Latvijā: ASV paziņo par izstāšanos no UNESCO [papildināts] 5 komentāri
 
Latvijā

ASV paziņo par izstāšanos no UNESCO [papildināts]

 

ASV ceturtdien paziņoja par izstāšanos no ANO Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO), apsūdzot to aizspriedumos pret Izraēlu un norādot uz nepieciešamību to fundamentāli reformēt.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [5]
#
Valfrida 12.oktobris 2017 18:52 atbildēt
Izslēgt vajadzēja. Un jau sen. No visām starptautiskajām organizācijām - ANO, Olimpiskās kustības, Pasaules Tirdzniecības Organizācijas, no visām pārējām.Tagad jau nekontrolējamais visu cilvēci terorizējošais režims , zemeslodes un cilvēces resursu negausīgais izrijējs un izlaupītājs ir pilnībā jāizolē. Pretējā gadījumā visu cilvēci gaida tāds pats liktenis, kā Ziemeļamerikas indiāņiem.
 
#
savādnieks 12.oktobris 2017 18:44 atbildēt
Tramps iet savu ceļu ar praktisku pieeju ASV budžeta tērēšanā,atsakoties no daudzām programmām,parazītisku iestāžu/organizāciju/fondu uzturēšanu,kas nedod pienesumu valsts ekonomikai un iedzīvotājiem.No šī viedokļa- aktivitātes ir atbalstāmas un saprotamas
 
#
ar ko 12.oktobris 2017 17:10 atbildēt
asv parāda , kas īstenibā pārvalda šo valsti:)
 
#
tēlnieciņš 12.oktobris 2017 16:51 atbildēt
Kā nu nē,Sīrijas Palmiru sagrāva janki drauģeļi bandīti,a kas izlaupīja vēctures pieminekļus IRĀKĀ,ko ja ko?!Nu tagad pa pasauli vispār varēs zagt un laupīt!BRIESMĪGIE RIETUMI.
 
#
Raimonds 12.oktobris 2017 16:33 atbildēt
ASV pati sevi sāk izolēt ... :) ... tas labi.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers