Latvijā: Saistībā ar iniciatīvu par nepilsoņu bērniem, deputāts Vējonim pārmet "politisko korupciju" 6 komentāri
 
Latvijā

Saistībā ar iniciatīvu par nepilsoņu bērniem, deputāts Vējonim pārmet "politisko korupciju"

 
Lauris Aizupietis/ F64 Photo Agency

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) deputāts Edvīns Šnore pārmet Valsts prezidentam Raimondam Vējonim "politisko korupciju" saistībā ar iniciatīvu par nepilsoņu bērniem.

Šnore Saeimas debatēs aicināja neatbalstīt Vējoņa virzītā likumprojekta nodošanu komisijai, jo "šai iniciatīvai tik ļoti spīd cauri politiskā korupcija, ka šodien, kad Latvijas sabiedrība cīnās ar slēpto oligarhu un Maskavas ietekmi, būtu vienkārši dīvaini atbalstīt ko tādu, kas visdrīzāk ir daļa no tā".

Deputāts aģentūrai LETA sacīja, ka Vējoņa virzītas iniciatīvas ir "diezgan vienpusīgas", piemēram, iepriekš viņš iebilda pret stingrākiem nosacījumiem saistībā ar termiņuzturēšanās atļaujām, valodas prasības ārzemniekiem, kas iegādājas lauksaimniecības zemi Latvijā. Līdz ar to Šnore pieļauj, ka Vējonis "atstrādā to, ko sarunāja iepriekš". Šnore ir pārliecināts, ka Vējonis prezidenta amatā tika ievēlēts arī ar "Saskaņas" atbalstu. Iespējams, priekšnoteikums atbalstam bija sarunas par konkrētām lietām, ko prezidents tagad aktualizē, pieļauj deputāts.

Šnore arī atgādināja par tā devējam Rīdzenes sarunām, piebilstot, ka nebūtu izbrīnīts, ja tur tiktu runāts arī par nepieciešamību "dabūt cauri nepilsoņu jautājumu".

Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency

Arī debatēs Šnore norādīja: "Tas, kādā veidā šis jautājums tiek dzīts cauri, arvien vairāk liek domāt, ka pamatā šim likumprojektam nav vis sabiedrības intereses, kā tiek deklarēts, bet drīzāk izskatās, ka darīšana te ir vienkārši ar iepriekš apsolītu pakalpojumu apmaiņā pret "Saskaņas" balsīm esošā prezidenta ievēlēšanai."

Ka ziņots, Saeima šodien noraidīja Valsts prezidenta iesniegto likumprojektu par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem.

Par šī likumprojekta nodošanu komisijām balsoja 39 deputāti, kuri pārstāv opozīciju, tā dēvēto "Vienotības" "četrinieku", kā arī pie frakcijām nepiederošie parlamentārieši Edvards Smiltēns un Romans Miloslavskis. Pret šo ieceri balsoja 38 parlamentārieši - pārsvarā "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK un Zaļo un zemnieku savienības pārstāvji, bet vēl 14 deputāti - pārsvarā "Vienotības" pārstāvji - balsojumā atturējās.

Šī iniciatīva izraisīja domstarpības valdošajā koalīcijā. Nacionālā apvienība jau iepriekš norādīja, ka neatbalstīs Vējoņa priekšlikumu, kā arī atgādināja koalīcijas partneriem, ka šādu jautājumu virzīšanai nepieciešams konsensus starp partneriem.

Komentāri [6]
#
hi hi 21.septembris 2017 16:13 atbildēt
nekā jūs viņam nevarat padarīt! hi hi
jau rīdzenes sarunās tika skaidri pateikts, kurš ir tas hi hi, kas ieliek par augstākajām amatpersonām savus cilvēkus un kāpēc... hi hi
un ar kuru balsīm tās tiek "ievēlētas" vai izgāztas... hi hi
 
#
Hi hi » hi hi 22.septembris 2017 11:24 atbildēt
Hi hi es šorīt izgāju no mājām bez biksēm hi hi arī bez apenēm vēl eju hi hi
 
#
Kārlis 21.septembris 2017 14:40 atbildēt
Deputāts Šnore par Vējoni un viņa priekšlikumiem ir izteicies vēl ļoti saudzīgi.
 
#
Vakars 21.septembris 2017 13:41 atbildēt
Ta nav korupcija ta ir nodeviba ,šādu jautajumu nedrikst risinat vienpersonigi kāds judāss vai korumpants ,tas ir jarisina referendumā ! Ne islama parazitiem ,ne latvijas islamizācijai !
 
#
Pietupies priekšķepās pacel asti un sāc gaudot » Vakars 22.septembris 2017 11:26 atbildēt
Ko nu muldi raimik
 
#
lapa 21.septembris 2017 13:25 atbildēt
amerikanu un briseles onkuli pateiks savu vardu . latvijas neatkariba padirsta jau sen. driz te , ja tauta nesacelsies , rikosies curbani un pedini.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers