Latvijā: Diviem no katamarāna negadījumā cietušajiem stāvoklis smags 1 komentāri
 
Latvijā

Diviem no katamarāna negadījumā cietušajiem stāvoklis smags

 
Twitter.com/ Aija Kinca

No vakardien Hapaka grāvī negadījumā cietušā katamarāna pasažieriem divi pieaugušie un trīs bērni turpina ārstēšanos intensīvās terapijas nodaļās.

RAKUS pārstāvis Mārtiņš Vilcāns aģentūrai LETA pastāstīja, ka vakardien slimnīcā tika nogādāti pieci pieaugušie. No tiem četri nogādāti stacionārā "Biķernieki".

Divi no cietušajiem atrodas intensīvās terapijas nodaļā - viņu stāvoklis ir smags, bet apmierinošs. Savukārt divi cietušie ir ar vieglākām traumām un viņi turpinās ārstēties ambulatori. Piektā persona ārstējas stacionārā "Gaiļezers" un viņa stāvoklis ir stabils.

Savukārt BKUS pārstāve Vita Šteina aģentūrai LETA pastāstīja, ka vakardien slimnīcā tika nogādāti septiņi bērni. Viens no bērniem tika palaists mājās jau vakar, bet vēl divi - šodien. Ārstēšanos slimnīcā turpina četri bērni, no kuriem trīs ir intensīvās terapijas nodaļā, kurā vēl kādu laiku turpinās ārstēties, bet vienam stāvoklis ir vieglāks un viņš turpina ārstēties citā nodaļā.

LETA jau ziņoja, ka svētdien Rīgā, Hapaka grāvī, katamarāns ar mastu aizķēra augstsprieguma līniju un aizdegās. No peldlīdzekļa tika izglābti 12 cilvēki, kas nodoti mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst.19.18. Katamarāns nogrima. Visi cietušie tika nogādāti slimnīcās.

Komentāri [1]
#
Justin Williams 17.jūlijs 2017 19:31 atbildēt
Kam tas var attiekties

Mēs piedāvājam privātos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētās personas man jāsazinās, izmantojot e-pastu

Aizdevēja vārds: Justine Williams
Aizdevēja e-pasts: justinemr9@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR LĪGUMTURIEM

NAME:
KREDĪTU SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pastu: justinemr9@gmail.com
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers