Latvijā: Bijušais miljonārs Naglis strādā par taksistu 34 komentāri
 
Latvijā

Bijušais miljonārs Naglis strādā par taksistu

 
F64

Bijušais Privatizācijas aģentūras ģenerāldirektors, uzņēmējs un savulaik par miljonāru dēvetais Jānis Naglis piepelnās, strādājot par taksometra šoferi, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Izdevums raksta, ka jau dažus mēnešus piecu bērnu tēvs Naglis konsultanta amatu taksometru firmā Baltic Taxi apvieno ar taksometra vadītāja darbu.

Pats Naglis komentārus par jauno arodu nesniedz.

Komentāri [34]
#
Silova 22.novembris 2017 15:38 atbildēt
Visu cieņu!
 
#
Malacis! 16.novembris 2017 13:41 atbildēt
Visu cieņu, lai vai kā tur nebūtu, bet tas ir apsveicami ja cilvēkam ir tik stiprs raksturs, ka no ierastās greznības var pārsēsties uz taksi un nečīkstēt.
 
#
DEPUTATS » Malacis! 25.novembris 2017 19:18 atbildēt
Fufels tas viss ir. Reklāmas triks, un viņa personīgā afēra. Baltictaxi ir grūtības ar darbinieku noturēšanu, jo darbinieks nesaņem adekvātu atalgojumu par paveikto darbu, ja nav darbinieku, parkā stāv mašīnad, par katru diennakti, ko taksometrs ir nostāvējis, "uzņēmumam" neienes naudas līdzekļus, attiecīgi noteiktus zaudējumus. Grūtības samaksāt uzņemtās saistības u.tt. Taksometra tirgū ienākuši jauni spēlētāji, kuru dēļ jūtami krities apkalpojamo pasažieru skaits. Konkurence paveikusi savu.
 
#
amj 15.novembris 2017 23:13 atbildēt
jā jā un Lembergu par sētnieku arī manijāt
 
#
Āaaaaaa 15.novembris 2017 22:43 atbildēt
Pa kuru numuru Šķēles, Kargina taksīšus var izsaukt?
 
#
NixTOmix 15.novembris 2017 19:04 atbildēt
Arī lielas pārdošanas komandas vadītājs reizi mēnesī dodās kopā ar aģentiem pieslīpēt pārdošanas prasmes ikdienišķā pārdevēja ampluā. Nagļa k-gam - VISU cieņu! Žurnālisti - ko lai par jums saka - pagriezāt visu kā ierasts savā pseido sensāciju rakursā - FUiii ... !!!
 
Skatīt visus 34 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers