Latvijā: "ss.lv" piekritis sniegt nepieciešamo informāciju VID 3 komentāri
 
Latvijā

"ss.lv" piekritis sniegt nepieciešamo informāciju VID

 
Ekrānšāviņš no "ss.lv" mājaslapas

Sludinājumu portāls "ss.lv" piekritis sniegt nepieciešamo informāciju Valsts ieņēmumu dienestam (VID), telekanāla LNT raidījumā "900 sekundes" teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Viņš norādīja, ka pēc pēdējās informācijas, veiksmīgi noslēdzies sarunu process un panākta vienošanās, ka VID no "ss.lv" saņems nepieciešamo informāciju un nav gaidāma "bēgšana" no Latvijas.

Premjers mudināja uz savstarpēju sapratni, kopīgai tīrākas Latvijas veidošanai. "Tikai kopīgi varam izmainīt sistēmu, kas saka, ka maksāt nodokļus, neskaitās labi," teica Kučinskis.

VID un "ss.lv" mediācijas procesa vadītājs un "PricewaterhouseCoopers Legal" ("PwC Legal") vadošais partneris Jānis Lagzdiņš aģentūrai LETA sacīja, ka mediācijas process turpinās. "Ir notikušas konstruktīvas sarunas, kas ved pie tuvināšanās, taču pašu procesu atturēsimies komentēt, iekams tas pilnībā nebūs noslēdzies," viņš norādīja.

Kā ziņots, pēc VID pieprasījuma "ss.lv" domēna vārds augusta sākumā tika atslēgts. VID nolēma apturēt portāla "ss.lv" darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar "ss.lv" īpašniekiem saistītā uzņēmuma "Internet" saimniecisko darbību. "Internet" 1.augustā pieņemto VID lēmumu par "Internet" saimnieciskās darbības apturēšanu ir pārsūdzējusi VID ģenerāldirektorei Ilzei Cīrulei.

SIA "Internet" pārstāvji nolēma strīdā ar VID meklēt konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību. Par mediācijas partneri piekrita būt auditorkompānija "PricewaterhouseCoopers" (PwC) kopā ar zvērinātu advokātu biroju "PricewaterhouseCoopers Legal" ("PwC Legal").

Komentāri [3]
#
... 23.augusts 2017 16:13 atbildēt
atveriet pēc iespējas ātrāk ss.lv/com!
 
#
cece 23.augusts 2017 14:01 atbildēt
Tas par ko premjers runā nākotnes formā parasti nekad nepiepildās, tieši tāpat kā pārējie solījumi. Vēl dīvaināk izskatās tas ka premjers runā privātfirmas vārdā. Vai viņam tur kāda personiskā interese uzradusies?
 
#
noskaidrot 23.augusts 2017 10:32 atbildēt
Runa ir par eksistenci administratīva spiediena apstākļos. Kur liksies ,piekritīsi. Bet jautājuma būtība ir gluži cita. Sludinājumu portālam ,valsts iestāde uzliek izstrādāt un apmaksāt speciālu atlases programmu ,tās ir reālas uzņēmēja izmaksas,tāds speciāls izmaksu postenis ,ko valsts pārliek kā nodokli uz uzņēmēju. Būtu interesanti uzzināt ,ka kļūdos un šo programmu pielietojumam firmai nodod uz sava rēķina VID ! Tad vispār nebūtu skaidrs ,par ko te plūcās...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers