Latvijā: Nākamā nedēļa sāksies ar vēsu un apmākušos laiku 1 komentāri
 
Latvijā

Nākamā nedēļa sāksies ar vēsu un apmākušos laiku

 
Gints Ivuškāns/ F64 Photo Agency

Svētdienas pēcpusdienā Zemgales rietumos, Jūrmalā un arī vietām Kurzemē debesis sedz mākoņi un gaisa temperatūra nav pakāpusies augstāk par 0..-1 grādu, liecina meteoroloģiskā informācija.

Vidzemē, Latgalē un Zemgales austrumu daļā, kur no rīta bija sals līdz -4..-7 grādiem, debesis ir skaidras un saule gaisu sasildījusi līdz +2..+6 grādiem.

Pirmdien Latvijā gaidāms daļēji apmācies un vēss laiks. Dažviet var nokrist pa kādai sniegpārslai, bet nakts un rīta stundās Nīcas un Rucavas novadā gaidāmi mēreni nokrišņi - pārsvarā lietus. Vietām būs migla.

Andrejs Strokins /F64 Photo Agency

Pūtīs mērens austrumvējš, naktī valsts austrumos dominēs bezvējš. Minimālā gaisa temperatūra gaidāma no +1..+4 grādiem Kurzemes piekrastē līdz -3..-7 grādiem Vidzemē, Latgalē un Sēlijā. Dienā gaiss iesils līdz +3..+7 grādiem.

Rīgā pirmdien caur mākoņiem spīdēs saule, nokrišņi nav gaidāmi. Naktī pūtīs lēns austrumu vējš un gaiss atdzisīs līdz -1..-2 grādiem, dienā vējš kļūs mērens un gaisa temperatūra sasniegs +5..+6 grādus.

Komentāri [1]
#
adel 22.oktobris 2017 17:04 atbildēt
Laiks skrien nežēlīgi ātri..pēc nebijušas vasaras paskrien arī rudens..vēl nesen kokiem lapas sārtojās, bet tik strauji pēc sala tās arī nobirst..ikdienas steigā pamanīju, ka cilvēki veikalā pirka kapu svecītes..veļu laiks...nevar tikai skriet jāapstājas un jāpadomā gan par savu esamību, gan par tiem, kas nav vairs starp mums..arī mēs eait nebūsim mūžīgi.Dzīve ir ceļs pretī mūžibai...un mēs arī līdzi neko nepaņemsim.tad kādēļ vispār dzīõvojam?? lai turpinatu Dieva radīto pasauli un saimniekotu uz sīs planētas.lai vairotu labo un mazinātu ļaunumu...Drīz arī novembris ienāks ar tumsu ar īsajam drēgnajām vējainajam dienam.. iedegsim sveces.. lai tumsa neienāk mūsu dvēselēs...ak cik tās trauslas un cik maz vajag lai tās mūs pamestu...sargāsim savu un citu dvēseles..novembris klauvē..tumsa iet uzvaras gajienu pār gaismu...sargies no tās.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers