Latvijā: Rīga nosaukta par labāko vietu, kur šogad svinēt Ziemassvētkus 26 komentāri
 
Latvijā

Rīga nosaukta par labāko vietu, kur šogad svinēt Ziemassvētkus

 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētku laiks un arī šogad pasaules mediji raksta par to, kur tad vislabāk doties svinēt šos svētkus. Piemēram, "businessinsider.com" šogad iesaka svētkus svinēt tieši Latvijas galvaspilsētā Rīgā.

"Post Office Travel Money" norāda, ka tieši Rīga ir labākā vieta, kur iegādāties dažādas svētku dāvanas un suvenīrus. Turklāt uzsvērts, ka arī šeit ir fantastiska svētku atmosfēra.

AP/ SCANPIX

Tāpat medijs aprēķinājis, ka, ja svētku nedēļas nogali kopā ar otro pusīti pavadīsiet tieši Rīgā, tas izmaksās aptuveni 504 eiro, iekļaujot gan lidojuma cenu, gan viesnīcas izdevumus, gan ēšanu un dzeršanu divām personām.

Topā, kurā nosaukti 10 labākie galamērķi, kur šogad Eiropas valstīs pavadīt Ziemassvētkus, iekļautas arī tādas pilsētas kā Minhene, Stokholma, Berlīne. Tiesa, kā izrādās, tad, piemēram, Rīgā vidējās cenas ir teju par 15 % mazākas nekā Londonā.

Komentāri [26]
#
lapa 13.novembris 2017 13:35 atbildēt
dambrovska laimes stastu zeme esam . bet polija uzsplava visam briseles pavelem un sava zeme nepienema nevienu migrantu - laimes mekletaju - luk vini isti savas zemes patrioti . bet pie mums var curat...
 
#
Rīdzinieks 12.novembris 2017 15:53 atbildēt
Rīgā jāuzmanās no lauciniekiem, ka neapzog.
 
#
laucinieks » Rīdzinieks 12.novembris 2017 16:00 atbildēt
DRĪZAK JAU NO VALDĪBAS.. TIE ĪSTIE APZADZEJI.. LAUCINIEKI PLIKĀM DIRSĀM STAIGĀ.
 
#
mavka 12.novembris 2017 15:19 atbildēt
Rīga ir labākā vieta, kur atbraukt ārzemniekiem nodrāzties.. meičas lētas un skaistas.. te arī var nokārtoties pie brīvības pieminekļa un bez biksēm pastaigāties pa Vecrīgu!!! Rgā drīkt to, ko nedrīkst tur!
 
#
lelle 12.novembris 2017 14:59 atbildēt
Es Ziemassvētkus nekad nesvinu Rīgā..visskaistākie Ziemassvetki ir bērnības zemē kopā ar vismīļākajiem cilvēkiem...pusnaktī dodamies uz lauku baznīciņas Dievkalpojumu..kapos iededzam svecītes..
Ak bērnibas ziemassvētki nav aizmirstami.. pie eglītes līdz griestiem mēs sakāram konfektes ar bārkstīm un ābolīšus..tā likās tik mīļa, brīnumaina un raiba..MKaju pārnema pīragu un šmoretu kapostu smarža.. un lauka tik daudz sniega.. gājāmn pikoties smiedamies un ālēdamies devāmies čigānos un groziņos pildījās konfektes... zīlējam un lējam laimes.gājam bites klausīties vai stropos mīli dzied, vai lopi kūtīv sarunajas.. brīnums pārņema mazās dvēseles .un rūķis egļu zaros smaidīja aiz laimes...
 
#
Nē, nopietni » lelle 12.novembris 2017 16:01 atbildēt
Viss jau ir skaisti, bet mani visā nopietnībā pārņēma šausmīga interese uzzināt, kurā Latvijas pusē diez ir tradīcija Ziemassvētku naktī pa sniegu brist uz kapiem, lai tur aizdegtu svecītes?
Un vēl šis tops nav nekādi saistīts ar pašiem Ziemassvētkiem, bet gan vairāk ar Adventa tingeltangeļu piedāvājumu tūristiem. Katrs normāls pat no kristietības attālinājies, tomēr ar saknēm kristīgā kultūrā izaudzis eiropietis Ziemassvētkus svin mājās. Kāda jēga braukt uz kādu svešu zemi, kur valodu nesaprot tieši pa Ziemassvētkiem. Tas tad, ja vispār vēl svina Ziemassvētkus. Bet, ja nesvin, tad decembra beigās jābrauc uz siltajām zemēm, nevis uz Ziemeļiem.
 
#
Lelle » lelle 12.novembris 2017 16:12 atbildēt
Ziemassveetki ir gimenes sveetki un es apciemoju kapos savu miilo maamulinu..vina nomira kad biju beerns..es iededzu sveciites un esmu ar vinu kopaa ari ziemasveetkos..bet bazniica ir sajos kapos un pie viena apmekleeju dievkalpojumu...ta ir mana personiigaa tradiicija
 
#
Lelle » lelle 12.novembris 2017 16:21 atbildēt
Lellite sapno vecgada vakaru nosvinet. Reiz sibiirijaa aiz polaara loka...badfiit sibiiriesu vienkaarsiibu un iedzer snabi un pavizinaties sunu pajuugaa llellite nemil siltas zemes..lellitei ir sniega karalienes sirds.
 
#
cits neapmierinātais » lelle 12.novembris 2017 19:56 atbildēt
man atkal nepatīk norāde uz "šmorēto kāpostu smaržu", jo labāk ir kāpostus sacept ar sakapātiem sīpoliem uz pannas un velams vismaz 2 dienas iepriekš !
 
#
latvietis 12.novembris 2017 14:34 atbildēt
Padomājiet ko skrebelējat! 504 rubuļi par vakaru pie pensijas 200 rubuļi mēnesī, nu gana laba svinēšana
 
#
latviete » latvietis 12.novembris 2017 15:56 atbildēt
Un vēl trakāk, ka tur ir teikts, ka tajos rubuļos esot ieļauta arī lidojuma cena. Un kā tagad, lai nabaga Latvijas pensionāri uz to Rīgu aizlido, ja kaut kāda nekāda lidosta un reisi vispār vēl ir tikai Liepājā? Ko tagad pensionāriem no Rēzeknes speciāli jābrauc uz Liepāju, lai aizlidotu uz Rīgu? Murgs, ne?
 
Skatīt visus 26 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers