Latvijā: Ašeradens pārliecināts, ka "Vienotība" var sasniegt labu rezultātu Saeimas vēlēšanās 5 komentāri
 
Latvijā

Ašeradens pārliecināts, ka "Vienotība" var sasniegt labu rezultātu Saeimas vēlēšanās

 
Lauris Aizupietis/ F64 Photo Agency

Sestdien notikušais kongress noslēgs ķildas "Vienotībā", uzskata jaunievēlētais partijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

Viņaprāt, tie, kuri vēlējušies aiziet no partijas, to ir jau izdarījuši vai arī izšķirsies par to uzreiz pēc kongresa. Ašeradens akcentēja, ka "Vienotība" ir ievēlama partija, tikai tai ir jāizvērtē kļūdas, tās nedrīkst atkārtot, skaidri jānoformulē vīzija, ar kuru iet uz vēlēšanām. Politiķis ir pārliecināts, ka "Vienotība" var sasniegt labu rezultātu Saeimas vēlēšanās. Ašeradens pastāstīja, ka jau nākamnedēļ sasauks valdes sēdi, kurā tiks izveidots veicamo darbu saraksts.

Runājot par "Vienotības" Saeimas frakcijas vadību, Ašeradens uzvēra, ka būtu vieglprātīgi teikt, ka frakcijas vadītājas Solvitas Āboltiņas dēļ radušās partijas problēmas, tam ir daudz plašāks spektrs.

Lauris Aizupietis/ F64 Photo Agency

Vienlaikus jaunievēlētais partijas līderis atgādināja, ka aicinās trīs politiķus kļūt par priekšsēdētāja vietniekiem, tostarp Ainaru Latkovski, kurš būšot atbildīgs par sadarbību ar frakciju. Tad kopā ar viņu arī būs pieņemts lēmums kādā veidā tiks risināts frakcijas vadības jautājums.

Taujāts par to, vai Atris Kampars turpinās pildīt "Vienotības" ģenerālsekretāra pienākumus, Ašeradens atkāroti pauda, ka būs jāizvērtē daudzi jautājumi, tad jauna valde pieņems arī šo lēmumu.

Politiķis atzinīgi novērtēja jaunievēlētās valdes sastāvu, kā arī pauda prieku, ka tik daudzi partijas biedri pulcējās uz kongresu vasaras vienā no pēdējām saulainajām sestdienām.

Kā ziņots, Ašeradens šodien tika ievēlēts par "Vienotības" priekšsēdētāju. Uz šo amatu sākotnēji bija pieteikti divi kandidāti - Ašeradens un līdzšinējais "Vienotības" priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns. Tomēr Smiltēns kongresā paziņoja, ka izstāsies no partijas, kā arī "Vienotības" Saeimas frakcijas.

Līdz šim "Vienotības" priekšsēdētāja pienākumus pildīja Andris Piebalgs, kurš šoreiz uz šo amatu nepretendēja.

Komentāri [5]
#
Kleins 21.augusts 2017 5:27 atbildēt
Asarāden ,kāda ir tava attieksme pret latvijas nodevejiem ,pret savuem partijas biedriem ,latvijas nodevejiem ,islamizatoriem ,tiem ,kas pa naktim ieved muceniekus pasaules klaidoņus ,islamistu atbalsta bazi ,kas dara visdu ,lai ši baze tiktu pie bezmaksas dzivokliem Riga ,lau veidotis islamistu rajoni ,lai to vandas klistu pa rigas ielām ,laupitu ,izvarotu ,slepkavotu (eiropas vertibas) , par genocidu pret savu tautu ? Visas ßis vertubas latvijai uzklapatojavvienotibas biedri straujuma un kozlovskis, tu ceri ar sim vertibam uz panakumiem ?!!!
 
#
vēlreiz pudencija? 20.augusts 2017 6:58 atbildēt
nekad!!!!!!!!!
 
#
Patriots 20.augusts 2017 0:44 atbildēt
Nu ja ka var sasniegt ļoti labus rezultātus. Pakāsiet vien naudiņu no saviem domubiedriem.!
 
#
Gerasims 19.augusts 2017 19:21 atbildēt
Cimdars čoms.
 
#
nor 19.augusts 2017 19:17 atbildēt
Ja no 2000 ar kaut ko biedriem uz kongresu atbrauc 300, tad tas būtu " tik daudzi partijas biedri" ?
Manuprāt, ar pirmdienu sāksies izstāšanās iesniegumu lavīna.Jaunie fīreri neķer laukumu.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers