Latvijā: Šidlo: Polijai un Baltijas valstīm nepieciešama ciešāka sadarbība 2 komentāri
 
Latvijā

Šidlo: Polijai un Baltijas valstīm nepieciešama ciešāka sadarbība

 
Scanpix.ee

Polijas premjerministre Beāta Šidlo otrdien pēc sarunām ar Igaunijas kolēģi Juri Ratasu paziņojusi, ka, pastāvot bažām par reģionālo drošību, Polijai un Baltijas valstīm ir jāsadarbojas ciešāk.

Šidlo sacīja žurnālistiem, ka Varšavā notikušajās sarunās galvenā uzmanība pievērsta "svarīgiem drošības jautājumiem" reģionā, kā arī divpusējām attiecībām un problēmām, ar ko saskaras Eiropas Savienība (ES).

"Mēs apmainījāmies viedokļiem par [Krievijas un Baltkrievijas kopīgajām militārajām mācībām] "Zapad 2017" un apspriedām arī kiberdrošības apdraudējumu," sacīja Šidlo, piebilstot, ka ar Ratasu pārrunājusi arī situāciju aiz austrumu robežām un Baltijas valstīs.

"Mēs esam vienisprātis, ka sadarbībai starp Poliju un Baltijas valstīm jābūt ļoti stiprai, un, ka mums ir pašiem savas intereses, bet pirmkārt mēs esam ieinteresēti reģiona drošībā," sacīja Šidlo.

Viņa raksturoja Igauniju kā "ļoti nozīmīgu partneri Polijai" un sacīja žurnālistiem, ka tikšanās laikā ar Ratasu pārrunājusi arī infrastruktūras jautājumus, tostarp "Rail Baltica" projektu.

Polijas ziņu aģentūra PAP vēsta, ka premjeri apsprieduši arī migrāciju un plānotās izmaiņas ES direktīvās, kas attiecas uz tā dēvētajiem norīkotajiem darba ņēmējiem.

Šidlo atkārtojusi, ka pēdējie ierosinājumi šajā jautājumā Polijai nav pieņemami, un abi premjeri vienojušies, ka nepieciešams kompromiss, ziņo PAP.

Komentāri [2]
#
Pakavots 20.septembris 2017 12:21 atbildēt
...nu i uzvārds...
 
#
lapa 20.septembris 2017 9:44 atbildēt
migrantu - slepkavnieku jautajuma viniem taisniba . ta jadara ari baltijai.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers