Latvijā: Valdības ēkā par 20 000 eiro izremontētā telpā skapis izbūvēts priekšā rozetei 6 komentāri
 
Latvijā

Valdības ēkā par 20 000 eiro izremontētā telpā skapis izbūvēts priekšā rozetei

 
Andrejs Terentjevs/F64 Photo Agency

Ministru kabinetā par aptuveni 20 000 eiro izremontētā Mediju telpā skapis izbūvēts priekšā elektrības rozetei tā, ka tajā nevar iespraust kontaktdakšu, taču Valsts kancelejas pārstāve šajā faktā problēmu nesaskata, otrdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas".

Skapja siena aizsedz vienu no divām blakus esošām kontaktligzdām, taču abas ir apvienotas vienā plastmasas rāmī un montējas kopā.

Kā raidījumam skaidroja Valsts kancelejas Tehniskā nodrošinājuma departamenta vadītāja Anita Šinta, šī kontaktligzda ir paredzēta nevis žurnālistiem, bet apkopējām. Savukārt kļūme esot radusies neprecīzi veiktu mērījumu dēļ. "Kad sūtīja, tajā brīdī notika remonts, un precīzus mērījumus nevarēja uztaisīt," skaidroja Šinta. Viņa gan apgalvoja, ka "funkcionalitātei, kam bija paredzēta tā kontaktligzda, tā arī strādā".

Taujāta, kā kontaktligzda var darboties, ja jau to aizsedz skapja siena, Valsts kancelejas pārstāve atbildēja, ka blakus ir divas kontaktligzdas, un nekas neliedz apkopējai izmantot brīvi pieejamo ligzdu. "Kā nevar iespraust? Apkopēja savus putekļsūcējus var iespraust. (..) Vai putekļsūcējam divas kontaktligzdas ir vajadzīgas? (..) Funkcionalitāti, lai "palaistu" putekļsūcēju", šīs kontaktligzdas nodrošina," uzstāja Valsts kancelejas darbiniece.

Komentāri [6]
#
Sencis 15.novembris 2017 1:39 atbildēt
Ta štrunc par to rozeti bet tas kopējais cipars ir kolosāls. Varbūt var kādreiz tāmi nošpikot.
 
#
kā tad! » Sencis 15.novembris 2017 1:58 atbildēt
tāme ir "klasificēta informācija" un visādiem kremļa troļļiem netiek izsniegta. bez tam viss ir saskaņā ar europas regulām, tā ka pšn!
 
#
15.novembris 2017 0:32 atbildēt
Tāpēc jau lietuvieši latviešus nosauc par zirgu galvām.
 
#
! 14.novembris 2017 22:57 atbildēt
kāda valdība tādi darbi! Viss viņiem iet greizi
 
#
Fake news 14.novembris 2017 22:56 atbildēt
Baigais notikums?
 
#
Ezis UK 14.novembris 2017 22:28 atbildēt
Kad remontus taisa ''pareizie būvniekus'' kuri vienmēr uzvar ''valsts'' ''iepirkumos'' (būtībā korupcijas lapele kurā var ierakstīt to kurš uzvarēs) tad nav nedz mazāko pārsteigumu.Jo reāli darbus veic cilvēki ,kam par darbu maksā sīknaudu un kuri ir uzvarētāju nolīgti.
Bet ''pasūtītāji"ar visu ir vienmēr apmierināti,kaut kāda iemesla pēc. Savā mājā šī pati biedrene droši vien sašustu par pāris cm nobīdi no līgtā. Un šī summa par telpas remontu arī UK ir ļoti iespaidīga.Droši vien izdegušas telpas ar starpstāvu pārsegumu nomaiņu.LV valsts bagāta ,tērē ta ne savu.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers