Latvijā: VIDEO: Valsts svētkos latviešiem tiks dāvāts īpašs video stāsts 5 komentāri
 
Latvijā

VIDEO: Valsts svētkos latviešiem tiks dāvāts īpašs video stāsts

 
Ekrānšāviņš no video

Latvijā pazīstamu personību stāstus būs iespējams dzirdēt īpašā video projektā "Mana Latvija - lepojos!", kas tiks atklāts Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas priekšvakarā, 17.novembrī, pulksten 17.00 pie Ministru kabineta ēkas Brīvības bulvārī 36.

Valsts kanceleja jau septīto gadu pēc kārtas piedalās gaismas festivālā "Staro Rīga" un īsteno valdības nama izgaismošanas projektu, stāstot par demokrātiskas valsts vērtībām, stiprinot valstiskuma apziņu un veicinot sabiedrības līdzdalību.

Šogad iedzīvotājiem tiks dāvināts īpašs video stāsts, kurā vienojušies vairāki desmiti Latvijas iedzīvotāju, lai pastāstītu par Latviju, tās vērtībām, savu izaugsmi un izmantotajām iespējām, līdzdarbošanos, kā arī sava dzīves ceļa piepildījumu.

"Latvija - tie esam mēs visi! Tās ir mūsu mājas, ko mīlam, vieta, par ko rūpējamies, un valsts, ko katrs atsevišķi un visi kopā veidojam. Aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju "Staro Rīga" laikā atnākt līdz Ministru kabinetam un uzzināt, kā Latviju redz Mairis Briedis, Ivars Cinkuss, Vaira Vīķe-Freiberga, Jeļena Ostapenko, Vestards Šimkus un vēl 50 īpašas personības, kuras veido Latviju, lepojas ar to un nes mūsu vārdu pasaulē," norāda Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Komentāri [5]
#
Patriots 14.novembris 2017 19:03 atbildēt
Nu ja. Bestsellers. Čekas maisi.
 
#
murkšķis 14.novembris 2017 17:54 atbildēt
Latviešiem pietiks,ja viņiem svētkos izdalīs lācīša "veiksmes stāsta" labāko domu graudu citātu ,kabatas formāta krājumiņu cietos sarkanos vāciņos,lai no darba brīvajos brīžos viņi var atkal un atkal pārlasīt un apspriest darba kolektīvā,gatavojoties kārtējam Pasaules galam.
 
#
aizbraukušais -ekonomiskā genocīda upuris 14.novembris 2017 16:11 atbildēt
hhhhaaaaaaa.Svētki ? kam???
 
#
Jorens 14.novembris 2017 16:09 atbildēt
Es šos svētkus nesvinu.un video neskatījos.. svētki ir liekēžiem un valsts izlaupītājiem, kuri varēs bez sirdsapziņas pārmetumiem ēst ikrus un uzdzert konjakus.
 
#
Da nu 14.novembris 2017 15:57 atbildēt
Labāk būtu naudu iedevuši
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers