Latvijā: Arnolds Babris: Arī SAB direktora privāta informācija ir aizsargājama 14 komentāri
 
Latvijā

Arnolds Babris: Arī SAB direktora privāta informācija ir aizsargājama

 

Lai arī Satversmes aizsardzības birojs (SAB) oficiāli paziņoja, ka direktoram Jānim Maizītim nozagtajā datorā neesot bijusi «klasificēta informācija», arī privāta informācija par tik augstu specdienestu amatpersonu ir uzskatāma par noslēpumu, sarunā ar Neatkarīgo norādīja bijušais SAB vadošais darbinieks ekonomiskās drošības un organizētās noziedzības apkarošanas jautājumos Arnolds Babris.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [14]
#
senta 17.jūlijs 2017 19:48 atbildēt
samējos: runā par SAB 1.personas drošību un nosauc pilnu adresi:)), bet kopumā babris ir gudrs vecis..., bet tauta jau starp rindām lasīt nav iemācījusies - tiem, kuri nesaprata, saprast arī nevajag
 
#
Janka 17.jūlijs 2017 18:10 atbildēt
Vai šajā kantorī kāds komentus no spama filtrē? Izskatās, ka ne, un mireille_clodi@hotmail.com murgs karājas joprojām...
 
#
Juhans 15.jūlijs 2017 11:54 atbildēt
Tas pats jau ir arī ar t.s. "orligarchu" sa rūnām, jo noplūdusi ir pamatīgi slepēna informācija.
 
#
... 25.jūnijs 2017 14:23 atbildēt
Nesapratu, kas ir šis Babris - cik atceros kaut kāds vidusmēra šprotu ražotājs, kurš attīstījis savu biznesu Krievijas virzienā pretēji biznesa loģikai diferencēt riskus. brauc ar dārgām automašīnām un uzņēmumā maksā minimālo algu.
 
#
hā hā 24.jūnijs 2017 19:39 atbildēt
paši nespējat??????????
 
#
aļoša 24.jūnijs 2017 12:45 atbildēt
bet nu kaut kas tur ir .......man kā diletantam ...domāju ka par daudz publiski ir šie dienesti ..........
 
#
Ha 24.jūnijs 2017 1:24 atbildēt
Tu, Babri, esi mēsls. Nu, labi, sūds. Uz kociņa. Nē, uz stiebriņa, nē, uz salmiņa, ai, nē, uz maizīša. Mīzals sanāk.
 
#
Nita » Ha 29.jūnijs 2017 18:25 atbildēt
A tu bezvārda šakalīt izbāz savu kraupaino mūlīti no kuucpakalj atklājies "dižgariņ -varonīt" :D :D un pasaki to tam Babrim acīs!
Tik mazs ieteikums- pamperi uzvelc....
 
#
MI 22.jūnijs 2017 22:25 atbildēt
Šokējoši.
Šitais nu gan ir viens esksperts! Labi, ka bijušais.
No intervijas: ..... Drošības iestādes vadītājs vispirms raugās, kā būtu no valsts drošības viedokļa, bet par likumību - pēc tam. Daudzās demokrātiskās un ļoti miermīlīgās valstīs drošības iestāžu vadītājiem jābūt gataviem organizēt pat šaušanas vai spridzināšanas vai likvidēt personas bez tiesas. Tas viss jādara ar vienu mērķi - lai glābtu valsts drošību...
Kā čekas laikos. Likvidēt personas bez tiesas. Par likumību - pēc tam. Žurnālisti arī malači. Par šo jautājumu nav. Kopumā izskatās, ka personai zināšanas nāk no daiļliteratūras un mākslas filmām.
Bet ja nopietni, tad šajā kontekstā attaust atmiņā lasītais par Liscova slepkavību un apstākļiem ap to.
Bet, fakts gan ir viens. Noziedzīgā vide ir pārkāpusi robežas. Uzbrukt Kažociņa kungam, veikt zādzību Maizīša kunga dzīvoklī. Līdz ar to rodas retorisks jautājums. Cik droši var justies izmeklētāji, prokurori, tiesneši un citas atbildīgās amatpersonas? Visiem taču dzīvokļus neekranizēsi un miesassargus nepieliksi.
 
#
absurds 22.jūnijs 2017 8:41 atbildēt
To. ka SAB direktoram nav valsts dzīvokļa, kas būtu aprīkots ar vismodernākajām aizsargierīcēm un nav apsargu, ir neiedomājama Saeimas un valdības bezatbildība un vieglprātība. To, ka mūsu ierēdņiem un politiķiem par sadarītajiem darbiem neviens atskaiti neprasa, jau sen zināma lieta. Bet šeit ir runa par valsts drošību, ko pārstāv arī SAB direktors. Toties pensionārei Freibergai visur līdzi seko valsts apmaksāts miesassargs. Tā nu gan ir jāsargā, tikai no kā? Varbūt no tautas?
 
#
Nja 21.jūnijs 2017 10:05 atbildēt
Maizītis ir kosmoss salīdzinot ar tādiem mudofilām kā kamaldiņš un šis pats babris. Bet tēma skaidra, lembergs gatavo augsni Maizīša nepārapstiprināšanai tāpēc te sērijveida klaunu intervijas ar klauniem.
 
#
aka saka 21.jūnijs 2017 9:56 atbildēt
Man gan radies iespaids, ka Maizītis ir tikai ''kāzu ģenerālis''. Īstie SAB priekšnieki sēž kaut kur citur.
 
#
brūtgāns » aka saka 22.jūnijs 2017 13:19 atbildēt
Gan jau īstie priekšnieki arī noorganizēja to datora zādzību. Lai vēl vairāk "kāzu ģenerāli" noliktu pie vietas
 
#
SERGEJS » brūtgāns 27.jūnijs 2017 9:57 atbildēt
Ļoti uzkritoši tas notika, kad Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei I.Pētersonei-Godmanei netika pagarināta atļauja piekļūšanai slepanai informācijai
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers