Latvijā: VAKARA ZIŅAS: Punculis pēc laulības izjukšanas aizbēg uz Latgali 37 komentāri
 
Latvijā

VAKARA ZIŅAS: Punculis pēc laulības izjukšanas aizbēg uz Latgali

 
2014. gada 13. septembrī Rēzeknes Vissvētākās Jēzus Sirds Romas katoļu katedrālē viens otram jāvārdu teica TV dziedāšanas šovos iepazītās Puncuļu ģimenes vecākais dēls Ingars Punculis un Rēzeknes Zaļo pakalnu kora dalībniece Baiba Reine. / VZ arhīvs

TV dziedāšanas šovos iepazītās Puncuļu ģimenes vecākais dēls Ingars Punculis (23) pēc šķiršanās no sievas Baibas Reines pametis dzīvi galvaspilsētā un pārcēlies uz dzimto Latgali. Ingars joprojām aktīvi koncertē ar brāli Artūru (22), dziedot gan kāzu svinībās, gan citos godos.

Puncuļu dziedošās ģimenes trīs brāļus - Ingaru, Artūru un jaunāko Linardu, kuram šobrīd ir 12 gadi, plašāka sabiedrība iepazina un iemīlēja TV šovā «Dziedošās ģimenes». «Mazais brālis gan vēl turpina augt, bet var teikt, ka jau ir «rikteigs puiss» (latgaliešu valodā: riktīgs puisis - red. piez.). Drīz jau viņu gaida balss lūzums, tādēļ, kad vien varam, ņemam savā kompānijā dziedāt arī mazo brāli. Mums jau ļoti gribas saglabāt to jauko tradīciju, ka visi Puncuļu ģimenes brāļi muzicē un ir kopā uz skatuves. Puncuļi - tā ir firmas zīme,» stāsta vecākais brālis.

Artūrs un Ingars Puncuļi. Artūrs līdztekus muzicēšanai ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zilupes nodaļas leitnants, dodas palīgā gan lokalizēt ugunsnelaimes, gan glābt nelaimē nonākušos. Savukārt Ingars studē ekonomiku un, atguvies pēc šķiršanās, apsver iespēju atkal atgriezties Rīgā. / Ingrīda Punka

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara Ziņas", www.vz.lv

Komentāri [37]
#
Naktspoda suķe? 16.jūlijs 2017 23:57 atbildēt
Baiba jau šādā vecumā "staigā zem sevis" , kas būs vēlāk- bail pat padomāt !
 
#
Katrīna » Naktspoda suķe? 1.marts 2018 11:52 atbildēt
Man žēl, ka Latvijā ir tik daudz skaudīgu cilvēku, ka tikai izdomāt un kādu nomelnot, aizvainot. Jums pašiem nav bail, no vārda ''karma''? Tā ja sit atpakaļ, tad ļoti sit ! UN atvainošos par izteicienu, nodir*ot citus un sakot kaut ko citam, tu saki visas savas sliktās īpšības !
 
#
Dita 16.jūlijs 2017 23:53 atbildēt
Ingaram nestāv, tā man draudzene teica.
 
#
Uldis 16.jūlijs 2017 23:52 atbildēt
pareizi Indža darīja , ka aizmuka baibele tāda nodīdījusies groša vien ir ...
 
#
16.jūlijs 2017 23:51 atbildēt
jā, reinei tiešām mutīte "vanda"...nekādas higiēnas !
 
#
Krists 16.jūlijs 2017 23:19 atbildēt
Labi, ka vien tā Reine izšķīrās no tā zilā!! Tādai skaistai daiļavai viss vēl priekšā, nevis ar tādu būt kopā !
 
Skatīt visus 37 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers