Latvijā: Latvijā pazīstams ārsts nonācis nelaimē un cīnās par dzīvību 85 komentāri
 
Latvijā

Latvijā pazīstams ārsts nonācis nelaimē un cīnās par dzīvību

 
Aigars Eglīte, F64 Photo Agency

Latvijā pazīstamais ārsts - traumatologs un ortopēds Arnolds Skirmanis - ir nonācis nelaimē. Mediķis iekļuvis avārijā un tagad cīnās par savu dzīvību.

Kā sociālajā vietnē Facebook raksta Agnese Skirmane, Arnoldam Skirmanim ceļā uz darbu Madonas slimnīcā uzbrauca smagā mašīna. Negadījums noticis uz Tīnūžu šosejas.

Facebook/Arnolds Skirmanis

„Arnolds šobrīd cīnās! Tie kas viņu zina - viņš ir cīnītājs! Sobrīd viņa cīņa par dzīvību notiek Gaiļezera reanimācijā. Uzreiz varu pateikt, ka šobrīd mums nevajag ne asinis, ne naudu - tikai jūsu labās domas, mīlestību un lūgšanas. Glābēji un mediķi šobrīd ir izdarījuši visu - tagad Arnoldam jācīnās! Un viņš to izdarīs!” raksta Agnese.

Arī Latvijā populārais mūziķis Ralfs Eilands aicina līdzcilvēkus nepalikt vienaldzīgiem.

„Dakteris, kurš man saremontēja abus ceļus ir nonācis nelaimē. No sirds priecāšos, ja sūtīsiet savas labās domas Arnoldam Skirmanim, lai viņš vēl ātrāk tiktu uz kājām! Arnolds ir lielisks cilvēks ar zelta rokām, un viņš ir palīdzējis daudziem! Tagad laiks mums, cik vien to spējam, palīdzēt viņam!” raksta Ralfs.

Komentāri [85]
#
Inguna 8.decembris 2017 14:18 atbildēt
Manas labās domas ir pie daktera, kuram nu pašam spēks tik ļoti nepieciešams. Viņš vienmēr palīdzējis citiem gan ar prasmēm, gan gaišiem uzmundrinājumiem. Viņš man tik ļoti palīdzēja pēc kājas traumas un grasījās palīdzēt arī manam plecam.Nepaguva. Tagad mans plecs nepieciešams paša daktera atbalstam. Mūsu visu pleci. Spēku un izturību!
 
#
Jānis U 6.decembris 2017 13:26 atbildēt
Veselību un izturību!
 
#
Jānis 4.decembris 2017 20:16 atbildēt
Lai turās un atveseļojas , paldies Arnoldam par salaboto roku pirms 7 gadiem
 
#
Ira 24.novembris 2017 16:03 atbildēt
Turieties.Lai visi spēki un Dievs Jums palīdz izveseļoties.Izturību ģimenei.
 
#
Dzidra 23.novembris 2017 9:01 atbildēt
Dakter,Jums piemīt liels gribasspēks,cīnieties ar visiem spēkiem.Jūs esat vajadzīgs savai ģimenei un saviem pacientiem.Lai dievs Jums stāv klāt.
 
Skatīt visus 85 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers