Latvijā: Sāk laika atskaiti līdz Latvijas simtgadei 3 komentāri
 
Latvijā

Sāk laika atskaiti līdz Latvijas simtgadei

 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

Šodien Rīgā, Jēkaba laukumā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR) atklāja vienu no Latvijas valsts simtgadei veltītiem vides mākslas objektiem "Laika ādere", kas sāks simbolisku laika atskaiti līdz valsts simtgadei, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

"Laika āderes" autori ir arhitekte Kristīne Bērza, mākslinieki Oskars Bērzs un Atis Izands un to izgatavojis uzņēmums SIA "Kob Art".

Objekts ir iekļauts arī gaismas festivāla "Staro Rīga 2017" ekspozīcijā kā viens no tiem, kas akcentē valstiskās vērtības un patriotisko noskaņu.

Valsts svētku laikā būs apskatāmi vēl vairāki pilsētas svētku noformējuma objekti, kas iekļauti gaismas festivāla programmā, piemēram, instalācija "Simbioze", kas jau no 11.novembra ir apskatāma Vērmanes dārzā, radot trīs laika dimensiju - pagātnes, tagadnes un nākotnes mijiedarbību. "Savukārt gaismas objekts "Ugunskurs" Brīvības bulvāra alejā ir kā apliecinājums, kas vieno un liek atcerēties, pieminēt un īpaši iezīmēt Latvijas simtgadi," norādīja Vilde.

Līdztekus svētku noformējuma vides objektiem pilsētā izvietotas arī vairākas konstrukcijas ar valsts karogiem. Tās izvietotas Doma laukumā, 13.janvāra ielas un Aspazijas bulvāra krustojumā, Brīvības ielas un Gustava Zemgala gatves krustojumā, kā arī Ieriķu ielas un Dzelzavas ielas krustojumā.

Komentāri [3]
#
Adel 19.novembris 2017 7:52 atbildēt
Latvija ir paraadu verdziibaa miljardos vairaakas paaudzes kurus atdod. Bezatbildiigi aiznemoties..puse tautas prom.parejie apzagti eksistee..luk kada simtgade..kam..ko veel skaitiit un ko gaiditt..pilniigu valsts bankrotu
 
#
Labaak 19.novembris 2017 7:22 atbildēt
Amerik saskaiti cik esi kabataa iebaazis hahaha
 
#
Niklāvs 18.novembris 2017 21:25 atbildēt
"Auziņš pietrūks. Divas nedēļas.:)
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers