Latvijā: Atklājies, kur ieturas krietni vairāk nekā puse latviešu, kad ceļo pa dzimtajām ārēm 7 komentāri
 
Latvijā

Atklājies, kur ieturas krietni vairāk nekā puse latviešu, kad ceļo pa dzimtajām ārēm

 
Ilustratīvs attēls

67% latviešu atzīst, ka, dodoties braucienos uz citām Latvijas pilsētām, ietur maltīti ātrās ēdināšanas restorānos, savukārt 65% to dara arī ceļojot ārpus Latvijas.

Pētījuma dati liecina, ka pirmie, kuri brauciena laikā ierosina par maltītes ieturēšanu ātrās ēdināšanas restorānos, ir bērni (49%), pasažieri (32%) , kam seko automašīnas šoferis (22%).

Lai veiktu izvēli par labu vienam vai otram ātrās ēdināšanas restorānam, Latvijā kā svarīgākos kritērijus respondenti norādījuši ēdiena garšu (94%), pareizu ēdiena pasniegšanu (92%), personīgu pieeju apkalpošanā (89%), pieejamas cenas (88%) un produktu izejvielu kvalitāti (87%).

Salīdzinot ar 2016. gadu, Latvijas iedzīvotāji par būtisku izvēles kritēriju norādījuši arī ātro ēdināšanas restorānu atrašanās vietu un pasūtījuma gaidīšanas laiku.

Komentāri [7]
#
LOL 5.decembris 2017 15:48 atbildēt
Tajā bildē taču Mārtiņš Sirmais. Neesat redzējuši, KĀ viņš ēd???
 
#
hello 4.decembris 2017 11:00 atbildēt
Kāpēc raksts jāilustrē ar tik riebīgu bildi?
 
#
z 3.decembris 2017 21:57 atbildēt
Man speķis ar rupjmaizi līdzi,tas čalis ar netīrām rokām izskatās kā nebūtu trīs dienas ēdis.Tas nav latviešu puisis,mūsu čaļi nav cūkas.
 
#
viks 3.decembris 2017 10:41 atbildēt
Ne latvietis šitā rij, ne tā izskatās.
Kādēļ tik nespējīgi žurnālisti? Varbūt normālie atsakās būt vadāmi un sacerēt tikai, ko lielk un kā liek saimnieks. Tad jau jāpriecājās par to pašu.
 
#
Nu, 2.decembris 2017 10:39 atbildēt
tā kā sanāk darba darīšanās pabūt dažādās LV vietās,vienā virzienā jābrauc vairākas reizes,katru reizi cenšos pusdienot citā krogā.Sakarīgas ēstuves ir Ventspils virzienā un Siguldas apkaimē,normāli krodziņi ir Madonā.Uz Daugavpils šosejas nav nekā prātīga,Klidziņa-kārtīgs cūcinieks.Koknesē krodziņs tā neko,tikai jābrauc nost no trases.Maskavas šoseja-pilnīga mizkaste-lielākā trase LV,bet nav vispār nevienas ceļmalas ēstuves.
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers