Latvijā: NRA PĒTA, vai pārvēršamies par militāro poligonu zemi 47 komentāri
 
Latvijā

NRA PĒTA, vai pārvēršamies par militāro poligonu zemi

 

Armijas darbošanos Šķēdes militārās aviācijas poligonā apgrūtina vēja parku attīstība, naftas ieguves plāni un Liepājas ostas izplešanās. Tāpēc valdība nolēmusi pretgaisa aizsardzības poligona vajadzībām atvēlēt prāvu zemesgabalu otrpus Liepājai – Jūrmalciemā. Paplašināt un prāviem ieguldījumiem bagātināt plānots arī četrus esošos militāros poligonus: Ādažus, Lāčusilu, Meža Mackevičus un Skrundas militāro pilsētiņu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [47]
#
lode 13.oktobris 2017 11:37 atbildēt
Masu slepkavošanas mācības tiek politkorekti nosauktas par militārajām mācībām.
 
#
NATOVECis 12.oktobris 2017 15:24 atbildēt
Nu vietējo resursu - krieveļu okupantu barus ir grēks neizmantot kā dzīvo vairogu. Strādās labāk par modernāko pretgaisa aizsardzību.
 
#
Ash » NATOVECis 12.oktobris 2017 17:14 atbildēt
Nu tu takš esi tipisks bļatviešu daunis/aborigēns kopš dzimšanas. :)
 
#
... 12.oktobris 2017 14:16 atbildēt
neatkarīgā un daži tās fanātiskie komentētāji (bet varbūt tie paši žurnālisti, tikai ar pseidonīmiem) raksta saimniekam izpatīkamus raksteļus par sorosistiem un NATO
 
#
lapa 12.oktobris 2017 13:22 atbildēt
baltijas valstis tiek launpratigi izmantotas , brisele un amerika te isteno savus senus planus lai izvietotu musu zeme savas raketes un tankus , tauta tiek mulkota un iebaidita ar saukliem - krievi uzbruk , peld un lido - katru dienu amerikanu apmaksati zurnalisti to publice. jasaprot ari tas , kad ja kas , pirma nedegs ne berline ne brisele , pirma degs baltija un amerikosi ne visai aktivi mus aizstaves , mes esam buferis,. lai amerikosi maksa mums par sava karaspeka izvietosanu uz musu zemes. saimas deputati un eirodeputati tiek labi iebaroti ja pienem sadus prettautiskus lemumus...
 
#
lapa glupa » lapa 12.oktobris 2017 14:05 atbildēt
nu un? ko tavs komentārs var izmainīt?
neko!
tu vari rakstīt, kamēr pirksti nodils, bet viss notiks tā, kā tam jānotiek
 
#
aha 12.oktobris 2017 13:05 atbildēt
jā, laiki mainījušies - vai pirms gadiem 30 kāds no šitiem būtu uzdrīkstējies vaukšķēt pret krievu armiju?
 
#
nu un » aha 12.oktobris 2017 13:37 atbildēt
kāda jēga no šādas "brīvas" vaukšķēšanas pret "rietumdeRmokrātu sabiedroto viesokupantu" armiju?

kas arī bija jāpierāda: "brīvvalsts" kranči vaukšķ - karavānas kamieļiem pofig. :D
 
#
Ferrum » aha 13.oktobris 2017 7:48 atbildēt
Nu un tad ,ko tas dod ? Lietas butiba nemainās ,iedzivotaju domas netiek ņemtas verā ! Kads labums no asv atvainošanās tiem simtie tujstošu civiliedzivotaju ko nogalinaja asinaini pasaules demokratizatori demokratijas vārdā ? Visbriesmigakais ir tas ,ka slepjoties aiz demokratijas un cilvektiesibām tie veiktas prettautiskas darbibas ,iznicināta valsts ,tauta un ka vārdā ?
 
#
natovergs 12.oktobris 2017 11:25 atbildēt
Ar uzpirktās Vīķes uzstājību paši ielaidām okupantus Latvijā, kurus nu būs jauztur. Pareizi saka:"Kurš negrib barot savu karaspēku ,tas baro svešu." Un kur izplēnēja suverenitāte ?
 
#
Ash » natovergs 12.oktobris 2017 11:29 atbildēt
Ir tāds fakts - Andrītis Pap*sa Tubu (www.youtube.com/watch?v=9nTaVgvuwpQ)

Tā pat - Tūdaliņi, Pastalnieki, Šprotesgalvas Pap*sa Suverenitāti.
 
#
natovergs » Ash 12.oktobris 2017 11:34 atbildēt
Latvija PAŠIZNĪCINĀS !!!!
 
#
Skeptikis 12.oktobris 2017 11:14 atbildēt
Ir tāds labs teiciens,gribi mieru-gatavojies karam.Tā ir mūsu Latvijas priekšrocība,ka esam bagāti ar maz apdzīvotām teritorijām un varam atrast vietas poligoniem.Kas attiecas uz Ādažiem,tad tiem, kuri tur dzīvo sen bija zināms,ka dzīvos poligona tuvumā un būs troksnis,tā bija viņu izvēle.Savukārt Jūrmalciemā šaušana ar RBS 70 raķetēm nerada nekādu troksni un nevienam netraucē.Uz turieni brauks arī lietuvieši un igauņi,jo viņiem nav piemērotas vietas šādiem treniņiem.Arī Vidzemē un Latgalē ir jābūt vietai,kur trenēties.Es priecājos par šādām pozitīvām pārmaiņām un zinu,ka maniem bērniem un mazbērniem vismaz būs drošība un tā ir prioritāte.
 
#
? » Skeptikis 12.oktobris 2017 11:39 atbildēt
ka tik ne arī! Mazbērni tualetes rietumos migrantiem tīrīs!
 
#
Ash » ? 12.oktobris 2017 11:42 atbildēt
Nedomāju ka tīrīs, visdrīzāk mazbērni jau būs dzimuši tur, un par tādu Šprotlandi būs vien no vectētiņa-skeptiķa stāsiem dzirdējuši.
 
#
Raimonds » Skeptikis 12.oktobris 2017 12:52 atbildēt
>>> Skeptiķis. Pat nopietni Rietumu militārie eksperti, piemeram Lūkass saka konkrēti par Latviju - "Ja mēs savai aizsardzībai tērēsim nevis 2% no IKP ... bet 20% ... tas nekādā veidā nepalielinās Latvijas drošību ... un pat ja mēs aizsardzībai iztērēsim visus 100% sava IKP ... rezultāts būs tāds pats".
Tas ir par tavu teikto - gribi mieru, gatavojies karam ...:)
Un jo vairāk te militārās tehnikas savedīs un jo vairāk te būs karavīru ... jo LIELĀKA asinspirts te gaidāma ... kā tur bija? ... uz vienu nogalināto karavīru ... cik civiliedzīvotāji iet bojā ????
 
#
lapa » Skeptikis 12.oktobris 2017 13:26 atbildēt
tu pratniek , un tavi mazberni pirmie degs saja buferzona , un tad tu savus vardus vel ilgi pieminesi , amerikosi ir gudri , savu pakalu uguni nebazis. latvija tiek nelietigi izmantota.
 
#
Valdis » Skeptikis 13.oktobris 2017 7:56 atbildēt
Manuprāt ,tavuem berniem bus garanteta droša nave kara gadijumā ! Ne asv ,ne nato nekaros ar krieviju kaut kadas izmirstošas ,korumpetas ,zagligas tauteles deļ ,un piņguku un natovcu atrašanas seit bekadi bav saistita ar jedzienu latvijas aizsardziba sim asiņainām pasaules demokratizatoru ordām ir pavisam citi merķi un uzdevumi ,un to izpildei la tvju reņges tiks mestas zem ābrāmu kāpurķedem ,valsts teritorija pārversta par placdarmu iebrukumam Krievijā m
 
#
pagātne 12.oktobris 2017 11:08 atbildēt
ko jūs te uztraucieties! krievu laiku militāro objektu, kazarmu, raķešu bāzu skaitu vēl ilgi nepārspēt!
 
#
Raimonds » pagātne 12.oktobris 2017 12:43 atbildēt
Ja PSR laikos Latvija bija apdraudēta, tad tā šodien vairs nedrīkst būt. YANKEE GO HOME !!!
 
#
_______________ » Raimonds 12.oktobris 2017 14:12 atbildēt
ha ha, smiekli nāk par tavu vientiesību.
vai tiešām tu domā, ka kāds no militāristiem lasa tavus komentārus un ieklausās tavos prātuļojumos?
neesi naivs, tu te raksti tikai pats priekš sevis un dažām pusdullām tantiņām, kurām visur rēgojas mazā vīreļa apmīzēji
 
#
dx » pagātne 12.oktobris 2017 14:30 atbildēt
Ja nopietni un bez emocijām, tad sen jau ir pārspēts.
 
#
pagātne 12.oktobris 2017 11:08 atbildēt
ko jūs te uztraucieties! krievu laiku militāro objektu, kazarmu, raķešu bāzu skaitu vēl ilgi nepārspēt!
 
#
Raimonds » pagātne 12.oktobris 2017 12:41 atbildēt
Vai ar to ir jālielās? ... sak NATO arī darīs tik pat slikti kā PSRS? ... uz to mums jāiet? ... bet varbūt PRET TO mums ir jāiet ???
Un ja tā, tad ir jāpieprasa, lai NATO aizvācas no Latvijas teritorijas.
 
#
Sandra 12.oktobris 2017 11:05 atbildēt
POLIGONIEM un NATO te ir jābūt! To nosaka kaimiņ paraša, kuriem pat pašu tauta ir mēsls.
 
#
Ash » Sandra 12.oktobris 2017 11:25 atbildēt
Nu tu takš esi tipiska (bļ)atviešu kuce. :)
 
#
Warriors 12.oktobris 2017 11:02 atbildēt
janki padrusciņai,drusciņai-vavuļojot miera baloža vārsmām pie pšekiem un tribaltiem kopumā izvietojuši bruņutanku divīziju(vesti.ru),pat nepadomājot,ka šo uzbrukuma gadījumā no'tās paliks pelni,a kas būs ar pšekiem?!Vai tiešām tēvocis sems uzsāks III pasaules karu?!
 
#
poligons Latvija 12.oktobris 2017 10:37 atbildēt
Alkatīgu lauku zagļu poligons.
 
#
zemene 12.oktobris 2017 10:32 atbildēt
Krievija nekad ar militāru spēku neiebruks nevienā Baltijas valstī, to man liekas saprot ikviens, kam galvā ir vairāk par trim smadzeņu rievām. Eiropas bagātās valstis mūs ir atbrīvojušas no gudriem, talantīgiem, strādīgiem jauniem cilvēkiem, kas bezmaksas izglītību ir ieguvuši Latvijā un tagad vairo citu valstu labklājību un paši jūtas novērtēti. Mēs atlikušie tagad trūkumā dzīvojošie ar prieku pievienosimies Krievijai, ja tā piedāvās lētāku elektrību, gāzi un citus izejmateriālus, kas ļaus uzlabot dzīves kvalitāti.
 
#
Janka » zemene 12.oktobris 2017 11:03 atbildēt
No tevis pat zapte nesanāktu. Krievija ir neskaitāmas reizes un ilgstoši okupējusi visas trīs Baltijas valstis. Par daudz ilgstoši jā šādas zemenes te smako.
 
#
zemene » Janka 12.oktobris 2017 11:24 atbildēt
Janka skaties uz priekšu un nekavējies tik ilgi pagātnē. Ir krietni mainījusies situācija pasaulē. Un kas cilvēkam ir svarīgākais dzīvē, lai viņš būtu paēdis, būtu kur dzīvot, būtu vesels, būtu darbs un atalgojums, ar kuru varētu visu to nodrošināt. Latvijā lielai daļai cilvēku tas nav nodrošināts. Un ES pie pakaļas, ka mēs te eksistējam ar 300 eiro mēnesī........
 
#
Ash » zemene 12.oktobris 2017 11:44 atbildēt
Precīzi! +100
 
#
Poligonu zeme? Muļķības! 12.oktobris 2017 10:05 atbildēt
NATO ir neaptverami spēcīga organizācija, kurai ir sava teritorija.
Ir naivi cerēt, ka NATO kādam atdos kaut 1 kvadrātmetru no savas teritorijas, neatkarīgi no tā, kurā valstī vai kurā zemeslodes daļā tā atrastos.
Mums te uz vietas šķiet ka ap Latviju griežas visi galvenie pasaules notikumi, bet priekš NATO te ir tikai viena no tās teritorijas daļām, kura nekad nevienam ne pie kādiem apstākļiem netiks atdota. Lielākā daļa NATO iedzīvotāju pat nenojauš, kas un kur ir tāda Latvija, bet par SAVAS - NATO teritorijas aizstāvēšanu ir gatavi uz visu.
 
#
Raimonds » Poligonu zeme? Muļķības! 12.oktobris 2017 10:24 atbildēt
Kvadrātmetru no savas zemes .. bet skat visa Turcija (sestā spēcīgākā armija pasaulē) jau de fakto sāk pamest NATO ... (viņa jau sāk NATO bruņojumu aizstāt ar Krievijā raźoto) ... un tas nav viens kvadrātmetrs NATO ... : )))
Visa Turcija iet uz to, lai pamestu NATO.
Un kam tu te gribi iestāstīt, ka Vācija vai Francija un vēl kādi pārdesmit no NATO karos kaut kādas tur Latvijas dēļ? .. :D ... pašam tev smieklīgi tas neliekas?
Vienīgie, kas te Latvijā militāru darbību sāks. .. tā ir ASV. Un pēc tam momentā ASV no šejienes aizbēgs .. kā to jau izdarīja ASV karavīri Lībijā ... Irākā ... Sīrijā ... precedentu tam pietiek.
 
#
Dīvains komentārs » Raimonds 12.oktobris 2017 14:03 atbildēt
Kāpēc viņiem jākaro kaut kādas tur Latvijas dēļ?
Kāds tur sakars ar Latviju? Te ir NATO teritorija, un ja tajā būs krievijas iebrukums, tad viņi karos par NATO teritoriju, nevis par Latvijas neatkarību.
Bet Turcija nekad neizstāsies no NATO, to tu zini pats, kāpēc.
 
#
niks 12.oktobris 2017 9:39 atbildēt
ilgi nebūs apšaudes ar tādam raķetēm kādas ir Krievijai pēc stundas paliks pelni un atmiņas ka tāda Latvija bijusi to atcerēsies tie kas dzīvos citur plašā pasaulē.žēl ka mūsu kungi dara visu lai mūs iznīcinātu! varbūt laiks pārcelties uz Krieviju dzīvot kautkā drošāk šķiet?
 
#
Čiks » niks 12.oktobris 2017 9:55 atbildēt
Tie, kas dzīvo citur plašā pasaulē no krievijas iebrukuma tiešām necietīs, bet krievijas aviācijas un kosmisko spēku bombardēšanas gadījumā Latvijā ies bojā Latvijas nepilsoņi, krievu bērnudārzi un skolas.
Vai tādas reālā dzīvē izskatās krievijas federācijas rūpes par saviem tautiešiem un krievijas pilsoņiem Latvijā?
 
#
Speciālists » niks 12.oktobris 2017 10:16 atbildēt
Kara gadījumā Krievijas armija speciāli te pasargās krievu skolas un krievu bērnudārzus un nepilsoņus.
 
#
i » niks 12.oktobris 2017 10:45 atbildēt
ja kau tvioena arkete nokritīš uz latviajs zemes, pirmāteritorija, ko noslaucīs no zemes būs kaļiningrada, ko pēc tam pārsauks atpakal par kēnigsbergu. tuie dzī poligon, smieklīgi taisīt dzeltenaš preses tipa "sensāciju" .tāš militārāš būves un trteniņu poligoni pirmām kārtām vajadzīgi pašu karavīriem, u nistenībaļoti racionāli un lēti izmantos. teritorijas Latvijapietiek, neatņem jau lauksaimniecībai vai dzīvošanai..
 
#
Bet 12.oktobris 2017 9:03 atbildēt
Tikai mudaki nesaprot, ka Latvija sava izvietojuma dēļ vienmēr ir bijusi un būs buferzona - šķirtne starp Rietumiem un Austrumiem. Par to nav jēgas ņerkstēt un īdēt. Visiem vajadzētu padomāt, kā no tā izsist savu labumu nacionālā mērogā!
 
#
Vai 12.oktobris 2017 8:52 atbildēt
nebula tā, ka savulaik 1940. gadā PSRS arī "ieviesa" savas kara bāzes Latvijā, Lietuvā un Igaunijā tikai un vienīgi lai aizsargātu mierīgos iedzīvotājus? Dīvaini, bet Somija toreiz no šādas "aizsardzības" atteicās...tagad mūsu pašu bāleliņi Briselkrāti atdod Latvijas zemi svešas zemes karavīriem, kā tur planka ar Brīvu un neatkarīgu LATVIJU?
 
#
hello 12.oktobris 2017 7:52 atbildēt
Mazā, jaukā Latvija, nemitīgi baidot ar izdomātiem kara draudiem, plānveidīgi tiek pārvērsta par poligonu un buferzonu. Nožēlojami.
 
#
Raimonds 12.oktobris 2017 7:43 atbildēt
Kāpēc tāda Latvija vispār ir vajadzīga Eiropai? ... tikai kā buferzona pret iespējamo karu ar Krieviju.
Un Latvijas iedzīvotājiem šajā procesā būs atvēlēta lielgabalgaļas loma ...
Bet vislielākais murgs ir tas, ka mūsu pie varas esošā kliķe bez ierunām tam visam piekrīt ..
P.S. Kas demontē Latviju?... paši latvieši ...
 
#
Letiņš » Raimonds 12.oktobris 2017 9:00 atbildēt
Mūsu zeme, mūsu darīšana, rūpējies labāk par savu māteszemi
 
#
Raimonds » Raimonds 12.oktobris 2017 9:37 atbildēt
NATO te Latvijā ir okupantu statuss.
 
#
Raimonds » Raimonds 12.oktobris 2017 9:35 atbildēt
Es nezinu kas tu esi par letiņu, bet Latvija ir manu senču zeme. Tā ka tu plušķi labāk pameklē argumentus Latvijas militarizācijai... (faktiski NATO okupantu ievešanai te).
 
#
jaa 12.oktobris 2017 6:05 atbildēt
Skumji.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers