Latvijā: Vērtēs, vai citādas izcelsmes cilvēku diskriminācija Latvijā ir problēma 11 komentāri
 
Latvijā

Vērtēs, vai citādas izcelsmes cilvēku diskriminācija Latvijā ir problēma

 
F64

Nākamajā nedēļā, 23.augustā, plkst.19 Kaņepes kultūras centrā, Rīgā, notiks kārtējais "Dzīvās bibliotēkas" pasākums, kurā tiks stāstīts par to, ka cilvēki ar citādu izcelsmi un ādas krāsu jūtas Latvijā un vai viņi uzskata, ka diskriminācija Latvijā ir problēma, informēja pasākuma pārstāvji.

Pasākumā tiks runāts arī par to, kā ir mainījusies sabiedrība un tās attieksme. Uzklausot stāstus, tiks mēģināts saprast, ko cilvēkiem nozīmē diskriminācija, vai esam bijuši tai liecinieki un kā mēs var mainīt savu izturēšanos vai aicināt uz citādu rīcību savus līdzcilvēkus.

Pasākums notiks "Dzīvā bibliotēka" formātā, kur drukāto grāmatu lasīšanas vietā būs iespēja uzklausīt cilvēkus un viņu pieredzes. Šoreiz kopā ar patvēruma meklētājiem un bēgļiem aicināti arī latvieši ar atšķirīgu etnisko izcelsmi vai cilvēki, kuri sen jau iedzīvojušies Latvijā.

Komentāri [11]
#
Latviete 21.augusts 2017 22:14 atbildēt
Latvijai ir pamatiedzivotajs latvietis un tas ir vissvarigak
 
#
Vietējais 21.augusts 2017 21:25 atbildēt
Sāksim ar to, ka tam Kaņepem nav nekāds Kultūras centrs, bet gan margināļu klubelis. Zināmā mērā diskriminācija objektīvu iemeslu dēļ patiešām pastāv. Jebkuram, kurš te nonācis (neatkarīgi no iemesliem) ir jāpieņem pie mums esošā kārtība. Jā, tā nav ideāla, pat vairāk - reizēm pat pretīga, bet tāda tā šeit ir. Ja kāds te ierodas, viņš bez ierunām pieņem esošo kārtību un tad, ja ir prāts un spējas - iesaistās DARBĀ tās uzlabošanai (ja viņu uz to aicina). Citu variantu nav un nevar būt! Ja tā tas būs, tad arī nebūs nekādas diskriminācijas.
 
#
Raimonds 21.augusts 2017 7:20 atbildēt
Kā saka ... grozi irsu kā gribi ... bet tā nu ir saveidojies... un tāda ir realitāte, ka 98% latviešu šobrīd ir antisemīti ... vai tās tagad ir postpadomju sekas vai bailes pazaudēt savu identitāti ... un reizē eksistences pamatus ... ?
 
#
Skolnieciņš 21.augusts 2017 6:48 atbildēt
Pie mums diskriminē nabagus!
 
#
Corbie 21.augusts 2017 2:29 atbildēt
Latvijaa netikai pret sveshajiem diskriminacija un rasisms, pat savejie, kas aizbraukushi no Latvijas palicejiem ir taadi un shitaadi... kaa tik kaads samakslots raksts par aizbrauceejiem no neprofesionaliem zhurnalistiem, kas speciali meklee tos latvieshus arzemees kuri ir tie problemaatiskaakie nevis normali dzivojoshie, taa apakshaa komentaari no nozombeetiem latvieshiem - aizbrauceji pie visa vainiigi, seenjotaaji, ogu lasitaaji, fermeri, marionetes, kalpi un kas tik tur veel ne... man tas viss atgadina Krievijas propagandu un veselu baru nozombeetu aurojosho puuli...
veel biezhi lasu ka kaads tur taisas parazaziteet uz Eiropas labumiem, bet ja cilveeks straadaa, kaada starpiiba vai tas ekonomiskais beglis vai kas tur veel... godiigi nopelniita nauda nav paraziteshana... bet ja runaajam par Eiropas politiku beglju apdaavinashanaa ar visadiem labumiem, tur begljus nevar vainot, tur Eiropas politiki visu deelii laizh... Es personiski uzskatu ka cilvekam pieder visa pasaule nevis zemes plekiitis kur maksliigi saziimeetas valsts robezhas... kur cilveks veelas tur dziivo un nevienam nav tiesibu kaadam kko parmest vai izraadiit savu neapmierinaatiibu... bet runajot par parazitiem, luudzu, kaa ieprieksh mineeju, blaustaties uz valdiibu nevis uz tiem kas to visu izmanto.
 
#
Corbie » Corbie 21.augusts 2017 2:32 atbildēt
latvieshi kas pamet Latviju principaa ari ir ekonomiskie beegli, bet redz... nekaadu problemu aizbraukt uz sveshu valsti un iekartoties, taapeec man gruuti saprast kaapec ES valdiibaa nav neviena ar pietiekami veselu sapraatu, lai shiis lietas pieliidzinaatu un attieciigi arii riikotos... beeglji nu nekaadi nav probleema ja var taapat ka visi normali cilveki atrast darbu un sakartot savu dziivi arpus savas valsts robezhaam.
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers