Latvijā: FOTO: Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Jūrmalā; iedzīvotājiem lūdz aizvērt logus 50 komentāri
 
Latvijā

FOTO: Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Jūrmalā; iedzīvotājiem lūdz aizvērt logus

 
nra.lv
nra.lv
nra.lv
Sandra Podiņa/ F64 Photo Agency
Ilze Šteinfelde
Ilze Šteinfelde
Ilze Šteinfelde
 
FOTO: Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Jūrmalā; iedzīvotājiem lūdz aizvērt logus
1 / 7 Bildes 
 
 

Slokā svētdienas pēcpusdienā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Jūrmalas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacijā, un negadījuma vietā slēgta satiksme.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha informēja, ka izsaukumu ugunsdzēsēji saņēma plkst.15.50 no aculieciniekiem, kas ziņoja, ka pie Ventspils šosejas redzami milzīgi melnu dūmu mutuļi. Noskaidrots, ka deg atkritumi.

Dzēšanas darbos iesaistīti 50 ugunsdzēsēji-glābēji. Patlaban ugunsgrēks vēl nav lokalizēts.

Palīgā nosūtīti arī divi "Latvijas Dzelzceļa" ugunsdzēsības vilcieni un divas Valsts meža dienesta ugunsdzēsības autocisternas, bet Nacionālo bruņoto spēku helikopters nodrošinās ugunsgrēka dzēšanu no gaisa.

"Pasažieru vilciens" ir apturējis vilcienu kustību Tukuma līnijas posmā no Slokas līdz Ķemeriem, informēja uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers. Vilcieni kursē no Rīgas līdz Slokai un no Tukuma līdz Ķemeriem, bet starp šīm stacijām pasažieru tiek vesti ar autobusiem. Vilcieni visās Tukuma līnijas stacijās šovakar var kavēties.

Ugunsgrēka vietā patlaban atrodas arī Valsts vides dienesta (VVD) darbinieki, liecina iestādes mikroblogošanas vietnē "Twitter" ievietotā informācija. VVD norāda, ka gaisa kvalitāte ir pasliktinājusies.

Šaboha informēja, ka tie iedzīvotāji, kuri dzīvo relatīvā ugunsgrēka tuvumā, ir aicināti aizvērt logus, jo dūmiem ir liela izplatība. VVD ziņo, ka Rīgā, virs kuras arī veļas dūmi no Jūrmalas, par to īpaši nav jāuztraucas, jo vējš piesārņojumu kliedē.

Policija norāda, ka netālu no ugunsgrēka teritorijas ir prāvs interesentu skaits, kuri ugunsgrēku filmē un fotografē. Cilvēku izkliedēšana patērē ugunsdzēsēju resursus un traucē dzēšanas darbus, tāpēc iedzīvotāji ir aicināti būt saprotoši un neuzturēties ugunsgrēka tiešā tuvumā, lai netraucētu ugunsdzēsēju darbu un nepakļautu sevi briesmām.

Ventspils šosejas posmā starp Melderu ielu un tirdzniecības centru "Kurši" pilnībā slēgta transporta kustība.

Komentāri [50]
#
Kukuu 19.jūnijs 2017 7:57 atbildēt
Deg plastmasas pudeles,ko pa naktīm veda iekšā no Skandināvijas
 
#
čoms 18.jūnijs 2017 23:48 atbildēt
Gruži deg nu tad lai deg.
 
#
Naša Jurmala 18.jūnijs 2017 23:30 atbildēt
Pēcpusdienā viss bija pilns ar indīgiem dūmiem, bet iedzīvotājus neviens pat nebrīdināja. Cilvēki ar maziem bērniem atpūtās pie jūras, elpojot toxiskos izmešus. Tad kāda x pēc ir tās trauksmes sirēnas, ja mūs tāpat nebrīdina??? Es internetā netupu, visu vakaru brīnījos par melnajiem "negaisa" mākoņiem, nu forši...Tak, ja mēs apsprāgsim, kas jums, treknajiem purniem, nodokļus maksās???
 
#
neciesuidiotus » Naša Jurmala 19.jūnijs 2017 10:13 atbildēt
Vai ne? Pats labākais, ka tas ugunsgrēks izcēlās +/- ap 15.00, bet zvans uz 112 bija tikai ap 15.50. Man aptuveni 15.15 tika sūtītas bildes, kur kaut kas deg. Reāli, visiem ka tik safilmēt, bet pazvanīt 112 iedomājas tikai katrs 500.cilvēks. Rodas jautājums - viņi visi mājās pēc tam iet un skatās to video atkal un atkal, vai kā? Reāli visi ir tik socializējušies, ka gribas pilnīgi aizbraukt uz vientuļu salu.
 
#
Roberts 18.jūnijs 2017 23:24 atbildēt
Tad ,kad dega Ķemeru kūdras purvi -neviens tā nestresoja,cilvēkiem vispār nebija ko elpot,bet tagad deg atvainojos(sūdi),visi streso,painteresējaties kam tas pieder!!!!
 
Skatīt visus 50 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers