Latvijā: Politologs: latvieši izmirs bez krievvalodīgajiem iedzīvotājiem 25 komentāri
 
Latvijā

Politologs: latvieši izmirs bez krievvalodīgajiem iedzīvotājiem

 
Mārtiņš Zilgalvis/f64

Krievijas pilsoņu pieaugums Latvijā nav vietējiem iedzīvotājiem bīstams, pārliecināts politologs Andrejs Berdņikovs, ziņo radio Baltkom.

"Latvija izmirst," paziņojis Berdņikovs.

"Mums nav neviena politiskā spēka, kurš nopietni nodarbotos ar depopulācijas novēršanu. Var pajautāt skolēniem, kur viņi mācīsies pēc skolas beigšanas. Pilnīgs vairākums aizbrauks prom un neplāno atgriezties," spriež politologs.

"Valstij vajadzīgi krievvalodīgie latvieši," pārliecināts Berdņikovs. "Kādam gribētos, lai etniskie latvieši sataisa pa vairākiem bērniem katrs. Tomēr nacionāļi nesaprot, ka bez krieviem tas nebūs iespējams."

Viņš tāpat norādījis, ka satrauktajiem iedzīvotājiem nav jākoncentrējas uz to, ka Krievijas pilsoņi pārceļas uz Latviju, bet gan to, ka kāpēc viņi to dara.

Komentāri [25]
#
Teo 26.jūlijs 2017 21:43 atbildēt
Pieeja pareiza. Krievi varēt drusku mīkstināt depopulāciju. Tomēr tas nav atrisinājums. Visticamāk neptriotiskie jaunieši 98% aizbrauks, bet te ES nometinās migrantus no Āfrikas. Kādu laiku skaitīsies Latvija...Iznāk, ka Latviju iznīcinās tas, ka latviešiem pirmajā vietā ir materialā labklājība, nevis tēvzeme. Skaidrs, ka tāda tauta savu valsti arī nav pelnījusi.
 
#
janka 25.jūlijs 2017 22:34 atbildēt
lai aizbrauc uz ārvalstīm,tur pilns ar latviešiem kas atzīmē skaisti tradīcijas un svin godam kā latvieši to dara.Un valodu zin gan savu,gan sveštautiešu
 
#
to janka » janka 26.jūlijs 2017 16:55 atbildēt
Skaisti un godam atzīmē tradīcijas, t.i. - kārtīgi dzer pa Jāņiem? Savu valodu mazie bērni diez ko vairs nezin gan un tendence tikai pieaug. Ir lielum lielais lērums latviešu, kas dzīvo ārzemēs jau gadus 10, bet no valodas ne bū, ne bē. Ar ko latvieši labāki par tām krievu tantēm, kas nav spējušas iemācīties latviešu valodu?
 
#
Mr.X 25.jūlijs 2017 22:17 atbildēt
Tauta izmirst bez dzīvā Dieva... Un nekāds krievs, vācietis vai vēl kāds citas tautības cilvēks situāciju neglābs, ja vien nekonvertēsies par latvieti ar visām no tā izrietošajām prasībām...
 
#
AG 25.jūlijs 2017 22:12 atbildēt
OKUPANTS UZTRAUCAS, KA LATVIJA PALIKS BEZ OKUPANTIEM !!! :)
 
#
to AG » AG 26.jūlijs 2017 16:57 atbildēt
Lien vien atpakaļ savā alā, no kuras esi izlīdis. Te jau sen citi okupanti saimnieko. Starp citu, ir tāda poga "Caps Lock". Ja piespiedīsi otrreiz, notiks brīnums :D
 
#
Jautrīte 25.jūlijs 2017 21:28 atbildēt
ne ar krievalodīgajiem ne bez -izmirs tā kā tā....pēc gadiem 50, pailiks tie kuri ir ārpus lv -tur varēs rīkot 3x3 nometnes un dziesmu svetkus:))
 
Skatīt visus 25 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers