Latvijā: Keris sola: Nākamgad rindas pie ārstiem kļūs mazākas 4 komentāri
 
Latvijā

Keris sola: Nākamgad rindas pie ārstiem kļūs mazākas

 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency

Nākamgad veselības aprūpes nozarē naudas būs būtiski vairāk, kas ļaus būtiski saīsināt rindas uz pakalpojumu saņemšanu, šorīt Latvijas Radio paziņoja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētājs Valdis Keris.

Veselības budžeta palielināšanas rezultātā nozares darbiniekiem būtiski palielināsies algas - ambulatorajā sektorā algas kāps par 20%-30%, bet slimnīcās palielinājums būs vēl būtiskāks.

Pēc Kera vārdiem, veselības aprūpes nozare ilgstoši esot tikusi badināta, līdz ar to nākamais gads esot vērtējams kā "svaiga gaisa malks", bet par tālāku nākotni esot zināmas bažas, jo Keris sagaida, ka finansējumu nozarei turpinās audzēt, bet politiķi to nesola.

Keris atgādināja, ka nākamgad mainīsies veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība atkarībā no nomaksāto nodokļu apmēra, kas kopumā viņam šķiet visai saprotami.

Komentāri [4]
#
Paciente Peciņa 22.novembris 2017 15:50 atbildēt
Nezinu, nezinu. 2017.g. novembra vidū Stradiņos piedāvā pierakstīties pe ārsta «gaidīšanas rindā» uz aiznākošo- 2019.gadu. Konkrētu datumu viņi nesola, vēl nezina. Turpmāk Stradiņos «par valsts naudu pieņems tikai 2reimatologi, iepriekšējo 5-7dakteru vietā. Arī Gaiļezerā pieraksta «gaidītāju rindā», bet konkrētus datumus nesola.
Vai tas sauktos «rindu samazinājums»???
 
#
lapa 22.novembris 2017 10:47 atbildēt
savu nu jau otro delu vel oktobri aizvedu uz lidostu , saja zeme redzu - nekas nebus vel gadus 10 , tad kapec mocities . mums visu laiku uzbrukot krievi , algas nekadas , toties cenas gan brangas , un pielikumu algai var atlauties tikai saimas deputati . parejiem nepietiek jo peld krievu kugi , lido zemudenes un japerk municija.
 
#
zuze 22.novembris 2017 9:25 atbildēt
droši vien 1) dabīgais atbirums; 2) vēl jau kādi aizbrauks prom...
 
#
??? » zuze 22.novembris 2017 9:33 atbildēt
Daudzi nomirs un daudzi aizbrauks.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers