Latvijā: Latvijas armija maksās pusmiljonu eiro ASV par auto rezerves daļām 16 komentāri
 
Latvijā

Latvijas armija maksās pusmiljonu eiro ASV par auto rezerves daļām

 
F64

Armijai par gandrīz pusmiljonu eiro piegādās apvidus automašīnu rezerves daļas.

Bruņoto apvidus automašīnu "HMMWV" rezerves daļas par 440 000 eiro piegādās ASV uzņēmums "Brighton Cromwell LLC".

Jāpiebilst, ka Aizsardzības ministrija izsludinājusi arī vērienīgu bruņotu automašīnu iepirkumu, taču šobrīd netiek atklāts iegādājamo spēkratu skaits un plānotais finansējums.

Augstas mobilitātes pilnpiedziņas 4x4 taktisko vieglo un vidējo transportlīdzekļu iegāde plānota sarunu procedūras ceļā.

Komentāri [16]
#
Putins 25.novembris 2017 13:26 atbildēt
Mums Krievijā vēl sūdīgāk . Eh ja varētu kā jūs latiši tērēt tikai 2 procentus aisardzībai, bet mums jātērē 5. ASV mūs nabadziņus okupēt tak taisās.
 
#
. 25.novembris 2017 13:16 atbildēt
Malaci. Uz vietas remontēs. Ja kaut kur sūtitu remontēt būtu daudz dārgāk.
 
#
LB 20.novembris 2017 8:45 atbildēt
O Latvija ,100 krāniņi vārās pie silles,armija ,skandina par nenormāliem draudiem no Austrumiem,auseklīši sit plaukstas un tik ,laižam zemē iekšā okupantus(nav svarīgi kā tas saucas)armija skalo piķi uz nebēdu,tracina ,ka ar patriotisma runām bla ,bla,bla notiek šeftes,mēs par nenormālām naudām iepērkam lūžņus,kas notiek ar šo valsti-Tauta vai tiešām esam aunu bars ,ka ļaujam sevi visos caurumos drātēt,un tik dziedam ,svecites dedzinām un klusejam.
 
#
lapa 19.novembris 2017 15:44 atbildēt
nav brinums ka skolotajiem un citiem godigiem latvijas stradniekiem algas netiks paceltas , to vares atlauties tikai saimas deputatiem , par parejo naudinu japerk armijai dalas un brunojums. tikai kas mums uzbruk....
 
#
Raimonds 19.novembris 2017 14:50 atbildēt
Ak jā ... es vēl neuzrakstīju par Ziemeļkoreju. Tā ir izcili mērktiecīga valsts, kura rūpējas par savas valsts neatkarību .. un kodolieroči tai ir vajadzīgi, lai aizsargātu savu zemi no iespējamā ASV iebrukuma ... lai arī ZK nepiemeklētu Lībijas liktenis ... kuru NATO izvaroja ...
SLAVA, SLAVA, SLAVA ZK vadītājam Kimam !!!!!!
Arī mūsu varasvīriem ir jāņem piemērs no šī izcilā cilvēka.
 
Skatīt visus 16 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers