Latvijā: Aicina balsot par labākajiem mediķiem 9 komentāri
 
Latvijā

Aicina balsot par labākajiem mediķiem

 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Jau tradicionāli gada nogalē Latvijas Ārstu biedrība aicina ikvienu piedalīties balsojumā par labākajiem mediķiem.

Gada balva medicīnā tiks pasniegta jau astoto reizi, un balvu pasniegšanas svinīgā ceremonija ir kļuvusi par ilgi gaidītu notikumu gan pacientu, gan mediķu dzīvē. Gada balva medicīnā 2017 ir iespēja pateikt paldies mūsu profesionālajiem un nesavtīgajiem mediķiem, nobalsot par viņiem, tā sniedzot emocionālu atbalstu par viņu paveikto darbu. Pēdējos gados, kad medicīnas nozarē situācija kļūst arvien sarežģītāka, kad pacientu ārstēšanu ietekmē rindas un kvotas, kad ārstniecības iestādēs trūkst personāla un medicīnā paliek strādāt tikai savas profesijas fanātiķi, viņiem ir nepieciešams uzmundrinājums un atbalsts. Balsošana par labākā mediķa kandidātu nominācijās Gada ārsts, Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits un Gada funkcionālais speciālists turpināsies līdz 2018. gada 14. janvārim.

Kaspars Krafts/ F64 Photo Agency

Iepriekšējā balsojumā par Gada balvu medicīnā piedalījās vairāk kā seši tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Arī šogad ikviens var nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu. Balsot var Latvijas Ārstu biedrības interneta vietnē www.arstubiedriba.lv un portālā www.arsts.lv līdz 2018. gada 14.janvārim. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi dienā.

Ar Gada balvu medicīnā 2017 tiks godināti Latvijas mediķi 12 dažādās nominācijās. Sabiedrības un arī kolēģu balsojumam izvirzītas nominācijas, kurās tiks noteikts Gada ārsts, Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits un Gada funkcionālais speciālists. Tradicionāli Gada balva medicīnā tiks pasniegta arī nominācijās Gada cilvēks medicīnā, Gada notikums medicīnā, Gada slimnīca, Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka Latvijas Ārstu biedrības ekspertu vērtējums. Savukārt nominācijā Gada docētājs par saviem pedagogiem balso RSU un LU medicīnas studenti.

Komentāri [9]
#
Labs, vai ne ? 3.decembris 2017 12:15 atbildēt
Atpalikušākās EU Valsts, labākais ārsts !
 
#
The best » Labs, vai ne ? 3.decembris 2017 12:17 atbildēt
ZA Goda loceklis, dr. Pēteris Apīnis.
 
#
tante 2.decembris 2017 13:01 atbildēt
pie velna jāsūta iebraukušie naudas plēsēji no citām valstīm, zem lozunga, ka ārstēs Latvijas iedzīvotājus, bet faktiski tikai plēš naudu, par receptes izrakstīšanu vien prasa 10.00 eiro, jādzen prom tādi ārsti ar sūdainu koku atpakaļ uz savu dzimto zemi Grūziju vai citu valsti.
 
#
lada 2.decembris 2017 11:33 atbildēt
Vai vispaar taadi ir? AArsteeshana ljoti pavirsha,bet ,naudas ;suukneeshana' no pacienta gan!
 
#
Valentīna 2.decembris 2017 10:59 atbildēt
Kāpēc nav Gada laborants?
 
#
Inka 2.decembris 2017 0:12 atbildēt
ģimenes ārsti pārsvarā ir recepšu rakstītāji, esmu runājusi ar paziņām, visi kā viens to saka. Nav ieinteresēti strādāt, bet prasa algas pielikumu.
Es balsoju par onkologiem, tie tiešām ir ārsti ar lielo burtu!
 
#
>> » Inka 2.decembris 2017 0:30 atbildēt
Tā saucamie "speciālisti" bieži vien pacientus sūta vai nu "pie velna", vai arī pie ģimenes ārsta... Secinājumus izdariet paši par speciālistu un ģimenes ārstu nozīmīgumu pacienta veselības aprūpē.
 
#
Atrasties gimenes ārsta uzraudzībā, ja ne speciālists ( onkologs)? » Inka 2.decembris 2017 9:03 atbildēt
Kurš gan to raksta?
 
#
cerību pilnā » Atrasties gimenes ārsta uzraudzībā, ja ne speciālists ( onkologs)? 2.decembris 2017 14:06 atbildēt
mani izrakstīja no onkoloģiskā, (strauji progresējoša onkoloģiskā saslimšana-medicīniski citādi raksta)nekā vairs nevarot palīdzēt, kā tikai arvien stiprākas pretsāpju zāles izrakstīt un tālāk ;gim.ārsta uzraudzībā. Arī ģim.ārste mani gatavoja uz to, ka būs arvien sliktāk, bet, lai priecājos, ka mani aprūpēs, pašai nekas nebūs jādara, pārvietošos ar ratiņiem un tā tiešām arī bija. Mocījos ellišķīgās sāpēs, vēmu, neko vairs ieēst nespēju, novārgu, svaru zaudēju.Lūdzos dakterei un tuviniekiem, lai iedod ko tādu, lai mokas beigtos. Līdz reizei, kad pieslēdzu situācijai prātu, kad redzēju, kā tuvinieki mokās, kad uzzināju, ka par mani Dievu lūdz un pārcilvēciskiem spēkiem arī pati sāku domāšanu un uzvedību mainīt. Lēnām, pamazītēm atgriezos dzīvē. Vēl turpinās cīņa, bet no smagākā esmu laukā un izmaiņas sākās, kad piederīgie atrada citu ārstu ar citu attieksmi, kas deva cerības- dr.Jurginauska- onkoloģe.Paldies viņai par atdzimšanu jaunai dzīvei
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers