Latvijā: Bijušais deputāts: Kopš sabruka PSRS, latviešiem vienīgā iespēja ir tīrīt atejas 100 komentāri
 
Latvijā

Bijušais deputāts: Kopš sabruka PSRS, latviešiem vienīgā iespēja ir tīrīt atejas

 
Mārtiņš Zilgalvis/f64

Latvijas publicists un politiķis asi Jurijs Aleksejevs kritizējis Baltijas valstu vadītāju vēlmi distancēties no Padomju Savienībā pavadītajiem laikiem.

Kā ziņo portāls vesti.lv, Aleksejevs uzskata, ka Baltijas valstīs eksistē kompleksi, jo tās ''neko nav sasniegušas kopš PSRS sabrukuma''.

''Kad nav pašiem ar ko lepoties un nekā nav, jāmēģina nopelt savs Padomju mantojums,'' spriež publicists, kurš uzskata, ka Latvija izmirst.

Kādreizējais Rīgas domes deputāts īpaši skarbi izsakās par to, kā, viņaprāt, Latviju redz rietumos: "Mūs ES uzreiz uztvēra kā nabadzīgu un noplukušu meiteni, kuru pamīcīja un izmantoja kā resursu. Un tagad visticamāk vienkārši aizmirsīs par to, jo finansējuma sniegšana beigsies 2020.gadā.''

Aleksejevs nopūšas, ka visi NVS valstu ''izglītotie un augsti kvalificētie'' viesstrādādnieki tagad Latvijā nekad nenonāks.

Viņš uzskata, ka vislabākais, kas ar Latviju varēja notikt, būtu bijis, ja PSRS nebūtu sabrucis: ''Mums būtu izaugusi liela populācija un cilvēkiem nenāktos braukt tīrīt atejas Īrijā.''
Komentāri [100]
#
sofa 15.septembris 2017 16:40 atbildēt
Es padomju laikos biju atzīta par labu šefpāvāru,man bija darbs un viss pārējais,bet tagadmni uzskata par vecu kazu un darba neņem,kau man 50.gadu
 
#
muiza 15.septembris 2017 15:17 atbildēt
Labak stradaju uk fabrika un sanemu naudu,neka sezu bez darba un nezinu ka bernus pbarot,izskolot! Neka lv.sedet nabadziba un domat katru dienu ,kur raut naudu! Man vienalga kas ko saka un tie latviesi ir skaudigi,ka vai ,ak vai!
 
#
ozols 15.septembris 2017 13:02 atbildēt
Labāk tīrīt atejas nekā zem muļķa krieva ķerzas zābaka .tagad vismaz atejas ir kaut cik normālas ,ne tākā krievu laikā un dzī vo visi normāli, tikai krievu laikā izaudzinātie sliņķi,kuri negrib strādāt un krievu dzērāji un vēl krievu laika fermu dzērāju debīlie bērni dzīvo nabadzībā
 
#
Rita 15.septembris 2017 12:54 atbildēt
Kur tad tik daudz ateju ņems? Katram krievam pieliks savu atejas tīrītāju?
 
#
ms 15.septembris 2017 12:52 atbildēt
Nekas nav sasniegts?!!Protams ka ir!!! Piemēram augsts nabadzības līmenis,jo atkal varas virsotnē ir bijušie,vārdu sakot,krievam pakaļu laizošie!!!Urrā Biedri,tā turēt!!!
 
Skatīt visus 100 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers