Komentāri / Bijušais deputāts: Kopš sabruka PSRS, latviešiem vienīgā iespēja ir tīrīt atejas
 

100 komentāri

EEva
Cilvēks,kurš joprojām dzīvo pagātnes atmiņās un skumst pēc totalitārās PSRS! Žēl ,ka tā arī nav sapratis,ko nozīmē -SAVA VALSTS un BRĪVĪBA!
12.septembris 2017, 15:21 Atbildēt
....
Ar to brīvību, diemžēl, kā nu kuram pašreiz ir...
12.septembris 2017, 15:28 Atbildēt
****
...Cietumā esi? Re, rakstīt komentārus taču vari?...
12.septembris 2017, 21:03 Atbildēt
kkaža
Sava valsts un brīvība nesaistās kopā ar okupantu režīma ieredņu varas turpinājumu,kas arī visu brīvību padara par farsu un tautas iznīcināšanas ieroci.Kā teica kāds komsorgs -mums priekšnieku pietiek,trūkst padoto,kurus pašrocīgi esam aizrotējuši uz valstīm ar saprātīgu sociālo politiku.
12.septembris 2017, 15:36 Atbildēt
mmareks
par kādu brīvību ir runa ,ja par bezdarbu tad brīvs no naudas un visa ,sava valsts uz papīra ir ,kuru komandē briseles un ASv cilvēki kuri pat šeit nav bijuši ,bet ja par īriju tad cilvēki labi nopelna ne tākā pie mums .jā bagatniekiem arī šeit labi ,bet vairākumam nezin vai ,Tajā PSRS nedalīja kungus un kalpus bijām vienādi ,jā bija arī tajos laikos deficīts preču ,bet bezdarbnieku un bezpajumtnieku taču nebija ,visi prata lasīt un rakstīt ,šodien dala Eiropu tā rietumos kungu valstis ,austrumi kalpi
12.septembris 2017, 15:38 Atbildēt
MMāra
Nedalīja kungus un kalpus? Hallo? Vai tu vispār saproti ko runā! Nebija ko ēst - nebija ko vilk un kur dzīvot! Nebija vispār nekā! Jā, visi bija vienādi un vienādi nabagi! Laikam jau neesi tais laikos dzīvojis! Bads, nabadzība, izsakošanas un bezcerība - tādi bija PSRS laiki!
12.septembris 2017, 15:44 Atbildēt
!!
Ko Tu pīpē! Bija ko ēst, bija kur dzīvot. Visu ko izaudzēji savā piemājas dārziņā varēja pārdot un tie tūkstots rubļu mēnesī sanāca. Kas gribēja dzīvot ar valsts algu, tas mocījās ar kapeikām, kas strādāja rūpnīcā, bija spējīgs par saviem 300 rubļiem visu nopirkt. Autiņi tikai bija dārgi un rietumu lupatas grūtāk dabūnāmas, Tagad strādnieki aizbraukuši, jo rūpniecības nav. Palikuši tikai kalpotāji, kas padomijas laikos strādāja par 70 rubļiem valsts iestādēs pie mazā galdiņa un tagad ir gatavi strādāt par minimālo.
12.septembris 2017, 16:05 Atbildēt
CCecīlija Koks
tolaik it ka dažādas " veidemaņveidīgās" par 5 rubļi "minetoja"....lai neiekļūtu Iļģuciema par prostitūciju...
12.septembris 2017, 16:48 Atbildēt
****
Jā, par badā mirušiem netika dzirdēts, par nebūšanām vispār netika ziņots, pat par lielām un globālām ne. Bet visiem pilsētniekiem jau nebija piemājas dārziņu. Pēc augstskolas beigšanas alga man bija 110 rubļu, labi ziemas zābaki maksāja ap 100. Tagad arī var zābakus nopirkt par 100 un ir izvēle. Alga man ir 6-7 reizes lielāka. Saprātīgi dzīvojot, var iztikt. Tur jau tā lieta, ka daudzi t.s. bezdarbnieki ne par minimālo, ne kādu citu algu negrib srtādāt.
12.septembris 2017, 21:14 Atbildēt
EEs
Kur ir Tava briviba, Aita!
Pilna Latvija svesa karaspeka, banku Un uznemumu.
13.septembris 2017, 13:40 Atbildēt
....
Es tikai domāju, ka, ja nebūtu sagrauta Latvijas brīvvalsts, kā tas bija Kārļa Ulmaņa laikā, Latvijas iedzīvotājiem tagad nenāktos tīrīt atejas citās valstīs un populācija neizzustu.PSRS laikā cilvēki kļuva kā marionetes, ko kuram lika, to tas darīja, zuda spējas pašiem kaut ko domāt un rīkoties, ģimenēm tika atņemti ražošanas līdzekļi, kustamais un nekustamais īpašums, lielākām ģimenēm pietruka iztikas līdzekļu u.t.t.
12.septembris 2017, 15:26 Atbildēt
AAnna
Un vēl viens iemesls, kāpēc mums te negrib tā labklājība rasties - mūsu pašu tauta. Daudz gaišu prātu un čaklu saimnieku ar visām ģimenēm tika iznīcināti, bet no atlikušajiem izaudzināta izcila homo sovjetikus paaudze - domāt nespējīgi, uz rīcību kūtri un čīkstoši radījumi, kas tup un barojas tikai ar Krievijas informatīvo barību un pievemj vēl šeit visu.
12.septembris 2017, 21:58 Atbildēt
MMāra
Pilnīgs sviestains muļķis! Jā, mums ir problēmas ar valsts pārvaldi, kā visur pasaulē, jo pie varas izrāvušies PSRS darboņi un komjaunieši, bet citādi -- tik labi kā šodien neesmu dzīvojusi. Viss atkarīgs no pašas - pati radi biznesu, pati attīsti un strādā. problēmas ir tiem, kas visu sagaida no kāda - plānveidīgi un centralizēti. Tā arī ir "publicista" teorija uzplaukumam! Lielisks laiks, katrs pats savas laimes kalējs, nu bet cits gaudotājs!
12.septembris 2017, 15:30 Atbildēt
????
Noveelu lai tevi VID izniicina pilniigi un piederiigos arii, pavasaam nopietni un lai VID paliek veel bagaataaki.
12.septembris 2017, 15:54 Atbildēt
****
Nu gan esi galīgi ''sviestā''. Kāds sakars te VIDam?
12.septembris 2017, 21:01 Atbildēt
AAnna
Nu tipisks skaudīgais atkritums! Ziniet, no kuriem laikiem tas teiciens par skaudīgo latvieti? No tiem laikiem, kad pašu čīkstētāju atkritumi skrēja stučīt tos latviešu saimniekus, kas cītīgā darbā bija sev izlolojuši skaitas mājas un zināmu labklājību. Un pateicoties dārgajai padomijai mums šie latvieši tika atņemti - iznīcināti. Un tad nu šie skaudīgie čīkstuļi tagad pievairojušies un gaud pēc padomju laikiem, bet tos, kas tikuši uz zaļāka zara - lād.
12.septembris 2017, 21:54 Atbildēt
DDiagnoze
Normala sabiedriba Zigeristi un komjauniesi var Izrauties pie varas uz 1-2 terminiem, bet LVjau 26. Gadus. Un ta jau ir
13.septembris 2017, 13:43 Atbildēt
llapa
nu esam spiesti dzivot sapuvusaja kapitalisma , kur tauta sak izmirt un begt no savas tevu zemes . vai sadi ir labak.....
12.septembris 2017, 15:57 Atbildēt
????
Jaa, viens jau kukulosanaa no Kipras aizbeega,nevribeeja cietumaa tiiriit attejas. BET VINS BIJA KRIEVZIIDS.
12.septembris 2017, 16:03 Atbildēt
vvolstrītas čūksuņu agonija?
tas bija rotšildmēslu - Ukrainas , Latvijas un citu valstu izzadzēju krancis, nekas vairāk.
12.septembris 2017, 16:49 Atbildēt
llapa
attopies, briseles sazalota ...
12.septembris 2017, 16:01 Atbildēt
TTāds viegls weeken(a) smīniņš uzraujas...
Latvija atrodas kā starp diviem laikmeta dzirnakmeņiem. Kolīdz tikusi āra no bijušās Krievijas impērijas, tā tagad bauda pūstošā kapitālisma "demokrātijas un brīvības" dzīves veidu.
Pēc K.Ulmaņa laikiem, Latvija nav bijusi gatava pieņemt nevienu izaicinājumu.
Latvietim šķiet ka viņš ir ielēcis vilciena pēdējā vagonā un tas nu aizvedīs viņu uz laimīgo demokrātijas un brīvības zemi. Diemžēl pusceļā vagons ir atāķējies, un sauklis, "kaut pastalās, bet Eiropā" tagad latvieti atstājis pat bez biksām.
Latvietis nekad nav bijis un nebūs rietumnieks un vēl vairāk, - nepieņems arī Krievijas izaicinājumu. Latvietim vārds "diplomātija" ir svešvārds. Šī rakstura savdabība ir arī kļūda latvietim. Tas mētājās kā pulksteņa pendele meklējot savu identitāti, atrodoties zem citu imperiju ideoloģijas iespaida. Pārāk dzīļi ir iesakņojies verdzības sindroms latvieša dvēselē.., kuru viņš tā arī paņem līdzi kapā.
Jūsu rakstniece, V. Belševica teica zīmīgus vārdus, - Latvija būs brīva nekad...Latvija atrodas kā starp diviem laikmeta dzirnakmeņiem. Kolīdz tikusi āra no bijušās Krievijas impērijas, tā tagad bauda pūstošā kapitālisma "demokrātijas un brīvības" dzīves veidu.
Pēc K.Ulmaņa laikiem, Latvija nav bijusi gatava pieņemt nevienu izaicinājumu.
Latvietim šķiet ka viņš ir ielēcis vilciena pēdējā vagonā un tas nu aizvedīs viņu uz laimīgo demokrātijas un brīvības zemi. Diemžēl pusceļā vagons ir atāķējies, un sauklis, "kaut pastalās, bet Eiropā" tagad latvieti atstājis pat bez biksām.
Latvietis nekad nav bijis un nebūs rietumnieks un vēl vairāk, - nepieņems arī Krievijas izaicinājumu. Latvietim vārds "diplomātija" ir svešvārds. Šī rakstura savdabība ir arī kļūda latvietim. Tas mētājās kā pulksteņa pendele meklējot savu identitāti, atrodoties zem citu imperiju ideoloģijas iespaida. Pārāk dzīļi ir iesakņojies verdzības sindroms latvieša dvēselē.., kuru viņš tā arī paņem līdzi kapā.
Jūsu rakstniece, V. Belševica teica zīmīgus vārdus, - Latvija būs brīva nekad...
12.septembris 2017, 16:10 Atbildēt
AAamen
Varu Jums piekrist, ar piebildi. .ka krievus ieniidiis bijusaas PSRS tautas muuziigi muuzos un nicinaaas. Un nemiilees nekad, nekad. ..
bet grib tak lai ciena un miil, bet par ko?
12.septembris 2017, 16:19 Atbildēt
LLatvijas viedoklis
nekurini naidu, rotšildmēslu vircas sļūtene, ar krieviem, baltkrieviem, leišiem, igauņiem mēs gribam sadzīvot labi, bet zaglīgus mēslus- zviedreļu, jūdeļu augļojošas salašņas - nicinām
12.septembris 2017, 16:45 Atbildēt
AAntiņš
Nu nesaņēma Padomijas laikos 54% darba ņēmēji minimālos 70 rubļus mēnesī. Tāpat cēla mājas, pirka mašīnas, valsts dzīvokļus arī deva par velti. Tagad šķiras izveidojušās, kādi 20% var atļauties cilvēka cienīgu dzīvi, kādi 20% kaut kā tiek galā ar nabadzību, bet pārējie 60% dzīvo nabadzībā, pusbadā un lādot šo valsti, cer ka bērni aizbrauks uz Rietumiem vai Austrumiem un dzīvos labi svešumā.
12.septembris 2017, 16:16 Atbildēt
llapa
balta pateisiba.
12.septembris 2017, 16:20 Atbildēt
žždanokas, vasermani, pļineri, gordoni, laventi, kargini un cits skams
ap 85. gadu algas bija jau ap 280 rubļi, šodien tas būtu kādi 800 eiro, un privātajai iniciatīvai(kooperatīvu laiki) bija "maisa gals vaļā" viegli varēja ar dārzeņiem, ziediem , citiem niekiem 10 000 un vairāk rubļu gadā taisīt(tas nozīmēja labu 50-60 kv.m. dzīvokli lieliskā jaunceltā mājā Rīgā ). Tie bija īsti "zelta laiki" un lai dazadi mēsl,i ar pasakām par staļiniem, 70 rubļiem te nesmako..
12.septembris 2017, 16:43 Atbildēt
GGuru
Ko tu te dirs?! Nejauc padomju laikus ar Gorbačova glastnostj. Kurš tev tagad, stulbeni, liedz audzēt puķes un taisīt augšā uzņēmumus? Būtu tu padzīvojis Brežneva laikā, tad tu, bļeģ, ar savām puķēm varētu tūpli centralkā ierīvēt lai zekiem labāk ieslīd!
12.septembris 2017, 17:33 Atbildēt
****
Īstākie meli, cipari nupat no kaut kurienes izzīsti. Mājas cēla retais, pārsvarā dzīvoja pirms kara uzceltajās, pēc kara nacionalizētajās mājās. Ja cēla, tad daudzdzīvokļu mājas un ne jau priekš vietējiem cilvēkiem.
12.septembris 2017, 20:56 Atbildēt
GGuru
Tu esi tiešām tukša kā lapa
12.septembris 2017, 17:34 Atbildēt
,,
Tāpat kā tagad 50% ir mašīnas, mājas utt.
Strādāt vajag un mācīties, tad viss būs
12.septembris 2017, 17:36 Atbildēt
mmacies bez
darbavietas vajag valstij piedalities veidot piemeram darzenus var audzet nevis no polijas visus ieved u tt
12.septembris 2017, 22:33 Atbildēt
LLaiika vecis
Padlaikos alga bija ap 100 - 140 rbļ vidēji. Proletariāts atsevišķās vietās saņēma arī vairāk. Bet pensija tomēr maksimāli bija 132 rbļ.
Valsts par velti dzīvokļus deva pamatā iebraucējiem. Vietējie, ja palaimējās, varēja kooperatīvos dzīvokļus pirkt, tad mēnešmaksa ap 50 rbl bija. Auto - rinda 10 gadu garumā. Žigulis ap 6500 rbļ maksāja.
ŠDķiras veidojās arī tad, bija noliktavu pārziņi,bija Lielā Tēvijas kara dalībnieki, bija partijas funkcionāri utt.
Ja tiešam 60% dzīvo pusbadā, tad kas tie par marsiešiem, kas pie lielveikaliem ar vareniem auto atbrauc un piekrāmē bagažnieku līdz ausīm?
Kas grib strādāt, var nopelnīt - darba tirgus diezgan labvēlīgs darba ņēmējiem.
Tik darbs ir jāprot
12.septembris 2017, 21:00 Atbildēt
9999
Politiķim taisnība. Viņš to izdarīja un veicina darīt turpmāk.
12.septembris 2017, 16:25 Atbildēt
RRāhele no Haifas
piemēram , izraēlā atejas ir tīras, - vietējie ļautiņi tās "izlaiza ", jo strādat neprot, tikai diedelēt !
12.septembris 2017, 16:40 Atbildēt
MMalkolms X
jā, žīdfašiteļu atraugas volstrītā, dažadi rotšilmēsli, arī asv valstelei padarījuši turpat vai par ateju..
12.septembris 2017, 16:46 Atbildēt
iiši 2 pasaulēs
ebreji kad šķērsoja tagadējo ASV teritoriju, par oposuma žāvētu pusi, vai bieži cirsli vai citu grauzēju, sūkāja visai indiāņu ciltij, atdeva savas sievas un bērnus !
12.septembris 2017, 16:50 Atbildēt
GGuru
Ja gribat teikt, ka PSRS bija labāk, tad lasaties uz Ziemeļkoreju. Precīzi tāds pats režīms. Stulbeņu bars. Ko jūs kunkstat par sliktu dzīvi? Sliņķu bars! Izglītoties vajag un strādāt, tad būs arī labs darbs un dzīve, nevis visā vainot valsti. Vēsturi vajag mācīties - jaunie sūda brāļi! Mūsdienu jaunatne - pidaru bars, kuri to vien zin kā ģērbties kā gaiļiem un gaidīt mannu no debesīm. Nevainojiet valsti, bet savu slinkumu, ka nemācījāties, kad bija iespēja un mīžat no izaicinājumiem. Esmu dzimis PSRS un nafig vairs negribu tukšos veikala plauktus, resnās rupjās pārdevējas, kilometriem garās rindas ar mūžīgo deficītu it visā, kartiņu un talonu sistēmu, komunistisko propagandu, dzelzs priekškaru, standarta sadzīves priekšmetus- visiem vienādus, komunālos dzīvokļus ar alkašiem kaimiņiem, kolhozu huiņas, KGB stučītājus visās malās un latviešu tautas noniecināšanu krievu priekšā.
PSRS bija labāk? Tad atsūkājiet putļeram! Visi, kuri saka, ka tad bija labāk ir infantili morāli kropļi ar intelektu zemāku nekā kaunuma utij no Žirinovska pipeles kūsām.
12.septembris 2017, 17:24 Atbildēt
++++
Labi teikts!!!
12.septembris 2017, 18:07 Atbildēt
JJuris
Ko var melot ja biji botāniķis tad nevajag citiem makaronus karināt.
Talonu sistēma bija jau Latvijas laiku sākumā kad tā saucamā Latvijas inteleğence izdomāja uz Latvijas kā PSRS drupām fiksos miljonus nopelnīt un neaizmirst kā mūsu oligarhi pārņēma varu un sāka ieviest un griest bisas soc aizsardzībām domātās naudas un tagad tu aklā vista vai neredzi cik elektrība maksā un kādi modokļi un miljonāru villas aug kā sēnes bet tautai asinis sūc vēl trakāk kā fašisti.
12.septembris 2017, 18:56 Atbildēt
****
Padomā labi, kad bija tie taloni - attīstītā sociālisma laikā. Mēģini atcerēties. Ne jau inteliģence nopelnīja un pelna miljonus, bet gan tā laika nomenklatūra, kas visos laikos māk ''strādāt''.
12.septembris 2017, 20:51 Atbildēt
AAnna
Rupji, bet izcili teikts! Un visi tie, kas te lielās, ka padomjlaiklos dzīve bija laba, gan jau nemelo - čekisti un viņu radi ar labiem kontaktiem jau varēja dzīvot labāk par pārējiem. Tagad gan pa blatu maz kur ko dod, tāpēc tagad raud.
12.septembris 2017, 21:46 Atbildēt
nnoželojami
nu varat priecāties,"brīvie".Pie ārsta tikt nav iespējams,slimnīcā vari uzturēties maksimums 3dienas,izglītiba maksas,komunālie maksājumi un visādi nodokļi nepaceļami.Ko jūs saprotat ar vārdu- brīvība.Brīvs cilvēks ir tikai tad kad viņam ir nauda;viņš var braukt atpūsties,var pirkt ko grib,vārdsakot tikai bagāts cilvēks ir brīvs.Cik brīva es varu būt ar savu nožēlojamo pensiju,ēst nav ko.Par kādu brīvību es varu runāt...
12.septembris 2017, 17:43 Atbildēt
****
Nu nu. Laikam pie ārsta tev nav bijis īstas vajadzības tikt un slimnīcā arī sen neesi gulējis. Ar ''ātrajiem'' nokļuvu Biķernieku slimnīcā, jo uz kājas uzmetās roze. Ārstējos tur 12 dienas un beigās samaksāju 0,00 eiro. Jo - tas bija akūts gadījums. Un baroja tur labi, ņemot vērā katra pacienta diagnozi.
Brīvība nav tikai nauda. Drīzāk no viņas rodas atkarība, kā tev - nožēlojamais.
12.septembris 2017, 20:43 Atbildēt
PPensionārs
Varu tik nožēlot, ka tev tā neiet. Esmu nopelnījis godīgā darbā pensiju, ar kuras apjomu varu gan pie ārstiem tikt, gan aizbraukt divas reizes gadā kaut kur Eiropā - kur sirds kāro. Tikl nesaki,ka esmu pie siles bijis, nē esmu strādājis tepat Latvijā algotu darbu, nekādas blēdības ar iemaksām ar neesmu taisījis.
Tātad - esmu brīvs, kamēr dzīvs
12.septembris 2017, 20:49 Atbildēt
jjanka
Nevajaga muldēt,ja nebiji bremze ,krievu laikā varēja labi dzīvot,man bija laba alga,haltūreju,leduskapis pilns,un ne jau ar tādiem negaršīgiem produktiem kā tagad,,jā gaļu kad pirku ,ņēmu uzreiz kg 3-5,drusku bija jāuzmet pa virus,gaļas izcirtējam,katru gadu ar lidmašīnu Tu 134 lidoju un atpūtos Krimā,naudas pietika,a botāniķiem vienmēr ir un būs slikta dzīve,man pat nācās viņu sievas drāzt viņu vietā.
12.septembris 2017, 17:52 Atbildēt
bbize
vate esi palicis ar visu savu pilno ledusskapi, haltūrists
12.septembris 2017, 18:30 Atbildēt
JJuris
A tu mauka biji un paliksi tāda ..jo stulbenēm ir tikai viena vieta ko tirgot.
12.septembris 2017, 18:48 Atbildēt
uumlauts
Ja svarīgas ir tikai fizioloģiskās vajadzības, tad, protams, nav nekā ko iebilst.
12.septembris 2017, 20:33 Atbildēt
PPurvs
Tā dzīvoja tikai PSKP funkcionāri.Protams.ka tagad Tev ir slikti,nav vairs partijas siles no kuras baroties.
13.septembris 2017, 6:03 Atbildēt
JJaunietis no kvartāla
Uzjautrinoši, komentē tikai troļļi. Tāds troļļu blīvums, ka trollis ar trolli jau strīdās.
Kāda jēga kasīties, kranči? Nebūs padomju savienība, nebūs latviešu pazemošana, nebūs jums dzīvokļi tikai tāpēc, ka pirms 10 gadiem bijāt krievu propogandas funkcionāri. Viss, vilciens aizbraucis. Sēžiet, grauziet prjaņikus un gaudieties internetā. Es tikmēr aiziešu pēc konjaka, jo pēc normālas darba dienas varu atļauties. Hehehe
12.septembris 2017, 20:13 Atbildēt
hha
ne jau pēc Savienības viņš vaid, bet gau\zas par savu jaunību...kad jauns, tad arī zāle zaļāka...

smiekli nāk par kremļa laizītāju Juriku
12.septembris 2017, 20:24 Atbildēt
hha
un stāsti par ekonomikas izaugsmi PSRS laikā ir smieklīgi...Aha, sabūvēja rūpnīcas, kuras par 90% ražoja militārajām vajadzībām- gan Vefs, gan RRR, gan Alfa, un visi pārējie. Klāt brauca iebraucēju varza, kas šajās rūpnīcās strādāja, loģiski ka cēla šiem skolas un mājas...pienāca kapitālisms un viss izčākstēja, jo nevienas rūpnīcas produkcija nebija konkurētspējīga...
12.septembris 2017, 20:28 Atbildēt
AAnna
Piekrītu! Un kas attiecas uz VEFu - tas ir Latvijas laiku, nevis padomju mantojums. Padomju laikos vienkārši to nelikvidēja bet ļāva'šai rūpnīcai strādāt. Lai gan VEFs nav vienīgais, ko homo sovjeticus uzskata par padomju laikos radītu, bet īstenībā radies Latvijas laikos un pat pirms tam.
12.septembris 2017, 21:42 Atbildēt
AAldis.....
nav jau nekas mainijies toreiz prieknieki lida pakala Maskavai tagat ES UN ASV......
12.septembris 2017, 20:44 Atbildēt
ggalvenais
janka: "jā gaļu kad pirku ,ņēmu uzreiz kg 3-5,drusku bija jāuzmet pa virus,gaļas izcirtējam,"
====
Parādīji visu savu būtību. Nav ko piebilst.
12.septembris 2017, 20:55 Atbildēt
AAršeradenso
Visi komentē pareizi, kam ir labs darbs tas nopeļ tos kas grib strādāt bet nevar jo nemaksā pietiekoši, bet kas ir bez darba tam PSRS ir simpātisks. Kā teica Ikšķiles domes priekšsēdētājs ar Ogres domes priekšsēdētāja vārdiem-VARA IR JĀIZCĪNA. Bet kā viņi to izcīnīja ir skaidrs- no vienas puses mutē bet no otras pakaļā, kurš kuram tas gan nav skaidrs.
12.septembris 2017, 21:05 Atbildēt
GGvido
Vai Ogres dome atrisināja jautājumu par Ogres upes HES. Tā arī laikam korumpētā Ogres dome to netaisās risināt? Zivju ceļa nebūs?
12.septembris 2017, 21:08 Atbildēt
AAršeradeso
Nebūs. Zivju ceļš ir jāizcīna. Ar "militāru spēku". Zemessardze palīdzēs un Hell-manis atbalstīs.
12.septembris 2017, 21:11 Atbildēt