Latvijā: Mūziķis Rolands Ūdris palēnām atveseļojas 9 komentāri
 
Latvijā

Mūziķis Rolands Ūdris palēnām atveseļojas

 
Veronika Vilhelma, fonds "Līdzskaņa"

Mūziķis Rolands Ūdris, kura dzīvi pirms diviem gadiem pārlauza traģiska avārija, kļūst arvien dzīvelīgāks un atgūst savu radošumu, informē kasjauns.lv.

Pagājušajā nedēļā Talsu pusē notikušajā radošajā nometnē, ko organizē fonds Līdzskaņa, dažādi mākslinieki komponēja, rakstīja dzeju, gleznoja un palīdzēja Rolandam Ūdrim jeb Ūdrītim un viņa ģimenei. Un, kā liecina attēli no nometnes, Ūdrītis, lai arī joprojām ratiņkrēslā, jūtas arvien labāk un pat pozē pie sava mākslas darba.

Komentāri [9]
#
....... 24.augusts 2017 0:31 atbildēt
Jā, ar izteiktu līdzjūtību daudzi latvieši lepoties nevar, bet jauki, ka tāds nav lielākais vairākums. Ķepurojies, Ūdrīt, un gan jau kļūs arī labāk, Ķepurojies par spīti visiem nelabvēļiem un aiz pateicības savai sieviņai! Izturību un daudz spēka viņai! Kā bija nebūs nekad, bet nepadodies! Un buča mazajam ķiparam bārtam, viņam ir lieliska mamma un tētis! Lai jums kopā viss izdodas!
 
#
Sola 23.augusts 2017 9:01 atbildēt
Ja mēs visi (visu!) vienmēr izdarītu pareizi, būtu paradīze zemes virsū! Nu nevajag nēsāt sevī un dalīt apkārtējiem savu ļaunumu. Neviens nevaica pēc padoma un arī viedokli - nē! Nav sirdī līdzjutības un labu vārdu, ko paust, izlasi (ja nespēj nelasīt!), un dzīvo tālāk. Nespļaudies ar savu ļaunumu! Tu nezini, kurā brīdī un kā kļūdīsies Tu..
 
#
Valda 22.augusts 2017 23:23 atbildēt
Nevajag gan tādus komentārus rakstīt, nekad neviens nezin, kā noritēs mūsu dzīve! Pēkšņi, nedod dievs tu paliec bez darba, tad - bez māju un tad jau aiziet! :( Par nonarkoties droši vien nav grūti. :(
 
#
janka 22.augusts 2017 22:48 atbildēt
Narkomāns,ar ko biedēt bērnus.
 
#
Tur 22.augusts 2017 21:03 atbildēt
nav nekādas pazīmes,ka atveseļojas.
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers