Latvijā: Ar parakstu vākšanu pievērsīs uzmanību autoceļa Rīga-Ērgļi sliktajam stāvoklim 2 komentāri
 
Latvijā

Ar parakstu vākšanu pievērsīs uzmanību autoceļa Rīga-Ērgļi sliktajam stāvoklim

 
F64 Photo Agency

Šodien sāksies parakstu vākšanas akcija "Stop ielāpiem! Paraksties par P4 atjaunošanu", kuras laikā iecerēts vērsts uzmanību uz valsts autoceļa P4 Rīga-Ērgļi slikto stāvokli, informēja Ropažu novada pašvaldības pārstāve Agnete Ālere.

Paraksti tiks vākti vismaz mēnesi, un akcijas mērķis ir vērst plašāku uzmanību ceļa P4 stāvoklim. Pašvaldība norāda, ka ceļš nav piedzīvojis rekonstrukciju kopš tā izveidošanas, un uzsver tā nozīmību savienojot galvaspilsētu un Vidzemes novadus.

Pašvaldība un iedzīvotāju jau vairākus gadus informējuši VAS "Latvijas valsts ceļi" par ceļa stāvokli, taču solījumi par tā labošanu aizvien nav piepildīti, kā dēļ arī rosināta akcija.

Komentāri [2]
#
Beibe 24.oktobris 2017 8:08 atbildēt
Es sen tur pilnigi jaunai masinai ar garantiju nedelas laika pazaudeju amartinus. Zvaniju uz bezmaksas sudzibu talr. tur tikai visu noraidija un nosutija uz nakamo instanci. Liek maksat nodoklus, bet celus neremonte, sev protams ministrija tik pieliek algas. Latviesi braucam prom lai ministrijas maksa sev nodoklus - paskatisimies cik ilgi vini pastaves.
 
#
tipiska Neņirgāšanās Divpluslaba ziņa izmirējam 24.oktobris 2017 7:48 atbildēt
pēc 20 gadiem?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers