veiksme visur!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers