Latvijā: Tehnisku problēmu dēļ "airBaltic" reiss uz Briseli atgriezies Rīgā 4 komentāri
 
Latvijā

Tehnisku problēmu dēļ "airBaltic" reiss uz Briseli atgriezies Rīgā

 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Svētdien vairāki pasažieri informējuši, ka šodien paredzētais "airBaltic" reiss uz Briseli tehnisku problēmu dēļ atgriezies lidostā "Rīga".

Kā liecina pasažieru sniegtā informācija, tad reiss uz Briseli ar jauno "Bombardier" CS300 lidmašīnu tehnisku problēmu dēļ atgriezies Rīgā.

Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Ziņu aģentūra LETA jau iepriekš vēstīja, ka nacionālā aviokompānija drošības apsvērumu dēļ uz laiku bija apturējusi jauno "Bombardier" lidmašīnu lidojumus un atsaukusi to reisus līdz brīdim, kad tiks veikta šo lidaparātu tehniskā pārbaude.

Tāpat vēstīts, ka "airBaltic" augustā saņēma septīto no 20 pasūtītajām Kanādas ražotāja "Bombardier" CS300lidmašīnām. Paredzēts, ka līdz gada beigām lidsabiedrības flotē būs kopumā astoņi CS300 gaisa kuģi. Savukārt atlikušās lidmašīnas plānots saņemt līdz 2019.gada beigām.

Komentāri [4]
#
Es 23.oktobris 2017 9:29 atbildēt
Vai tik tās bombardieris lidmašīnas nav vairāk jāremontē kā vecie Boeing. Vajag papētīt
 
#
hm 22.oktobris 2017 23:15 atbildēt
Tas gan nav labi! Vai tikai Mēs nēesam iegrābušies ar šiem Bombardieriem! Bet šodien, tik augstas klases tehnoloģijās, visā tehniskā kvalitātē - kā ir iespējams šeit Brāķi pieļaut! Es lidoju pēc mēneša mājās, atvaļinājumā. Decembrī arī uz Ziemassvētku atvaļinājumu! Janvārī atkal prom. Šī lidosta arī ir Prioritāra. No šejienes tieši jaunie Bombardier lido, turpu, atpakaļ! Kautkāds Cancel nedod Dievs! Re, ar Amerikāņu Boeingiem nekādu problēmu!
 
#
Mēs neesam iegrābušies » hm 23.oktobris 2017 18:42 atbildēt
Iegrābies ir Ē (platais ē) Bōltik. Var tak lidot ar citu sabiedrību...
 
#
Skeneris 22.oktobris 2017 21:39 atbildēt
:) "Svīt rainais reiss". Nepareizs svītrkods.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers