Latvijā: Smiltēns kļuvis par biedrības "Sabiedrība par labām pārmaiņām" priekšsēdētāju 6 komentāri
 
Latvijā

Smiltēns kļuvis par biedrības "Sabiedrība par labām pārmaiņām" priekšsēdētāju

 
F64

Bijušais partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns kļuvis par biedrības "Sabiedrība par labām pārmaiņām" valdes priekšsēdētāju, informēja biedrībā.

Līdz ar viņu biedrības valdē darbojas vēl trīs cilvēki - no "Vienotības" saraksta Eiropas Parlamentā ievēlētais Artis Pabriks (V), līdzšinējais "Vienotības" Saulkrastu novada nodaļas vadītājs Normunds Līcis un uzņēmējs Edgars Štelmahers.

Štelmahers un Pabriks arī iepriekš darbojās biedrības valdē.

Biedrības mērķis esot pulcēt cilvēkus, kuri par Latvijas pamata vērtību uzskata cilvēkus un viņu vajadzības, un kurus vieno sapnis par modernu un spēcīgu Latvijas valsti. Smiltēns uzskata, ka viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem, lai spētu piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem viņu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu valsts attīstību, ir sabiedrības iesaistīšana valsts procesos, kas arī esot galvenais demokrātijas pamatprincips. Pēc viņa teiktā, biedrības mērķis ir saliedēt nevis šķelt, tādējādi tā ies centriskas politikas ceļu, atsakoties no galējām radikālām izpausmēm, kā prioritātes liekot Latvijas nacionālās intereses. Smiltēns uzsvēra, ka biedrībai ir svarīga spēcīga Latvija spēcīgā Eiropas Savienībā un NATO.

Biedrībā uzņemti 38 jauni biedri, kas pārstāv dažādus Latvijas novadus.

Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Biedrības pārstāvji iepriekš pieļāvuši iespēju dibināt jaunu partiju. Piemēram, Līcis aģentūrai LETA sacīja, ka bijušie Saulkrastu nodaļas biedri, sadarbojoties ar Smiltēnu, grasās dibināt jaunu politisko spēku. Savukārt Smiltēns uzsver, ka šis būs biedrības pārstāvju kopīgais lēmums. Diskusijas par šo jautājumu varētu notikt tuvākajā laikā, kad biedrība lems par turpmāko rīcību.

Tāpat Smiltēns neizslēdz iespēju sadarboties ar kādu jau esošu partiju, lai startētu Saeimas vēlēšanās. Laikraksts "Diena" vēstīja, ka tiek vērtēta iespēja, ka pirms Saeimas vēlēšanām biedrība slēgtu sadarbības līgumu ar kādu partiju, kuras sarakstā vēlēšanās deleģētu savus kandidātus.

Smiltēns par izstāšanos no partijas "Vienotība" paziņoja augustā notikušajā partijas kongresā, vienlaikus nolemjot nekandidēt uz partijas priekšsēdētāja amatu. Smiltēns izstājās arī no "Vienotības" Saeimas frakcijas.

Komentāri [6]
#
Žaņjis Shuja 13.septembris 2017 14:29 atbildēt
kolicija ir sabiedrībai pasniegusi tikai SLIKTAS PĀRMAIŅAS,LATVJU sabiedrība nekad neticēs aplaimotājiem un vārsmotājiem,kuriem tikai pašiem vienmēr LABAS PĀRMAIŅAS jau 27 gadus?!
 
#
Žaņjis Shuja 13.septembris 2017 14:29 atbildēt
kolicija ir sabiedrībai pasniegusi tikai SLIKTAS PĀRMAIŅAS,LATVJU sabiedrība nekad neticēs aplaimotājiem un vārsmotājiem,kuriem tikai pašiem vienmēr LABAS PĀRMAIŅAS jau 27 gadus?!
 
#
lapa 13.septembris 2017 14:10 atbildēt
vienotibas gruppejuma zurkas.
 
#
Raimonds 13.septembris 2017 13:37 atbildēt
Vienotības žurkas panikā bēg uz visām pusēm ... un izmisīgi meklē variantus, lai arī turpmāk varētu palikt pie siles ...
 
#
Valdis Freimantāls 13.septembris 2017 13:27 atbildēt
Kādas var būt labas pārmaiņas, ja labo pārmaiņu veicinātāji neko nezin par varmācīgi iznīcinātās Rīgas Latviešu Biedrības likteni pēc 1993. gada 18.februāra "BĒRTUĻA" nakts.

Vēršos pie politiķiem izlasīt manu rakstu internetā :"Mosties, celies, strādā"!

Vai latviešu politiķis drīkst nezināt Rīgas Latviešu Biedrības likumīgos 1938. gada statūtus?

Domāju, ka nē!
 
Skatīt visus 6 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers