Latvijā: Tauta neizpratnē: Valdība tērēs pusmiljonu eiro, lai pāraudzinātu prostitūtas 18 komentāri
 
Latvijā

Tauta neizpratnē: Valdība tērēs pusmiljonu eiro, lai pāraudzinātu prostitūtas

 
F64

Prostitūtu pāraudzināšanas un viņu klientu rehabilitācijas kursiem no valsts budžeta 2019. un 2020. gadā plānots tērēt 469 695 eiro, liecina Iekšlietu ministrijas izstrādātā Prostitūcijas ierobežošanas likumprojekta anotācija, raksta "jauns.lv".

Šādi tēriņi laikā, kad valsts budžetā nepietiek naudas, sadusmojuši mikroblogošnas vietnes Twitter lietotājus. Viņi pauduši sašutumu un neizpratni par šādu valdības ideju. Cilvēki jautā, vai tas ir nopietni, un iesaka šo naudu novirzīt citām lietām.

Ekrānšāviņš no twitter.com

Ekrānšāviņš no twitter.com

Ekrānšāviņš no twitter.com

Iekšlietu ministrija izstrādājusi Prostitūcijas ierobežošanas likuma projektu, kas paredz, ka jau no 2019. gada ar prostitūciju varēs nodarboties tikai no 25 gadu vecuma.

Ja prostitūcijā tiks pieķertas personas, kuras ar to nedrīkst nodarboties, viņām draudēs naudas sods no 150 līdz 1000 eiro. Varēs izsprukt cauri arī tikai ar brīdinājumu. No bargā naudas soda varēs izvairīties personas, kuras labprātīgi izies sociālās korekcijas un rehabilitācijas kursus, LTV raidījumam „4. studija” pastāstīja Iekšlietu ministrijas Nozares politikas departamenta vadītājs Arnis Jurševics.

Šo kursu mērķis ir pāraudzināt prostitūtas, lai viņas vairāk nenodarbotos ar miesas pārdošanu, un seksa pircējus sociāli rehabilitēt, lai viņiem dzīvē ieaudzinātu citu vērtību sistēmu.

Prostitūcijas ierobežošanas likumprojekta 9.pantā teikts, ka šīs programmas saturu, noteiks valdība.

Jāpiebilst, ka šī pasākuma īstenošanu uzraudzīs Labklājības ministrijas ierēdnis, kura mēnešalga noteikta 1185 eiro apmērā.

Komentāri [18]
#
JOhan 19.novembris 2017 14:06 atbildēt
Vējā izmesta nauda. un par tiem klientiem vispar ir vāks. viņam uz pieres rakstīts? slikts nekas nav gribets, bet ka tas tiktu panakts ar pusmiljonu tur akal laikam ir atradushi kumosu labu un nekas tur nebus visi sagrabsies akal miljonu "parraudzinataji" un viss.
 
#
a 18.novembris 2017 12:09 atbildēt
Tas viss attiecas uz 100 locekļiem,kas sevi pāraudzinās un paši sev arī maksās,citas darbības neredzu....
 
#
Pilsonis Vulgaris 15.novembris 2017 14:16 atbildēt
Un kurš pāraudzinās politiskās prostitūtas - pilni valdības un saeimas gaiteņi ar tādām.
 
#
..... 14.novembris 2017 23:31 atbildēt
Vai tad koka miets vai sieksta pāraudzināšanai tiešām maksā pusmiljonu? Likumdevējiem vajag atsvaidzināt atmiņā sentēvu pārbaudītas lietas, nevis tēlot idiotus, kas uz savām alkatībā mirdzošajām ačelēm mauc virsū visādas liekulīgas demokrātisku cilvēktiesību brillītes un domā, ka vienkāršā bauru tauta šitos sūdus nepamanīs un atkal ņems pretī bez ierunām, lai gan kas cits tai atliek..... nopietnai pretī darīšanai jau sen zarna par tievu, atliek tikai ar nostaļģiju nopūsties, pieminēt Lāčplēsi un skatīties salūtu.
 
#
Jeee:)) 14.novembris 2017 23:23 atbildēt
Kaķus varētu pāraudzināt, lai viņi, pāri ceļam skrienot, pusē nedomā mesties atpakaļ. Tam šī summa būtu adekvāta!
 
Skatīt visus 18 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers